reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

dziękuję w imieniu Sonika:-)

Maggie - 4 dni rozbieżności to chyba nie jest żaden powód do niepokoju, najważniejsze, że dzidzia rośnie a serduszko pięknie bije, będzie dobrze:tak:

Magda - ?????????????????? czekamy na wieści...

Mama - dobrze, że jesteś:-)

Miss - fajnie, że tak dobrze sobie radzicie, tak trzymać:tak: i pisz częściej!!!

no...to zaczynamy weekendos:-);-):-D
 
reklama
Kluseczka.U nas dobrze. Ale was nie nadrobie. Bartek zaakceptował brata ale w szkole mówi miała być siostra. I wczoraj po kąpaniu małego mówi a czemu nie urodziłas dwoch Jędrusia i dziewczynke.Mały wazy 4200 g wiec w tydzien przybrał 250 g
 
Nadrobiłam trochę. Dzieciaczki super. Ja jakos daje rade. Bedzie gorzej jak maz do pracy wroci.Mały ok. Spi je marudzi troche. Coraz bardziej do braci podobny.I juz ma warunki ciezkie. Chłopcy hałasuja krzycźą.Ja dobrze ale szycie dokucza bardziej niz po porodzie. Opryszczki tez bolą.Położna stwierdziła ze jestem stworzona do bycia mamą.Dzieci duze dorodne ja pokarmu duźo mimo mojego rozmiaru małe a. I ja juz brzucha nic waga sprzed ciazy zero rozstepow . Tylko kreska na brzuchu została
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny dostałam sms od Madgy ze zostawili ja w szpitalu na noc na obserwacji, bo ma dalej te bóle , ktg jest dobre,
szyjka długa i zamknieta, jak bedzie wszystko dobrze to rano wyjdzie do domu
 
Tasha cudną masz córeczkę - ślicznotka :-)

Andziak mi też podoba się Twój podpis :) A Jędruś śliczny chłopaczek :tak:

Dobrze że Madzią zajęli się w szpitalu i oby wszystko było ok - trzymam kciuki

Piranha kochana na lejdiskach wkleiłam linka do filmiku z USG . Zerknij proszę jak znajdziesz momencik . Dziękuje

Tusia mój synek młodszy właśnie nie śpi jeszcze patrzy jak piszę posta i mówi - ooooo biedlonka jaka ślicna . Chciałbym kupić taką biedlonkę :-D:-D
 
witam
Tusia mój synek młodszy właśnie nie śpi jeszcze patrzy jak piszę posta i mówi - ooooo biedlonka jaka ślicna . Chciałbym kupić taką biedlonkę
laugh.gif
laugh.gif
he he Nuleczko w biedronce sa teraz biedronki maskotki które chyba słuzą do siadania ;-) dla dzieci :-):tak:

miłego dni kobietki.
 
reklama
czesc dziewczynki
wstyd sie przyznac ale ja niedawno wstalam. maz zrobil sniadanie chlopcom i pojechali do tesciow ....a ja cisza...spokoj...slysze wlasne mysli....
cudowny stan:)))))
dzis na noc odstawiamy dzieci do moich rodzicow a sami wybywamy na dyskoteke ze znajomymi (rozerwac sie nieco)
to juz tak w ramach andrzejek:)))))
ja dzis czuje sie super gardlo normalne...nareszcie..:)

Andziak
przesliczny ten Twoj Jedrulek...taki szkrabik malutki...

Kurka czytam ze u Madzi powaznie sie zrobilo....dobrze ze zostala na obserwacji...juz na tym etapie ciązy trzeba dmuchac na zimne!!!!

usciski lslki i milej soboty:))))
 
Do góry