reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Czarodziejko no mówię Ci jak usłyszałam ten tekst to aż zamarłam w bezruchu ;-) Szkoda że nie walnęła tekstu - jak mi teraz nie zrobiłeś córki to sie z Tobą rozwiodę hehehehehe
Tak z tymi wynikami śmigam w czwartek do gina :) Zobaczymy co powie

Milla ja pół ciąży z Antkiem też żelazo łykałam i nie bardzo mi to pasowało. Potem miałam problemy z wypróżnianiem itp .
 
reklama
Hello!

U mnie coraz mniej czasu, Kaja ma 3 drzemki (dwie po 15-30 minut i jedna dłuższa o 15:30-16), jak zaśnie to wychodzę z pokoju by Krzysiu ją nie budził więc nie mam dostępu wtedy do kompa, jak nie śpi to sama się niczym nie zajmie (ona nie z tych dzieci co leżą na macie i się bawią ...a szkoda :-D), sporo marudzi i kwęka więc nie mam czasu ani kiedy śpi ani kiedy jest "na chodzie" ;-) Wczoraj zasnęła wieczorem dopiero o 23 a ja sama byłam tak padnięta, że nie miałam już czasu na BB, chyba to moja agonia na forum ;-)

MissBella
, super, że kropelki pomagają. Oj pamiętam jak ja płakałam przez kolki Kai (pewne Wy też :-D), nic kompletnie nie pomagało, brzuch miała jak balon i twardy jak kamień, trochę pomógł Debridat, jak dobrze, że mamy już to za sobą i oby Laurusi brzuszek nie dokuczał.

Koliber, ten fotelik co kupiłam jest niby do 12 lat a wkładkę się wyjmuje, a Ty już jakiś kupiłaś? :-)

nullka
, jeszcze 2 dni i będę się obżerać kasztankami :-D Z ciążą na pewno wszystko w porządku, zobaczysz, niestety gdy ma się za sobą poronienie to ciężko wymazać strach i obawy. Mi bardzo pomógł Biofer Folic, nie miałam żadnych skutków ubocznych ze strony układu pokarmowego :-)

Mama Kubulki
, w którym teraz jesteś tygodniu? Będziemy trzymać kciuki!

Andziak, skąd ja to znam, przy Kai też ciężko coś zrobić bo włącza jej się od razu marudzenie. Ucałuj ode mnie małego słodziaka!

Milla
, a ja właśnie miałam napisać, że zważyłam dziś Kaję i sporo waży bo 8 kg :-D Za to Krzysiu wychodzi poza siatkę centylową :szok:
 
Piranha kasztanki już czekają w szafce na wysyłke :-) a jak sie okaże że jednak syn to w czwartek ja bedę sie nimi obżerała hehehehe
Najbardziej to będę rozczarowana jak sie nie uda podejrze w czwartek płci bo wtedy dopiero po nowym roku by było:(

Moja kolezanka do kórej chodzę na paznokcie tez jest w ciązy - termin ma 3 tyg po mnie i chodzi do tego samego lekarza co ja i dzisiaj ona ma USG to z przeziernością (12t2d) i lekarz obiecał jej ze dziś nic jej nie powie, ale na nastepnej wizycie 27 grudnia (u niej bedzie to 15t4d) powiedział że jej płec powie . Także jak w czwartek u mnie bedzie 16t1d to mam nadzieje też mi powie :)
 
Ostatnia edycja:
Witam:)
A ja jestem z siebie dumna, udało mi sie załatwić z tym zwolnieniem, szpital sie pomylił i poprawił mi na sto procent płatne...
Ordynator powiedział że mi się to należy jak psu buda bo byłam u nich w ciąży ...
Dodatkowo wystawili mi akt urodzenia martwego dziecka ...
Nullka będzie córa :)
 
Melduje sie i ja:)

