reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Nie nadrobię Was kochane więc napiszę tylko co u nas :-)

Laura jest bardzo grzeczna, spokojna. Tylko je, śpi i robi kupki. Dajemy sobie świetnie radę chociaż noce średnie, cały czas czuwam, budzę się, sprawdzam czy wszystko ok. Mała śpi ze mną w łóżku a M oddelegowany został do innego pokoju bo boimy się, że śpiąc razem niechcący przygnieciemy Małą chociaż łóżko mamy szerokie. Kąpiel super (jeszcze raz dzięki Piranho za wanienkę), po prostu sama przyjemność a Laura bardzo zadowolona w wodzie. Dużo je także o to jestem spokojna. Jednym słowem wszystko: super:tak:
 

Załączniki

  • P1050277.jpg
    P1050277.jpg
    34,7 KB · Wyświetleń: 53
  • P1050279.jpg
    P1050279.jpg
    29,8 KB · Wyświetleń: 47
reklama
Maggie
ogromne kciukasy za dzidziulka.,...zeby wszystko bylo dobrze,
trzymaj sie cieplo...

Nullko
Ty mówisz o 4-rce dzieci czy wiecej a ja podziwiam mamy potrójne...w Tym Ciebie za tak odwazna decyzje jaka jest poczecie dziecka...mając juz w domu dwójkę...sama wiem jak czasem cięzko z dwójką a co dopiero miec wiecej..wiadomo ze wszystko to kwestia podejscia, organizacji itp.
Ja jeszcze 3 lata temu mowilam sobie ze bede miala trzecie...ale teraz jak dzieci podchowane...po prostu mi sie juz nie chce,
t1801.gif
poza tym mam perspektywe powrotu do pracy wiec tym bardziej chce juz sie wyrwac z tego "kieratu"...Wszystko ma swoje lepsze i gorsze strony, jednak pocieszajace przy dzieciach jest to ze mimo tego trudu..to nam zostanie wynagrodzone w postaci "pięknej" rodziny:))))))
Co do 4-rki zdarza mi sie tez zostac ze swoimi chlopakami i dwojka mojej siostry ...no ale to juz duze dzieci bo kategoria wiekowa jest od 3 lat do 10 :)))))

Co ja to jeszcze miałam...
Gdzie sie mama podziewa???
Andziak?

MissBella
ale Laurusia słodka!!!!
Fajnie ze Wam tak dobrze idzie:))))))


 
Missbella Laura słodkości śliczności :) i super że taka grzeczna :) oby tak dalej :tak::-)

Właśnie też miałam zapytać co z mamą hop hop odezwij sie chociaż na chwileczkę :-)

Truskafffka wysłałam do Ciebie priva :)

Czarodziejko my z mężem zawsze chcieliśmy trójeczkę i wiedzieliśmy że łatwo nie będzie. Myślę że gdyby chłopcy byli nieznośni i spod ciemnej gwiazdy to ciężej byłoby się zdecydować , a że trafiły nam sie łagodne "egzemplarze" ;-) to było łatwiej podjąć tą decyzję :) To będzie taki super prezent na moje 35 urodziny.
Antoś natomiast urodził sie na 30 urodziny tatusia :)
 
Ostatnia edycja:
Dzień doberek ;)

dziś piątek tygodnia koniec i początek :-p
humor dopisuje ;)

Magda uffff super że lepiej się czujesz, niech Marcelek buszuje w brzuszku ale jeszcze grzecznie w nim siedzi ;) przyjdzie czas na powitanie świata ;)
Ann zdrówka ;)
Aga super że Misia zdrowa :) powodzenia w sypialni co drugi dzień ;)
MissBella macierzyństwo Ci służy :) pełna radości jesteś :) super :) buziaczek dla Laury :)
Nullka już lecę sprawdzić ;)
u nas też się fajnie się złożyło, bo Amelka powstała w moje 29 urodziny (owulkę miałam dokładnie w dniu urodzin)
i urodzi się w roku moich 30 urodzin..więc też możemy podciągnąć Ją pod prezent na trzydziechę hehe ;)

pozdrawiam i miłego dnia życzę ;)
 
Ostatnia edycja:
hej!!!

wpadam sie przywitać, wszystkim zaciążonym gratuluję i życzę spokojnej ciąży

Wiecie gdzie nie pójdę to każdy się dziwi, że mam trojkę dzieci:-) bo zadbana, schludna, zawsze wesoła i śmiechnięta A myślą że co???? matka trojki ma wyglądać na przybita i zdołowana kobietę, która chwili nie ma dla siebie!!

wręcz przeciwnie, dzieci dodają mi sił, żeby o siebie zadbać, a tym bardziej jak ide na spacer z wystrojoną mała panienką to też chcę przy niej ładnie wyglądac

ZUZA jest cudowna, tak się ciesze że mogę być mama małej dziewczynki, jest moim aniolkem i teraz uważam że moje życie bez niej było puste! A pierwsza ciąże poroniłam w dniu moich 33 urodzin!! wiec tak miało być

pa buziaki
 
Miss ale masz slicznosci :)
Tasha Sonia boska:)
przepraszam ale nie nadrobie i nie podziekuje wszystkim, bo na telefonie dlugo mi to zajmuje. Jak wroce do domu to sie poprawie :)
powiedzcie czy na usg jak wychodzi rozbieznosc z terminem okresu tak 4 dni to mam sie niepokoic?
dzidzia mimo krwawien urosla i pieknie bije serce powiedzial mi lekarz ...
 
witam się:-)

maggie nie stresuj się, 4 dni rozbieżności, to nie dużo.. i super, że z dzidzią ok

missbella ale słodziak z Laurki, całkiem spora z niej dzidzia:-D

madzia czekamy na wieści po wizycie u położnej

mama ?????

monico super, że tak macierzyństwo uskrzydla, tym bardziej, gdy masz swoją wymarzoną córeczkę:tak:

tasha cudny Sonik, oczyssska jakie duże :-)

koli, ann trzymam kciuki

nullka jak się czujesz?
 
reklama
Magda, Nulka - ja dziś będę robić chlebek z otrębów (zamiast pszennych będą żytnie) Moje Wypieki | Chleb otrębowy w diecie Dukana


ja robiłam ten chleb ..swego czasu jadłam go chyba z pół roku--> jak dla mnie smaczny ,mega dobrze działa na jelita ;)
ja polecam ;)


Nullka,Czarodziejka
jestem ..choc ostatnio tak rzadko wlatuję na bb ,że nie umiem sie wbic w rozmowę :sorry2:


Maggie
cudnie ,że dzidzia urosła :):)
wszystko bedzie dobrze ;))


Bels..Tasha
śliczne te Wasze cukiereczki.....kiedyyy moja Zu taka była o maj gad:-D


Madzia
niech moc będzie z Tobą !! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za wizytę w szpitalu ..


Macy
gdzieś Ty??


Monico
witaj ..fajnie,że zaglądasz :))wiesz może co u Aneczki???Beatki??? Dido????




ja mam w domu 3kę dzieci ..od 13.30 jest Zuzy koleżanka Matylda ...będzie do 18.00 wiec dopiero teraz mogłam odpalić kompa bo lepią a ja z kawą na bb...


buziaki i pozdrowienia ;))
 
Do góry