reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
czesc dziewczyny!!!:)) pewnie mnie nie pamietacie ale zagladam do was ponownie i chcialam wam napisac ze 6 tygodni planowania plci..(pod koniec troche zgrzeszylam i zjadlam to czego nie powinnam, nie robilam irygacji i nie mierzylam ph) reszte ... czyli odstep od ovu, b50,zurawina i dieta stosowalam 6 tyg do owulacjii... b-50 bralam az do pozytywnego testu ciazowego
i ostanio bylam na usg i okazalo sie ze bede miala coreczke
takze udalo sie:-) ( nie wierzylam w to planowanie praktycznie zupelnie.. teraz uwazam ze cos w tym jednak jest...)
chcialabym podziekowac pirani bo meczylam ja pytaniami a ona cierpliwie potrafila zawsze udzielic pomocy!!!:)
zycze dziewczyny rozywych testow i oby wasze plany sie powiodly​!
 
jutro chyba pojde do lekarza z tym moim gardlem. jak myslicie warto powiedziec lekarce,ze jestem na etapie staran i,zeby miala to na uwadze wypisujac recepte?czy raczej olac to bo przeciez nic pewnego i starac sie jeszcze moge pare ladnych miesiecy?
 
czesc dziewczynki.pisze do was bo meczy mnie jedna mysl.wiem ze tak naprawde nie wazna jest niby sama plec dziecka tylko zeby bylo zdrowe ale tak naprawde gdzies tam gleboko pragniemy uslyszec na usg-chlopczyk lub dziewczynka.Moj dylemat polega na tym ze moj synek umarl i chociaz wiem ze zadne dziecko nie zastapi mi go to teraz znowu zaczynamy starania i tak naprawde w sercu pragne aby to byl znowu chlopczyk.glupio mi troche ze tak czuje,ale nie da sie oszukac samej siebie.czytalam juz troche na ten temat jak zaplanowac plec i jak na zlosc trafilam na chinski kalendarz ktory mowi ze w tym roku czekaja mnie same dziewczynki.prawde mowiac to troche sie rozczarowalam.poza tym to zostaly mi tylko wyliczenia z dni plodnych-owulacja i te sprawy.mimo tego chcialam sie spytac czy ktoras z was w wieku 30 lat urodzila chlopca i w jakim m-cu zaszla w ciaze?moze kalendarz chinski nie zawsze sie sprawdza?a moze ktoras zna jakis niezawodny sposob na chlopczyka?wiem ze moze zadaje glupie pytania ale prosze nie oceniajcie mnie zle ja po prostu w kazdym chlopczyku widze mojego synka i boje sie mojej reakcji kiedy by sie okazalo ze bedzie coreczka.to ciezko wytlumaczyc,jeszcze ciezej przezyc to co czulam i dalej czuje.
 
Dzień dobry poniedziałkowo....
zmęczona jestem jak "flak".....kawa dziś moją przyjaciólką
t1912.gif

przepraszam ze przez weekend milczalam ale w sobote mielismy "wyjscie" a w niedziele obiad u rodzicow,,,,
Co do samej imprezy to było super....zresetowalismy sie z małzem:))) ja wytanczylam..wyszalałam...
niestety mąż nie pił nic bo nastepnego dnia rano musiał jechac do firmy...
ja w niedziele wstalam o 10 i zaczelam powoli sie ogarniac...kolo 12 pojechalam na obiad i po dzieci...
caly wczorajszy dzien ledwo nogami ciagnęlam...
kolo 18 wrocilam z dzieciakami do domu.,.

No a dziś juz od 7 na nogach
t2215.gif
bo Maciej do szkoły na rano...dziś jest dzien misia wiec maciek pomaszerowal ze swoim pluszakiem:)

Monisia29
Witaj
wspolczuje straty dziecka...chyba nie ma nic smutniejeszego....
Co do samego planowania....ja mam dwóch chlopców..ale zeby bylo ciekawiej...obydwaj mieli byc dziewczynkami :) co prawda przy pierwszym dziecku nie planowalam plci..po prostu chcielismy miec dzieciątko a przy drugim planowalam (a przynajmniej tak mi sie wydawalo)jednak jak sie okazuje dzis...chyba jednak nie wiele zrobilam w tych staraniach o plec:)
mysle ze musisz Piranhe zapytac o zasady zaplanowania chlopca..
duzą rolę odgrywa dieta ktora zmienia ph kobiety....

Piranho
jak po chrzcinach???

maggie
trzymam kciukasy za szybkie wyjscie!!!!!

