reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Piranha
po fotkach od razu widac,ze Krzys to radosne,pelne energii dziecko:) swietna ma fryzurke a Kaja... no jestem monotematyczna- udaly Ci sie dzieciaki:)
 
reklama
Ann, dzięki :-), dziś mi synek pomalował kredkami tą ścianę, którą widać w tyle na zdjęciu :-D

Maggie, według mnie zwolnienie powinno być pełnopłatne ale niestety za bardzo się na tym nie znam, na pewno dziewczyny doradzą. Trzymaj się kochana!

Kaja właśnie usnęła więc korzystam z chwili i mykam pod prysznic :-)
 
Ostatnia edycja:
Piranha masz energiczne te dzieci, chyba po mamie ;)
Mi też się wydaje że powinnam dostać 100 % ale ja prawnikiem nie jestem, dlatego zadałam to pytanie na forum prawniczym, już zwolnienie dostarczyłam do pracy, ale jeżeli jest jakiś przepis o tym mówiący to zawsze się mogę odwołać jeżeli coś takiego jest...
Poza tym ja się tak łatwo nie dam, będe walczyć jak lew :)
Faktem jest ze czuję sie troche pokrzywdzona przez szpital, raz to zwolnienie takie dziwne, a dwa na wypisie mam napisane ze ciąża obumarła 6 tc a ja zostałam przyjeta juz w ósmym tygodniu, takie tam niuanse....
Nie będę Was zanudzać swoimi problemami już - dobrej nocki wszystkim :)
 
Czarna jak dla mnie nub chłopięcy zdecydowanie:tak: Zobaczysz, że moje przeczucie się sprawdzi;-)

Piraniu Kajusi uśmiech jest po prostu cudowny! Oczka takie wesołe.....na prawdę śliczności:-) A fotki Krzysia extra! Wariat z niego mały. Widać, że ma niespożyte pokłady energii. On ma manię zbierania kamieni, a moja Nelka liści:baffled: Ot, takie nam się trafiły miłośniki przyrody:-D

Maggie ale przystojniacha z Twojego synka. Śliczny chłopczyk:happy: Ze zwolnieniem niestety nie pomogę:sorry2:


Truskawcia wstawaj z tej podłogi, bo normalnie wyrzuty sumienia mam,że Ty w Twoim stanie.............:-D Ale dzięki słońce. Co prawda ja uważam, że chłopca jest łatwiej zaplanować, więc oddaję również hołd Nulce:tak:
 
Andziak Tobie również dobrej i spokojnej nocy:happy:

Maggie śpij dobrze i pisz o problemach. Będzie Ci lżej. My tutaj po to jesteśmy, żeby się wspierać wzajemnie, a nie tylko świętować sukcesy;-)
 
Witam porannie:) Wszyscy chyba śpią :)
Magdziu a nie zapytałam wczoraj jak się czujesz ?
Andziak jak sobie radzisz z czwórką bo mało Cię na forum ?
Co do mojego zwolnienia to podobno do dnia stwierdzenia ciąży obumarłej powinnam mieć 100 procent płatne czyli powinnam jeszcze wyegzekwować od szpitala jakieś zaświadczenie do kiedy trwała ciąża.
Buziaki i miłej soboty :)
 
CZEŚĆ KOBIETKI;)
LIFTING :-) a jaaaaakże :))

Dziewczynki a ja mam pytanie z innej beczki, nie wiem czy któras z Was sie zna na prawie czy cokolwiek ale może będziecie wiedziały
Otóż moja sytuacja wygląda tak: trafiłam do szpitala w ciąży z zagrożenieniem poronienia i same wiecie jak się ta historia skończyła. Ale szpital wypisal mi zwolnienie bez kodu ciążowego mimo że większość czasu przeleżałam tam w ciąży czyli że mam mieć to płatne 80 procent. A na dodatek dostałam tylko trzy dni zwolnienia po szpitalu i do pracy. Wkurzyłam się dzisiaj okropnie. Nie jestem psychicznie gotowa na pobyt do pracy to raz, ale tym sie nie martwie bo moja gin mi jeszcze zwolnienie wypisze tylko nie wiem jak to jest z tym zwolnieniem w szpitalu w ciązy zakonczonym poronieniem.
Zastanawia mnie to bo moja koleżanka w pracy po zabiegu łyżeczkowania dostała dwa tygodnie zwolnienia 100 procent płatnego jako choroba w ciąży....
Nie wiem od czego to zależy czy od widzi mi się danego szpitala czy jak ...

Maggie
ja po pierwszym poronieniu dostałam też 3 dni L4 i też nie było kodu ciążowego wpisanego bo w momencie wypisu już w ciąży nie byłam ..
jak zapytałam dlaczego tylko 3 dni to powiedzieli ,że takie są zasady ,że dalej prowadzi mnie mój gin ..
poszłam do niego na wizytę po 3 dniach i od razu dał mi dalej L4 bo ja jeszcze miałam taką sytuację ,że musiałam miec laparoskopię ( torbiel 5,5 cm na lewym jajniku) i musiałam czekać do @ po poronieniu i zaraz potem laparo wiec ja na zwolnieniu byłam długo ...

obyś dogadała się ze swoim ginem --> ja też nie byłam w stanie iśc do pracy po tak szybkim czasie od straty ;(
a przy drugim poronieniu nie pracowałam wiec L4 nie dostałam wiadomo...


Pirania
dzieciaczki słodkieeeeee...
az ciężko uwierzyć ,że tak Ci kawę zastępują hahahaaa
ukochaj Kaję ,piątkę przybij Krzysiowi :)


Czarna
super wieści z wizyty :)


cos jeszcze miałam ,ale nie pamiętam ...wczoraj miałam upojny wieczór i dzis tylko jedne mysli w głowie hahahahaaa
 
reklama
czesc Mamuski:)
ja jeszcze lenie sie w wyrku, wyprawilam chlopakow na sport i teraz mam czas dla siebie :D
hmm tempka zaczela rosnac, choc ta z dzis to troszke zaburzona. przed 7(po wstaniu z lozka do malego) wskazywala 36,7 a po 9 (po okolo 2h snu) wskoczyla na 36,9 hmmm moze ten cykl nie bedzie stracony? moze jakis groszek siedzi we mnie:D
przejrzalam mnostwo wykresow ciazowych i sa rozne rozniste,wiec moja nadzieja powrocila i moze bedzie prezent dla ema na mikolajki :D byloby extra
(jak to mowia: nadzieja matka glupich ale bez niej bylibysmy idiotami:-))
 
Do góry