reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

IMGP0454.jpgproszę podziwiać :) i się dopatrywać , jakość słaba , nic więcej nie wymyśliłam
 
reklama
colin bardzo podobny do nadii
co do siedzenia rzadko siedzi sam ale sie podnosi jak go trzymam w hustawce to sie podnosi a w tej co ma zdjecie on ma popodkladane kolderki ze ma tak jakby w kubelku w tej hustawce fisher price, nadia tez bardzo szybko siedziala(jak dobrze pamietam miala 4 miesiace i sama siedziala) , zreszta on juz potrafi w kazda strone sie odwrocic jest orkopnie silny glowe od poczatku trzymal sam... ja niby taka mizerna a te moje dzieciaki grube i mocne;p
 
maggie słodki blondasek ten Twój synus :) fajniutki bardzo .
Najważniejsze kochana to mieć oparcie w rodzinie w takich chwilach a Ty je napewno masz .

A ja leze w łóżku z książka i popijam mleko z miodem żeby nic sie nie rozwinęło bo czuje sie jakoś niewyraźnie
 
Nullko to duzo zdrówka, oby Cię nic nie rozłożyło bo teraz strasznie dużo choróbsk i przeziębień panuje :(
Mleko z miodem bardzo lubię a Ty wypoczywaj i nie daj się :)
 
Dziewczyny, nie nadrobię więc odpisuję tylko na ostatnią stronę :-(

Czarna, a ja tam chyba widzę bardzo chłopięcego nuba :-), dasz radę wstawić większą fotkę? Może wstaw np. na fotosika i podaj po prostu linka gdyż na forum fotki są zmniejszane? Śliczny dzidziuś!

nullka, już nieraz pisałam, że zrobiłaś najwięcej w kwestii płci i raz jeszcze to mówię, szacun po prostu :-) Ja podobnie jak Truskafffka zrobiłam sporo ale mogłam więcej, zależało mi jednak bardziej na drugim dzieciątku i małej różnicy wieku niż na córeczce :-) Dużo zdrówka dla Ciebie!

Maggie, ale prześliczny blondynek!
 
Ja sie na nubach słabo znam ale jeśli to co widzę to jest nub to też pomyślałam że chłopięcy :)

Piranha dziękuję :) a uCiebie jak nadal ciężko z dzieciaczkami? Dużo sił życzę
 
Czarna ze mnie żaden ekspert ale jeśli nub to jet to co myślę..to dość ładnie go widać i nieco do góry odstaje :D a nasze spece już zadbają o dokładne sprawdzenie ;) ja kciuki zaciskam :)
Nullka zdrówka, nie daj się!!
Maggie ucałuj słodziaka :) i jaki fajny av ;)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczynki a ja mam pytanie z innej beczki, nie wiem czy któras z Was sie zna na prawie czy cokolwiek ale może będziecie wiedziały
Otóż moja sytuacja wygląda tak: trafiłam do szpitala w ciąży z zagrożenieniem poronienia i same wiecie jak się ta historia skończyła. Ale szpital wypisal mi zwolnienie bez kodu ciążowego mimo że większość czasu przeleżałam tam w ciąży czyli że mam mieć to płatne 80 procent. A na dodatek dostałam tylko trzy dni zwolnienia po szpitalu i do pracy. Wkurzyłam się dzisiaj okropnie. Nie jestem psychicznie gotowa na pobyt do pracy to raz, ale tym sie nie martwie bo moja gin mi jeszcze zwolnienie wypisze tylko nie wiem jak to jest z tym zwolnieniem w szpitalu w ciązy zakonczonym poronieniem.
Zastanawia mnie to bo moja koleżanka w pracy po zabiegu łyżeczkowania dostała dwa tygodnie zwolnienia 100 procent płatnego jako choroba w ciąży....
Nie wiem od czego to zależy czy od widzi mi się danego szpitala czy jak ...
 
nullka, wyobraź sobie, że oboje jeszcze nie śpią :szok: Spodziewałam się, że będzie ciężko ale że aż tak to nie przypuszczałam ;-) Według mnie to nub bo wygląda jak nub i jest w miejscu, w którym powinien być nub :-), wyraźnie odstaje w górę choć najlepiej to oceniać w późniejszym tygodniu jak u Twojej dzidzi :-)

Wklejam fotki Kai i sesję Krzysia podczas skoków na materacu (jak na łobuza przystało w dłoni dzierży kamień :-D ...on zamiast maskotek woli kamienie hehehe, mam w aucie prawdziwy kamieniołom bo z każdego spaceru musi jakiś zabrać ;-)).
 
Ostatnia edycja:
reklama
No i sprawdzilo sie Olo usnal o 22 :/

Truskaffka:
To przepis na mase na lizaczki:
Moje Wypieki | Cake pops - ciasto na patyczkach!

Czarna
Ja jestem typowy laik w tematach nubow, ale bodajze Nullka kiedys mi tłumaczyła o co chodzi. Pamietam, ze ujela to tak,ze dziewczynka do rownolegle a chłopakowi to stoi bo im zawsze stoi –jakos tak :) i na moje skromne oko tam wlasnie cos stoi:)

Maggie

Ale masz slodziarsiego synka

Nullka
Trzymam kciuki,żeby Cie nic nie dopadlo
 
Do góry