Magda
a jak tam u Was/Ciebie?
Jak sie czujesz?? jak dziewczynki???
Dziewczyny usciski dla kazdej z Was
 
Czarodziejka, kciuki na pewno sie przydadzą. Mam nadzieję że niedługo wyjdę bo chyba depresji tu dostanę i tak strasznie tęsknię za rodzinką i synkiem...:(
 
Witam się i ja
ladies gratuluję córeczki (jesteś kolejną dziewczyna która dzięki planowaniu "utrafiła" w oczekiwaną płeć SUPER) :-):-):-)

Monisia29 przykre jest to co Cię spotkało :( i rozumiem Twoją chęć posiadania kolejnego synka . Tak jak dziewczyny piszą najlepiej da Ci wskazówki Piranha - ważne jest przestrzeganie odpowiedniej diety, suplementy które w przypadku chłopca podniosą Ph śluzu.

Piranha mam nadzieję że imprezka udała sie w 100% a dziś masz dzień wytchnienia po :)

maggie oby krwawienie ustąpiło już całkowicie i obyś jak najszybciej wyszła ze szpitala.

Czarodziejko super że tak sie pobawiłaś - taka odskocznia jest potrzebna bardzo (ja była na dyskotece z mężem i znajomymi we wrześniu i jak sie okazało wtedy jeszcze nie wiedziałam ale od kilku dni byłam w ciązy :) ) Ale wybawiłam sie wtedy baaaardzoo

Dzis moja kolejna kuzynka ma USG połówkowe o 16:40 . Czekam z niecierpliwością na wieści o płci. Ona ma juz synka i chciałaby córeczkę. Ciekawe czy im sie uda bez planowania parka ;-)

Miłego dnia dziewczyny
 
No i temperatura poleciała dzis jeb na szyje:/ szyjka cofnęła się daleko w Tyl(mam tylozgiecie macicy) niby jest jeszcze otwarta… brzuch ciagnie od lewego jajnika poprzez cala macice.hmm może jeszcze wcale nie było owulki? z drugiej strony miałaby być tak pozno po pozytywnym tescie owu?

Ledies

Gratuluje,super wiesci:)

Koliber

Jak dobrze kojarze to pozytywny test owulacyjny nie mowi o tym, ze pęcherzyk peknie, zapewne Piranha wyjasni to dokladniej

Monisia

Przykro mi bardzo z powodu straty synka. Pamietaj jednak,ze kazde dziecko jest indywidualnością i najgorsze co można zrobic to porównywać do siebie dzieci. Ja w chinski kalendarz nie wierze, poza tym chińczycy określają swój wiek nieco inaczej niż my. Mam znajoma azjatke, Oni rodzac się maja już 1 rok.
Poczytaj o forumowych metodach planowania plci, powiem Ci,ze jest naprawde duza skotecznosc tej metody. Wiekszosc z nas celuje w córeczkę ale np. Magda majac 2 corki starala się o synka i się udalo:) (jakies pare stron wstecz powinny być linki z przepisami na plec)

Piranha
jak imprezka?

Czarodziejka
Ehhh z tym odsypianiem po imprezie to najgorsza sprawa, ja mam wrazenie,ze im jestem starsza tym gorzej się po nich regeneruje:/

Nullka, maggie
dzien dobry:)
 
reklama
dobry!
Wsiadłam dziś rano do autobusu, który zatrzymuje się średnio co kilka przystanków, a miałam zamiar podjechać jeden przystanek, do przedszkola:) Bus mnie wywiózł hen hen...W efekcie spóźniłam się do pracy jedynie 50 minut zamiast standardowych 15 - mój rekord:-D

Piranha: czekamy na wieści z imprezy:)
Monisia: nie ma nic złego w marzeniach -a ty marzysz o synku, próbuj, ale pewności 100% nigdy nie ma i trzeba o tym pamiętać:)
Ann: mam tam samo - im starsza jestem tym wolniej odsypiam nockę zarwaną;)
Nullka: no ciekawe co się kuzynce udało trafić;)
Maggie: dobre wieści - oby się skończyły plamienia/krwawienia całkiem!
Koliber: pozytywny owulacyjny nie oznacza pęknięcia pęcherzyka, a jedynie pik LH, które wywołuje owulację - może takich piknięć być kilka w cyklu - tylko monitoring u gina by ci powiedział, czy pęcherzyk pękł na 100%, bo może być pik, a nie być owulacji, z tego co kiedyś tu doczytałam, ale może niech Piranha się wypowie jakoś bardziej składnie ode mnie:-)

miłego dnia kobitki!
 
Do góry