reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

no i dalej nie wiem o co chodzi z tym wykresem. zrobilam wieczorem drugi test owu i nadal druga kreska bardzo bardzo blada(z doswiadczenia juz wiem,ze zazwyczaj jest ciutke wyrazniejsza a pozniej nagle po paru h czerwona jak kontrolna) wiec moze wcale nie podchodze do "kolejnej" owu

Mama
lifting:)
ehh wiesz co, coraz mniej mi sie podoba ten sex na zawolanie :(

Nullka
ja juz bym chciala wiosne:)

Daria
a to Ci spioszek z Colina:)
 
reklama
dziewczynki dziekuuje wam serdecznie za wszystkie wasze odpowiedzi.naprawde jestem bardzo wdzieczna za wasza wyrozumialosc.pozdrawiam cieplutko;-)
 
Hello , przepraszam , że tak mało się udzielam , ale mam w pracy gorący okres do świąt i nie wyrabiam , żeby poczytać i popisać :(
U mnie dobrze , w piątek mam usg genetyczne , &&& mile widziane bo wydygana jestem .
Mojego M już wyczułam , żeby coś zrobił - musi być komenda i zlecenie bo inaczej to się nie domyśli :-p
wczoraj umył wszystkie okna , dzisiaj sprzątanie samochodów przed zimą ... nawet nie jęczy tylko robi .
Ale o maluchu narazie niewiele mówi . Idzie ze mną na usg , więc może jak zobaczy to uwierzy :)
Dziewczyny zdrowe , szkoła , lekcje i tak w kółko .... zwykły domowy galimatias , odliczam dni do świąt , bo dopiero wtedy odpocznę . Buziaki dla wszystkich :)
 
witam się na pokładzie z kawą i śniadankiem ..

Ann
cos wiem o sexie na zawołanie-przez 2,5 roku staralismy sie o 3 dziecko (tak naprawdę o 5te bo 2 razy poroniłam ...)
miałam monity przez kilka cykli i ginek mówił kiedy tak....a kiedy nie działać :nerd:
czulismy się jak roboty ...

teraz kiedy odpuściłam temat to sex smakuje tak jak ...Puchatkowi miodek hahahahaaa
nigdy dość :-D
tak więc rozumiem Cię doskonale ...

i nadal &&&&&&&&&&&&&&&!!!


Nullka
gratki dla kuzynki---> może jeszcze doczeka się córy ..a nawet jeśli nie to najważniejsze ,że chłopcy będą mieli siebie :tak:


Czarodziejka
:-)
jak tam u Was zdrowotnie ???
juz wyszliście na prostą ?


Czarna
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za piątek !!


pozdrowienia i usciski ;)))
 
Witamn dziewczyny. Przepraszam, że się nie odzywałam w weekend, ale nie wyrabiam. Nawet nie mam kiedy się wyspać. Mam nadzieję, że od przyszłego tyg. będzie lepiej. Wogóel to by mi się jakis dłuższy urlop przydał...
Postaram sie być częściej.
 
Hej, u mnie bez zmian, jednak to nie byl polip ale mala torbielka śluzowa, która nie ma zwiazku z krwawieniami. Natomiast mam odklejającą się kosmówkę i nie wiem jak długo poleżę
 
Witam i ja ;)

Krzysia miodek powiadasz hahaha :-p:cool2:
Maggie kciuki za was zaciśnięte cały czas :) trzymajcie się dzielnie :)
Czarna
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& byle do piątku i czekamy na super wieści :) może z nuba cosik specjaliści wyczytają ;)

Ściskam wszystkie zalatane, zabiegane, w codziennycm szale ;)

Staraczkom ślę fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~ i trzymam kciuki za powodzenie w misji "bejbik" :)

ja już myślami coraz bardziej przy mikołajkach, świętach ;) w sobotę zaczynamy piec ciasteczka :-) na pierwszy ogień idą pierniczki:-)
 
Cisza jak makiem zasial:-(
Ja mialam dzis wizytacje z pl (pomagalam załatwiać znajomym rodzicow bilety na mecz Borussi i przyjechali odebrac bilety) przy okazji przywiezli mi wałówkę od rodzicow:) m.in. parowki z szynki sokolowa dla Olka a dla mnie cukierki trufle bo niestety kasztankow niegdzie nie było:-( .

Mama
Chyba w grudniowym cyklu odpuszcze testy owu,odpuszcze mierzenie tempki i pojde na całość z orgazmami i calym tym och i ah :-):-)będzie się cieszyla sexem bez zabezpieczen:zawstydzona/y:
może mi po prostu pisany jest Leoś a ja kombinuje jak Kon pod gorke.

Maggie
W dalszym ciagu trzymam kciukaski za Was. Kosmowka zanika jakos po pierwszym trymestrze,wiec mam nadzieje,ze dluzej na pewno nie bedziesz musiala lezec :*

Truskaffka

Ja już kompletuje potrzebne przyrządy i skladniki na pierniczki, latem kupilam fajne foremki,wczoraj przyrząd do lukrowania oraz przyprawe korzenna.mam nadzieje,ze ciacha wyjda idealne. Mam w planie wreczyc każdej parze w rodzinie puszke piernikow „Home made” oby plan się powiodl:)

Monisia

Pisz z nami:-)

Magda
łe ar ju?
 