Piranha

z tym nie spaniem to chyba syndrom drugiego dziecka. slyszalam od wielu znajomych, ze pierworodne pociechy spaly i jadly a bobasy 2 zupelnie odwrotnie

Nullka
mnie sie cos wydaje, ze to nie Ty bedziesz sie objadala kasztankami:-)

Maggie

ciesze sie, ze udalo Ci sie pozytywnie zalatwic nowe L4 i do tego akt

Magda, Marzycielka
co sie z Wami dzieje???
 
maggie
wspaniale ze udalo Ci sie zalatwic sprawe!!!!

piranho
pamietam ten okres dosKonale...
jak maciej mial 3 lata z kawalkiem a maksio mały zuczek jak Twoja Kajutka...
nie wiedzialam czasem w co rece włozyc...chociaz mialam o tyle lepiej ze Macius chodzil juz do przedszkola....przynajmniej jak Maksik spal moglam cokolwiek "swojego" ogarnąc...
Minie ten okres....nawet nie wyobrazasz sobie jak szybko!!!!!!
Wlasnie wczoraj z męzem wspominalismy ze dopiero co dzieci były takie małe...ze dopiero co Macius raczkowal a juz chlopisko 6 lat!!! dlatego głowa do góry bo to wszystko zleci naprawde migiem!

Nulleczko
przeKonana jestem ze w czwartek poznasz plec malenstwa....jestem pewna!!!!
 
maggie świetnie że udało Ci się pozytywnie zakończyc sprawę zwolnienia - czasami człowiek nie potrzebnie za wczasu się denerwuje, ale ja też taka jestem. A potem mówię i po co mi były te nerwy.

Odnośnie nerwów to sama sie wkurzam o byle co , a jak dziecko mi mówi "bo mnie zdenerwowałas" to ja odpowiadam "Nerwy w konserwy i na eksport" Chyba muszę do siebie też tak mówic ;-)

czarodziejka, maggie, ann dzieki za Waszą wiarę w "moją córe" :-)

KOLIBER jakoś tak ładnie u Ciebie ta tempka pnie się w górę :) Trzymam kciuki i przesyłam ~~~~~~~~`~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Nullka, ja też wierzę. Jak się okaże, że to córa, to Mikołaj już nic nie musi mi przynosić. Nawet czekolady. ;-) Czujesz już jakieś plumkania w brzuszku?
Ann, zazdroszczę wyjścia do kina. My ostatnio podczas wakacji wybraliśmy się do filharmonii. Chciałoby się powtórzyć

A tak w ogóle to się chyba zapomniałam przywitać. ;-)
 
WITAM:)

Już zimno się zrobiło co nie?brrr...

Niedługo Mikołajki a potem szybko zleci czas do świąt...fajnie:))to jest to co lubie zima święta sylwester :D no i potem walentynki :D

Trochu mnie tu nie było...nie kiedy podczytałam co tam u was...

Dzieciackzi cudne pokazujecie:)

ANDZIAK
Jedruś kochany jest:)
PIRANHA Kajunia urocza panienka a Krzysiu zwariowany super chłopak:)
DARIA Colin rośnie jak na drożdżach sliczny jest:)tylko ta huśtawka...:( Nadia śliczna:)

Przepraszma tylko tyle załapałam jak podczytałam także jak ktoś dawał foteczki dzieciątek to przepraszma że nie skomentowałam...

Teraz też poczytam co tam u was ;)

A no i kciuki za staraczki &&&

Oj oj zapomniałabym MAGGIE przykro mi :(( twoje plamienie od początku mi cos nie tak było...tulam mocno :*
 
reklama
Witam dziewczyny. Godzinę temu wróciłam z pracy. Padam na twarz a jutro rano na 5:30 muszę być w pracy :wściekła/y:

nullka święte słowa Twojej teściowej!
Piranha Twoja Kaja ma tak samo szybkie spanie jak moja bratanica :/
maggie dobrze, że udało się załatwiłać z tym zwolnieniem!
 
Do góry