reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dzień Dobry :)

Andziak
ja bym na poczatku owocowych nie jadła...sprobuj naturalny ewentualnie troszke owocowego i zobaczysz czy jest jakas reakcja u dziecka...mysle ze tu dziala metoda prób...kazde dziecko jest inne i to co jedno moze drugie juz niekoniecznie.

Madzia
Dzieki ze pytasz, u nas ok. Maksiu super!!! po chrypie sladu nie ma:)
az sie zastanawiam czy faktycznie miał z. krtani/...
A jak tam u Was?
paskudztwo sobie poszło?

Piranho
piekne zdjęcie,
dla mamy to cudny widok jak dzieci razem przebywaja jak sie bawią:))))
 
reklama
Witam dziewczyny.
Jutro jeszcze musze odbębnić test i wracam do świata żywych ;) Pierwsze za co muszę się zabrać to odgruzowanie miszakania :/ Bałagan mam koszmarny :baffled:

Missbella śliczne imię wybrałaś dla córeczki. I faktycznie, Laura to mała księżniczka!

nulka trzymam kciuki za dziewczynkę :tak:



macy, piranha u nas też bunt dwulatka. Mam nadzieję, że minie niż młody skończy 18-stkę ;-) Czasem sił już brakuje, o cierpliwości nie wspominając:eek:

patrysia masz świetną męska druzynę. Z takimi chłopakami to nie ma strachu wyjść na ulicę;-) A Marcelek to cudowną ma czuprynę!!! Mój był małym łysolkiem;-)

Piaranha Kaja to mała akrobatka! Ciekawe co będzie wyrabiać jak już opanuje umiejętność przemieszczania ;-)

ann, tasha cudne dzieciaczki!

fikusowo przykre, że w tym momencie nie masz w męzu wsparcia. Powienien zareagować i porozmawiać z rodzicami. Nie musi tego załatwiać krzykiem, ale zwyczajnie porozmawiać z nimi. To niedopuszczalne, żeby teściowie besztali Cie jak małe dziecko, a on z boku przygląda się temu, udając, ze nic się przecież nie stało. Masz rację nie odpuszczaj. Nie daj się! Nie pokazuj, że moga bezkarnie mogą Ciebie tak traktować! Albo zrób tak jak Koliber radzi. zadzwoń, wygadaj się i odłóz słuchawkę. W kazdym razie reakcja jakaś być musi.

Maggie nie zadręczaj się. Na pewne rzeczy nie masz wpływu. nieustannie kciuki &&&&&

Powiadacie, że ciepłe posiłki obniżają Ph? Kurcze, a ja teraz ciagle sałatki jadam, bo zanim zaciaże chciałabym zrzucić kilka kg :/ Własnie, czy to moje odchudzanie może w jakiś sposób wpłynąć na czynniki sprzyjające poczęciu dziewczynki?
A... i mam jeszcze jedno pytanie. Trochę głupie, ale je zadam. Co myślicie o kalendarzu chińskim, tym który opisuje jaki miesiąc sprzyja na poczecie danej płci. Z ciekawości posprawdzałam sobie jak to było w przypadku mojej najbliżej rodziny. Na 7 przypadków 6 sie sprawdziło:baffled:
 
WITAM:)

Dziękuje:)

PIRANHA cudny widok :))
ANDZIAK ja zawsze wsio jem wszystko...owszem nie tak "drastycznie"ale jem wszystko...tyle ze zadne me dziecie kolek nie miało i moge/mogłam sobie na to pozwolić...
MAGGIE tulam :*
 
Hejka!

Koliber
, ale czemu 9 dc? Jeśli wczoraj był plusik to owulka będzie zapewne dziś (13 dc), tempka czasem rośnie już 3 dni przed owulacją. A ja wierzę kochana, że Ci się uda!