Jestem dziewczyny, jestem:blink:

Nie ukrywam, że trza mi jakiegoś kopa na rozpęd w myśleniu, bo po tym szpitalu, to normalnie nie mogę się pozbierać. Kiedyś przynajmniej wieczorem lubiłam posiedzieć przy kompie, a teraz mnie drażni to. Co więcej, spać jak się położę, to zasnąć też nie mogę, więc wcale się nie wysypiam,a do tego Marcel jest bezlitosny i po nocach imprezki chyba urządza, bo aż mi kołdra podskakuje na brzuchu:szok: Niech się ten listopad już skończy, bo chyba pogoda też ma swój udział w tym wszystkim.

Dobra, już nie marudzę. Ogólnie trza się cieszyć, że sytuacja się ustabilizowała i życie toczy się w miarę normalnie. Jutro mam wizytę, którą mi przenieśli z przyszłego tygodnia. Musi być szybciej, no bo chcą mieś wszystko pod kontrolą. Zobaczymy co się dowiem ciekawego.

Ann, Truskawcia
zazdroszczę Wam tych ciasteczek i innych atrakcji przedświątecznych:-p Ja co najwyżej mogę dzieciom książki o Świętach poczytać i listy do Mikołaja narysować....Szkoda, bo uwielbiam takie kuchenne Świąteczne atrakcje:sorry2:


Maggie trzymam kciuki za Was bardzo mocno &&&&&&&&&&&&&&& Najważniejsze, że dzidzia rośnie. Pisałaś o 4 dniach różnicy. Nic się nie martw kochana. To jest nic. Będzie dobrze:happy:


Czarna trzymam kciuki za wizytę no i super, że jednak mąż idzie z Tobą. Zobaczysz, że to będzie dla niego duże przeżycie, nawet jeśli Ci tego nie okaże;-)


Koli i jak? Udało Ci się jakoś zorganizować wizytkę z monitem?

Mama, Pirania dziękuję za kciuki. Nie ukrywam, że są mi cholernie teraz potrzebne:sorry2:


Ann ten Twój wykres wygląda ciekawie;-) Trzymam mocno kciuki, żeby tempka jutro wzrosła i tak już pozostałą na kolejne 9 miesięcy &&&&&&&&&&&&&&&&&&:tak:

Monisia te wszystkie kalendarze, to o kant d*** możesz rozbić:-p Ja planowałam synusia od mniej więcej połowy 2011 roku. Miałam wówczas 29 lat. Starania zaczęłam w styczniu 2012 i jak sama już wiesz, większość kalendarzy dla 30 latki pokazują wówczas dziewczynkę. Nie przejęłam się tym absolutnie. Pilnowałam diety, suplementów, czaiłam bardzo skrupulatnie owulację i tak w kwietniu, w 7 cyklu starań zaszłam w ciążę. Większość kalendarzy pokazywało babeczkę, ale jeden Kalendarz chiński płci - chłopiec czy dziewczynka - *-spam-* dokładnie ten pokazał chłopca ( tam faktycznie jak jedna z dziewczyn pisała wiek kobiet liczy się jakoś inaczej, bo mi pokazywało, że mam 32 lata). Co więcej jako jedyny sprawdził się w przypadku obu córek. Czy jesteś wiarygodny? Nie mam pojęcia. Pewnie to tylko zbieg okoliczności. Ja jestem zdania, że nie warto patrzeć na te kalendarze. Jeśli dobrze się przygotujesz, masz możliwość zwiększyć szanse posiadania synka. Mi się udało. Na usg już 3 razy chłopiec był potwierdzony, więc liczę na to, że faktycznie tak jest. Życzę Ci powodzenia:-)


Póki co zmykam, ale zajrzę jeszcze później. Miłego popołudnia dla wszystkich i oczywiście pozdrawiam każdą w Was!
 
reklama
:-)

gulasz dochodzi ,ziemniaczki też ..do tego kapusta kiszona i zaraz siadamy jeść ..
to znaczy ja i dzieci bo Tom będzie za ponad godzinę..
wczoraj był u dentysty wstawić sobie 3kę górną..


Madzia
choć wiem ,że ciężko to leż kochana ..mąż się sprawdza w pomocy i wie ,że to nie z lenistwa leżysz tylko dla dobra Waszego synka ..
ściskam Cię ..
aaaaa---> i cała masa &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& dla Ciebie :))


Ann

baaaardzo dobre podejście!!!
ciesz się ze wszystkiego co daje sex:-p nie żałuj sobie :))



Magiee
dobrze,że u Ciebie lepiej -&&&&&& żebys szybko wyszła ze szpitala..



Truskafcia
a no miodek hahahahaaaaa


u mnie już ciemno i pada od 2 godzin...nic mi sie nie chce ---> chyba ,że
nie.... tego tez nie .......
 
Do góry