reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Magda odbijesz sobie świąteczne przygotowania w przyszłym roku ;) a teraz masz leżeć i pachnieć ;) i czytać dzieciakom o świętach :p
Mała Czarna witam i gratuluję ;)
Pirania jejkuś...zdrówka Słońce...
Samana :) Gratki :) ucałuj ślicznotkę :)
 
reklama
hej. Czytam Was z doskoku bo przy małym dziecku trudno mi się zmobilizować, aczkolwiek muszę tu częściej zaglądać jeśli w przyszłości będę planować trzecie dziecko i nie ukrywam, że chciałbym dziewczynkę. A jak teraz przeczytałam post Piranii to się trochę zmartwiłam bo myślałam, że odstęp od owulacji jest istotny a reszta (dieta i ph )to dodatkowy "wspomagacz". Pirania a Ty jaką metodę stosowałaś? Przed owulacją czy te O+12. Oświeć mnie bo ja zielona jestem w tym wszystkim... plissss. I życzę zdrówka Dzieciom i ich Mamusiom.

Mała czarna gratulacje :)
 
Koliber, rezerwuję moje kciuki na 4 grudnia :-)

Mila, jest dokładnie odwrotnie, odstęp albo ma niewielkie znaczenie albo nie ma go wcale, podobno najważniejsza jest dieta i pH :-), czytałaś wytyczne na tej stronie https://www.babyboom.pl/forum/stara...cka-chlopiec-dziewczynka-1147/index4182.html? ? Ja stosowałam 2 razy O+12 (a konkretnie O+10 ;-)) i nie zaszłam w ciążę, nie udawało się też przy odstępie 2 dni od owulki, udało się dopiero 24h przed. U mnie na skutek diety i suplementów (stosowałam kilka miesięcy) zaniknął śluz EWCM, minimum 12h przed owulką miałam gęsty i lepki śluz nieprzyjazny dla plemników, pH 4-4,5. Przed staraniami a także w dniu owulki (ale przed bólem owulacyjnym) zaaplikowałam Sylk, starania były oczywiście bez orgazmu. Stosowałam dietę bogatą w wapń (dużo mleka i sera żółtego), jadłam mało mięsa i prawie w ogóle owoców, unikałam ziemniaków i pomidorów. Łykałam B100 oraz witaminę C w dawce aż 1000 mg, M również łykał taką samą dawkę witaminy C. Łykałam również 600 mg Ca i 300 mg Mg. Do tego M uwielbiał bardzo gorące kąpiele i prysznice, pił sporo piwa (zakwasza a także obniża testosteron i podwyższa estrogen) oraz Coli (zakwasza). Owulacja była tuż po nowiu a na biurku stoi gigantyczna lampa solna ;-) Mogłam zrobić więcej ale bardziej mi zależało na drugim dziecku niż na córeczce :-) Na razie na naszym forum skuteczność 100%, mam na myśli osoby, które restrykcyjnie podeszły do tematu bo wiadomo, że jak lajtowe planowanie to i lajtowe efekty :-D

Kaja przysnęła a ja uciekam się położyć, kolorowych snów dla wszystkich!
 
Ostatnia edycja:
Ann tak, myślę, że wygląda ciekawie;-) Na moje oko, to jesteś już po owulacji, a te bóle jajnika...wiesz, ja 4 dni po owulacji też miałam lekkie kłucia jajników i delikatne ćmienie podbrzusza, a 12 dni po owulce pozytywny test ciążowy. Dlatego właśnie uważam, że sytuacja jest interesująca:rofl2:

Koli jak lekarz dobry, to warto iść. Na pewno dobrze Cie pokieruje. Już rezerwuję kciuki dla Ciebie &&&&&&&&&&&&:happy:

Truskawka, Ann, Koli w sumie macie rację. Święta są co roku, więc zdążę nadrobić. Przynajmniej raz ominą mnie porządki Świąteczne:-p

Piraniu zdrówka kochana! Coś mi się wydaje, że zmęczenie Ci bokiem wychodzi. Uważaj na siebie:sorry2:
 
witam!
Ann
: trzymam kciuki skoro owu jednak była:) ja w tym cyklu mierzę tempkę jak mi się zachce - może wtedy będę miała mniejszy stres czy to już czy nie już się starać ;)
Koli: fajnie, że się udało zapisać do lekarza - trzymam kciuki. Notabene ja też chciałam szybko zajść, a tu to kombinowanie na dziewczynkę mi bokiem wychodzi i chyba pójdę jednak na żywioł byle w ciąże zajść...no bo ileż można jeść tego nabiału i wapnia:-D
Magda: dobrze, że możesz na męża liczyć - a poza tym niczym sie nie przejmuj, jeszcze się nasprzątasz i naharujesz, a teraz leż do góry brzuchem!:-D
Piranha: zdrówka - oby choroba cię nie wzięła:dry: czy od B-50 x2 może się kreska na tym owulacyjnym zmienić? Wcześniej miałam dwie prawie cały cykl, a teraz odkąd biorę, to druga jest prawie niewidoczna i mam nadzieję, ze ją zobaczę przed owulacją a nie, że znikła w ogóle:)
mała_czarna: szybka akcja - gratulacje i witaj wśród nas - rozgość się i nie uciekaj za szybko stąd:)
miłego dnia
 
To i ja sie przywitam.Podczytuje ale nie mam jakos weny na pisanie.
Grtulacje zaciazonym i tym co urodzily.
A kolezanka z innego forum ma 2 synkow, jeden taki jak moj Olinek drugi mlodszy i wpadli i wczoraj sie okazalo ze bedzie dziewczynka... szczesliwa na maxa jest.
Pirania ile wczesniej trzeba zaczac dietke i witaminki przed zaczeciem staranek.
 
dzien dobry wszystkim
samana gratulacje coreczki :)
mila trzymam kciuki za planowanie :)
ja dosc dlugo stosowalam wszystko na corke a i tak jest syn :) wiec u mnie chyba los wybral za mnie :) ale bede raczej jeszcze raz probowac :) ale wiem ze np zrobię większy odstęp niż tylko w dniu pozytywnego testu :)
bo dziewczyny co planowaly tutaj dziewczynki jak jeszcze pirahny nie bylo i one trzymaly sie odstepu nie mierzyly ph itp to beatka jagienka monica dido maja coreczki :)
 
mam do was takie pytanie moze ktoras dzewczyna sie zna na cwiczeniach :)
wiec to jest moj brzuch po ciazy Zobacz załącznik 518850i problem polega na tym ze ja do grudnia chce zeby byl plaski jak deska :)
i robie takie cwiczonka napinajace miesnie a maz mi mowi ze tym tylko szkodze bo rozciagam skore ;/ i mowi ze ja nie mam tluszczu tylko zostala ta rozciagnieta skora i ze sie wciagnie (ja w to nie wierze i wole dmuchac na zimne:-D) i nie wiem czy narawde to napinanie miesni rozciaga skore czy nie ;/ bo nie wiem juz czym cwiczyc czy tylko hula hop czy co;/
 
reklama
witam i miłego dnia życzę:-)\

maggie tak strasznie mi przykro, aż wierzyć się nie chce.. przecież mówili, że to krwawienie nie z tego... wiem co czujesz, kochana, trzymaj się jakoś :-(
 
Do góry