Daria, tak jak napisała Ann zimne posiłki podwyższają pH a gorące obniżają :-)

Ann, już 3 nocka bez mleka a rano Krzysiu wziął smoka, powiedział "nie" i odłożył, dorośleje :-) Na smoczki sam wydał wyrok bo je poprzegryzał zębami, polecam zrobienie w nich dziurki :-D

Kasiu
, dużo zdrówka dla Ciebie kochana! Ano Kaja rośnie jak na drożdżach a z Krzysia coraz większy łobuziak :-)

Czarodziejko, Kaja szaleje za Krzysiem ale w druga stronę to już tak nie działa ;-) ...choć synek lubi Kaję rozśmieszać, daje jej buziaka na dobranoc, woła za nią gdy jedziemy na zakupy, może z czasem też będzie za nią szaleć :-)

Kamea, mi kalendarz u Krzysia się nie sprawdził, u Kai tak. Odchudzanie sprzyja poczęciu córeczki :tak:, cytat Tamary:

you need to be loosing weight at the time of ovulation to sway girl

czyli musisz w trakcie owulacji być już w trakcie zrzucania wagi.

A ja po kilkumiesięcznej walce złapałam dziś szkodnika niszczącego dach :-) (nie wiem tylko skąd ta krew na grzbiecie :-( bo to jest humanitarna żywopułapka), M musi wywieźć kunę daleko po pracy :-)
 
Ostatnia edycja:
Piranha to mnie pocieszyłaś :-) Tylko te sałatki muszę zmienić na dania ciepłe. Troszkę mi to życie utrudni, ale wszystko jest do opanowania. Pod koniec miesiaca rozpoczynam kolejny cykl :) zobaczymy co z tego wyjdzie ;)

A kuna to może gdzieś jeszcze na wolności grzbiet sobie zdarła
 
Ostatnia edycja:
pirahna to mozliwe ze te zimne posilki wpłynęły na meza plemniki;p
kasia uk tak sie nadia zajmuje colinem Zobacz załącznik 517228a tak sobi leza ;p
afbc49bbd1.jpeg
 
Ostatnia edycja:
Daria, ale Colin jest duży! Masz fajną małą pomocnicę, ślicznie braciszka karmi :-) Ja nie wierzę w znaczeniu odstępu od owulki, według mnie decydująca jest dieta, suplementy, pH, hormony i jony. Ciekawe skąd takie wyniki, gdzieś wyczytałam, że przy badaniach nad in vitro wykazano, że plemniki Y są wytrzymalsze jak X i żyją dłużej :-)

Kamea, kuna sobie teraz słodko śpi :-D, może jej pstryknę pożegnalną fotkę zanim M ją zabierze :-D ...ale wcale nie będę za nią tęsknić ;-), ciekawe czy była tylko jedna, będę dalej nasłuchiwać w nocy czy coś łazi pod dachem.
 

Piranha
ja bym chyba zawału dostała, gdyby coś mi pod dachem łaziło. Ja nawet na widok myszy mogłabym zawału dostać:szok:
Ja to wogóle boidoopa jestem. Uwielbiam oglądać programy typu nawiedzone domy itd. Naogladam sie tego, a później ja sama po ciemku na podwórek muszę wyjśc to mam gacie pełne strachu. Jakam stara takam głupia;-)
A te gorące posiłki to powinnam mężowi też serwować prawda? Będę go karmić ile się da jego ulubioną owsianką
:-D
daria cudowny widok. Fajnie, że Nadia nie jest zazdrosna i wrecz Ci pomaga. Ale ponoć tak własnie powinno sie robić, że gdy urodzi się dziecko starszemu trzeba dać odczuć jest b. ważne i potrzebne. I taka prosba o pomoc jest idealną metodą.
 
reklama
Pirango
OMG Jaki myszor!!!!!
oj ja tez nie bardzo lubie takie zwierzatka....brrr az mam ciarki na plecach...
co do dzieci....zobaczysz ze jeszcze razem beda sie bawic...i bić tez:)

Daria
Cudne zdjecie:)))))
mam podobne jak macius daje pić maksiowi:))))
urocze to bardzo!
Co do babycompa////posiadam takowy....lezy sie kurzy...
zakupilam go po urodzeniu maciusia,...i przyznaje ze nie zabezpieczalismy się i bazując na tym urządzeniu- wpadki nie bylo..
No ale przyznaje ze maja juz dwpoje dzieci nie ufam takim urządzeniom....nie mowie ze nie dzialaja ale ja po prostu mam schize..bylabym wsciekla na siebie gdyby uzywajac tego zaciązyla..pukalabym sie w glowe ze sie nie zabezpieczalismy...
jest to drogie urządzenie ale skuteczne.,.
 
Do góry