reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Hej!

Nie miałam wczoraj jak do Was zajrzeć, wymęczył mnie wczorajszy dzień, Kaja od 7 razo nie mogła zasnąć, na mszy czyli od 12 do 13 też nie spała ;-), dała radę choć była potwornie zmęczona i trochę kwękała. Na imprezie chrzcielnej też długo nie mogła zasnąć, chyba dopiero o 15 ucięła sobie króciutką drzemkę ...ale i tak było fajnie :-)

Magda, najważniejsze, że szyjka wciąż trzyma a do końca już niedaleko, będę trzymać kciuki za Ciebie i Marcelka.

Ann, skoro u Ciebie progesteron podniósł tempkę przed owulką to wstawiłabym granicę w 16 dc żeby wykres jakoś wyglądał :-)

Maggie, cieszę się strasznie, że krwawienie ustaje i niebawem wypiszą Ciebie a raczej Was do domku.

Ladies, strasznie się cieszę i z całego serca GRATULUJĘ! :-)

Monisia, strasznie mi przykro, bardzo to smutne co Ciebie spotkało :-(, poczytaj na początek tutaj https://www.babyboom.pl/forum/stara...c-dziewczynka-1147/index4951.html#post8666826 (niebieska czcionka). Ja urodziłam synka mając skończone 31 lat, kalendarz chiński wskazywał na dziewczynkę i nim się nie przejmuj :-)

Koliber, plusik na teście owu tak jak napisała Aga oznacza jedynie pik LH, niestety ten pik nie zawsze inicjuje pęknięcie pęcherzyka, czasem w cyklu jest kilka pików LH i ostatni doprowadza do owulacji, czasem pomimo piku owulacji w cyklu nie ma. Dopiero kilka dni podniesionej temperatury a najlepiej USG potwierdza owulację. Dziwny ten Twój wykres, a masz możliwość pójścia wieczorem na USG (wielu ginów przyjmuje nawet do 19-20)? Mógłby Ci wtedy ktoś popilnować synka?

Czarodziejko
, czuję ulgę bo troszkę mnie te chrzciny stresowały w związku z niespaniem Kai ;-)

nullka, trzymam zatem kciuki za kuzynkę, daj znać :-)

Ann, doczytałam teraz, zrób może test owu, może będzie drugie podejście do owulacji?

Tego posta piszę od rana bo dzieciaki są bezlitosne dziś ;-)
 
pirahna
test niby negatywny ale pojawila sie bardzo,bardzo bladziutka druga kreska. zrobie ponowny test wieczorem. lo matko a ja dzis mialam zamiar odstawic zurawine i wit c;-). no nic trzeba bedzie znow wziasc ema w obroty:tak: mlody spi,mialam sprzatac ale jestem jaks padnieta i chyba pojde tez sie zdrzemnac-robota nie zajac-nie ucieknie :-D
 
heloł ;))

LIFTING:-)

Madga
oszczędzaj się kochana z my &&&& potrzymamy,żeby spojenie dało radę !

Ann
męża za ..... i do sypialni :-D
działać ...nie obijać się :))
to nie prawda ,że dzieci bocian przynosi ;)))


Koliber
jak chlebuś ?? smakuje ?:)


Pirania
uuuu..to niezły czad u Cię ..skoro cały dzień posta piszesz...ale ,ale --> najważniejsze,że jesteś z nami:)) tak czy nie ??:))


Czarodziejka
Ty masz przyjaciółke kawę a do mnie wczoraj dosiadł sie na kanapie leń haahahaaa..nawet kompa nie włączałam bo nic mi sie nie chciało --> i dobrze mi z tym było:))



rano po odwiezieniu dzieci pojechałam do miejscowości obok do lidla po spożywkę ...potem do domu rozpakować ..zjadłam sniadanko..wstawiłam pranie i o 10.00 byłam w pracy ;)

wypiłam kawę z dziewczynami ..potem K. zrobiła mi woskowanie całego bikini,nogi i pachy..i żeby nie było --> ja Jej tez ;)
i tak sie zeszło do 13.00 ;)

wróciłam ,rozwiesiłam pranie na tarasie--> u nas dzis piekne słonko:))
wciągnęłam kanapkę ,kończe herbate i po dzieci za godzinkę jadę ..

także ja zalatana --> wtedy czuje ,że żyję :)

nadal krece hula..waga sobie leci i niedługo czeka mnie wymiana garderoby :)) ale ....wyprzedaże coooraz bliżej hahahahaa



BUZIAKI SŁODZIAKI ;)):*** {{}} CMOK ..
czas lecieć po dzieciaczki ..
 
dzien dobry wszystkim;p

ladies gratulacje coreczki :)
pirahna jak dobrze przeczytalam to byly chrzciny to wszystkiego najlepszego dla coreczki z tej okazji :)
monisia trzymam kciuki aby udalo ci sie zaplanowac syneczka :)!!!

mnie pare dni nie bylo bo bylam z dziecmi w holandii i nie wszystko nadrobilam ale pozniej doczytam wszystko do konca:)
zapomnialam colin przesypia cala noc od 19-20 do 6 rano :)

a tutaj pokaze mojego chlopaka z ciocia
mail
mail
mail
mail
i tu jedno z chrztu
mail
 
Koliber
fajnie,że chleb smakował--> zawsze to jakas alternatywa dla jelit:)


Daria
cześć mamuśka:):)


ja własnie dzieci poodbierałam ,Zu wyjątkowo nie ma nic zadane więc bawią sie u góry a ja chyba z kawą zasiądę ..
jak tylko słonko zajdzie to moment i szaro ...
 
mama dobrze że jesteś :) i jak zwykle wulkan energii. Skąd Ty ja bierzesz co ?
Mój Antek jak wychodzilismy z przedszkola ok 15:30 a było widno jeszcze zobaczył księżyc i mówi - mama księżyc??? Alenie idziemy jeszcze spać??? Usmialam sie że smyka, ale prawda taka że szybko buro i ponuro sie robi :( nie nawidze tej pory roku.
Daria witaj . Niestety nie widzę zdjęć. Może już usunelas albo dlatego że z tel piszę.


Jadę zawieść Julka na trening piłki nożnej.
 
Dziś moja kuzynka miała polowkowe :) ma już synka i będzie teraz miała drugiego synka. Powiedziała że jak mi sie uda z córeczka to może kiedyś przyjdzie do mnie po poradę ;)
 
reklama

jestem....zagladam:))))

Nullko
mialam ci napisac ze u kuzynki jakos chlopczyk mi pasuje..
nie ma co .....i tak bedzie bardzo szczesliwa....
..dolączam do nie lubiacej tej pory roku:)

Mama
odwzajemniam Lifting:)

piranha
tez byłąm zadowolona po chrzcinach...taki kamień z serca:)))
 
Do góry