reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witam wszystkie dziewczyny.

Magda fajnie, że Ci się udało z tym chłopakiem.
Nullka życzę miłego mikołajkowego prezentu "będzie dziewczynka"

Też oglądałam wczoraj "Uwagę" ... biedna dziewczynka. Pomyślałam, że ja tu głupia planować nie powinnam tylko przyjąć to co Bóg da. Mój Kuba powiedział, że od by wolał być chory zamiast tej dziewczynki i aż się poryczałam. Mój Kubasek kochany.

Chciałbym już zacząć przygotowanka do starania o dzidziuala (Piranha będę jeszcze pewnie nie raz o poradę pytać) ale po cesarce to raczej nie tak hop siup. No i mam jeszcze jedną zagadkę bo nie podali mi zastrzyku po tym porodzie a ja mam rh - a mój M rh +. Po Kubie dali a tu nie. Nie wiem nie znam się więc lekarza muszę zapytać. A może któraś z Was tak miała?
 
reklama
witam przedweekendowo:-)

Maggie - strasznie mi przykro, że tak to wszystko się skończyło:-(, życzę siły!!!

Daria - ja też nie wierzę w przepowiednie szalonego wizjonera co do płci, zwłaszcza za kasę...byłby bogaty jak Rockefeller; poza tym gdyby to była kwestia jakiś tam cyferek to wszyscy ludzie manipulowaliby płcią i żylibyśmy w czasach jak z seksmisji...

miłego dnia 4 all:-)
 
dzien dobry wszystkim
ja od rana bylam z nadia w przedszkolu od sierpnia raczej idzie :)
ann to pokaz na ebayu te bransoletki i moze lampy solne bo nie wiem jak to po niemiecku;/
magda z uk no ja akurat ten ostatni dzien przytulanek mialam rano ;p
maz wczoraj do mnie ze moze zaczniemy staranie teraz a ja takie oczy:szok:
 
Dzień dobry :)

Mila a Adaś ma krew rh - czy + ?
o wydaje mi się że ten zastrzyk podają jak maluch ma krew po tacie, czyli +, młody mój ma właśnie po tacie i dostałam zastrzyk

miłego dnia babeczki ;)
 
Daria Ty nadal myslisz o planowaniu dziewczynki że chcesz zakupic te lampy i bransoletki?????? Przecież wg Ciebie ta metoda nie działa wiec po co???
 
dobry!

Ann: mi tez EWCM zniknął już jakieś 2 cykle temu od suplementów (bo dieta to u mnie lajtowa, grzeszę czasem frytkami;P), a teraz jeszcze od wit. B mi znikła ta druga kreska z owulacyjnych, która miałam cały cykl, więc czekam aż wybije bim bam bom i dwie krechy się pokażą jednak na owulacyjnym...
Mila: zapytaj lekarza czy mieli czy nie mieli podać - mojej kuzynce zapomnieli podać i przez jakiś długi czas nie mogła się starać potem...ale ja się na tym w ogóle nie znam:)
Maggie: bardzo mi przykro - nie analizuj, widocznie tak miało być. Żaden lekarz nie jest w stanie zmienić planów tego u góry. Trzymaj się!
Nullka: tyle co ty zrobiłaś żeby mieć dziewczynkę to chyba nikt nie zrobił :-D

Daria: to, że miałas 4,0-4,5Ph to jeszcze nic nie znaczy - ja też mam w ganicy 4,5 zazwyczaj (o ile trzymam dietę, bo jak sobie pozwolę to od razu mam 5-5,5) - sperma bardzo podnosi to Ph - ja na sobie sprawdzałam i Lactovaginal i Replens i teraz mam Sylk i widzę, że to i tak za wolno po tym wszystkim spada to PH poprzytulankowe,a najważniejsze są 4 pierwsze godziny - jeśli wtedy nie obniżyłaś Ph np. irygacją to być może to jest główny powód tego, ze masz Colina, a do tego te kwasy Omega i się już 2 czynniki skumulowały :tak:

Laski e lampy solne to ile muszą mieć kg tej soli?:)
One ujemnie jonizują?
Oglądam właśnie na allegro:)
 
Wiem że czasu już nie cofnę, będę Was tu podczytywać, bo jeszcze się kiedyś postaramy o dziecko :)
Daria a Ty już chcesz zacząć starania o następne ?
Przepraszam ale nie miałam czasu Was nadrobić :)
 
ja tak na szybko,
kurcze ja sie boje tych irygacji,ze od razu cala armie mi wymiecie. w tym cyklu po przytulankach to i nawet z nogami opartymi o sciane lezalam :-D:-D:-D:-D i dopiero jakies 15-30 min po aplikowalam replens na koniuszku palca, moj wykres taki kosmiczny,ze nie wroze z niego ciazy,wiec nawet to nie pomoglo :(
 
nullka ja nie powiedzialam ze to nie dziala(pokaz mi ten cytat co tak npisalam ze to nie dziala)!!! tylko ze to jest 50 na 50 tak samo jak z tym ze wykupie chociaz by ta metode co beata ... :) moge stostowac dalej diete itp a moge w cale nie miec dziewczynki a bede robila wszystko i wiem ze napewno wykupie to co beata lub to co ten gosciu pisze:)
w co wiekszosc osob nie wierzy a ja tak ..:)

aga gsm mierzylam przed i po i w ogole mi sie nie zmienialo ph a w owulacje mialam najnizsze ph :)

ja chcialam sie starac o 3 dziecko w lipcu a maz wylecial jak glupi ze teraz;/
 
Ostatnia edycja:
reklama
305522_530339870310679_1385644338_n.jpg

Dzień Dobry
U nas dziś calkiem fajnie i ciepło...slonko sie czasem przebija:)))
odstwilam Maciusia na 12 do szkoly a potem zakupy z maksiem...dopiero dotarlam i pije pierwsza dziś kawkę:))))
z uwagi na to ze Macko mial na popoludnie pospalismy do 9:00 :)
fajnie juz z tymi moimi dziećmi...pamietam jak maKsio byl malutki i mi o 5 rano wstawał!!! wykanczalay mnie te pobudki (zwlaszcza w zimę):) no ale to juz za nami:))))
tzn w przyszlym roku o tej porze pewnie juz bede wstawac o 5 ale nie do dzieci a do pracy....dzis mi sie wlasnie praca snila...
ahh czas leci...

Maggie
Kurcze tak bardzo Ci wspolczuje....bardzo!!!!
mam nadzieje ze Kiedyś zajrzysz tu i napiszesz ze bedziesz mamą po raz drugi!!!!
bardzo mocno trzymam kciuki za Twoje szczescie!!!
zadne słowa tu nie pomogą....Tylko czas leczy rany
tulam Cię mocno!

Daria
FaKtycznie migiem myslisz o trzecim dziecku...ja jak maks był mały to mowilam sobie...zadnych wiecej dzieci:)))))
predzej mozna by mnie namowic teraz kiedy maciek 6 lat a maks 3 ale wczesniej .Nooo łejj:)
3mam Kciuki za pozytywne zaplanowanie....albo po prostu za szczescie...bo chyba w tym temacie tez jest potrzebne:)

NulleczKo
a Ty jak tam????
 
Do góry