reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
ann ja bralam tak wapn i magnez jakis rok ale juz nie pamietam do tego pozniej byla zurawina witamina c globulki dopochwowe castangus omega 3 lacibiosfemina wiesiolek nie pamietam co jeszcze;p ph mierzylam najwyższe moje ph to 4,5 maz bral wapn magnez witmnie c i zurawine
probowalam omijac pomidory banany soli ogolnie malo uzywam
ostatnie przytulania w dzien pozytwnego testu owulcyjnego uzywalam te z buzka i tam pisze ze wykrywaja do 36 godzin przed . chyba tyle ;p




a jak to jest z tymi goracymi posilkami one obnizaja ph czy podwyższają ? bo moj maz to wszystko zimne je ;/
 
Koliber
pierwszy raz widze taka maszyne do jogurtow:) najwazniejsze,ze dajecie rade:) biedny Stasiu,kurcze ile produktow nie moze jesc :( jest szansa,ze alergia minie kolo 3 r.z??
 
Patrysia, też myślę, że będą brązowe bo ten brązowy barwnik wokół źrenicy wyraźnie ekspanduje :-D

Tasha, ale malutka ślicznotka, strasznie urosła, ucałuj ją ode mnie! Fryzurki faktycznie podobne mają :-D

Ann
, ale masz ślicznego małego pomocnika. Sylk może podnieść pH, tak samo Replens, Rephresh i inne zakwaszacze :-), trzeba więc koniecznie najpierw przetestować na sobie.

Daria
, Kaja przez jakieś 2 miesiące miała ciemne niebieskawoszare tęczówki a potem przy źrenicach zaczął się pojawiać brązowy kolorek. Zobacz jak Kaja w huśtawce Graco śmieje się do Krzysia :-), z wiekiem coraz bardziej lubi tą huśtawkę, czasem utnie sobie w niej drzemkę.

Zobacz załącznik 517044

MissBella, daj znać jak spisała się wanienka :-)

Magda, strasznie bym chciała by zaczęła raczkować szybciej nić Krzysiu, będzie się mniej nudzić :-) ...ale i ja wtedy będę mieć pewnie jeszcze mniej czasu ;-) Dziś Krzysiu poprosił o soczek owocowy ze słomką, dałam mu go a on podszedł i zaczął nim poić Kaję, ledwo dobiegłam, strasznie się boję, że kiedyś czegoś nie upilnuję. Dziś synuś robił nie za kawę a za kroplówkę z kofeiną :-D

Maggie, to przecież nie jest Twoja wina kochana. Ale lekarze sprawdzili czy nie ma np. krwiaka na kosmówce? Nie wiem czy czytałaś ale moja koleżanka całą ciążę krwawiła a urodziła śliczną, zdrową córeczkę, jestem z Wami. Ja do tej pory nie mogę zapomnieć jak strasznie tęskniłam za Krzysiem będąc w szpitalu po CC, po prostu nie do opisania, przytulam mocno.

Koliber
, działajcie dziś bo jeśli dziś był plusik to zapewne jutro będzie owulka i dziś najpłodniejszy dzień cyklu :tak:

Andziak, ja piłam jogurty waniliowe, teraz na szczęście już jem wszystko :-) A Twoi synowie mieli kolki?
 
Dobry wieczor!!!!

wpadlam z goraca czekolada i czytalam i czytalam....juz myslalam ze polegne...no ale dotrwalam do ostatniej strony...uffff

Nullka super wiadomosc, ze z dzidzia jest ok, zycze aby tak bylo caly czas...a co do zdjec...bozziie jakie slodkie....

Miss Bella jesze raz moje wielkie gratulacje, Twoja Laura jest sliczniutka. Prosze ucalowac w czolko od forumowej cioteczki

Patrysia wow....ty to jestes szczesciara. Masz super chlopcow, a Marcelek...wow...szal....tak patrzylam na jego fotke, patrzylam i mam nadzieje ze sie zapatrze. Przybij "piatke" dla chlopcow

Piranha czy to jest ta twoja mala ksiezniczka??? Matko...jak Kaja urosla :). bedzie z niej super agentka. Buziaczki dla niej i co tam slychac u Krzysia???

Ann ale super pomocnik....no jak tak mu pozostanie, to jakas panna bedzie miala super obiadki, kolacyjki.....

Tasha Sonia jest cudowna, jejku jak ten czas ucieka. Trzymam mocno &&&&&&

Fikusowo ojej....alez mi ciebie szkoda. Masz naprawde nie latwa sytuacje. Mam nadzieje, ze do swiat wszsytko sie ulozy po twojej mysli. Teraz 3mam za ciebie kciuki, jak bedzie trzeba to walcz jak lwica.

Maggie
caly czas mysle o tobie, bedzie dobrze. Jestes pod super opieka. Buziak

Andziak co tam u ciebie???

Daria a ty slonce dajesz rade??? Nadia pewnie pomaga i z duma pokazuje wszsytkim ze jest starsza siostra

.....mialam jeszcze tyle wam napisac ale zapomnialam...

tak wiec, czas zakonczyc klikanie na dzis i uciekac pod prysznic...


Piranha, Patrysia, Andzia, Mama, Natusia, Daria, Tasha, Ewcik, Kate, Czarodziejka, MissBella, Martika, Truskaffka, Patrysiak, Czarna, , Tusia, Nullka, Agagsm, Magda UK, Marzycielka, Ann, Macy, Axari, Kilober, Maggie i pozostale laseczki kolorowych snow for all
 
Ostatnia edycja:
Piraniu spokojnie...łyk soczku to jeszcze nie zbrodnia. Uważaj przede wszystkim na małe przedmioty i rzeczy typu folia, papier itp w rękach Krzysia. Moja Nela raz z dobroci serduszka dała Nice naklejkę, taka sztywną, małą i niestety Nika się zaczęła dławić:baffled: O jedzenie bym się nie martwiła, ale przedmioty, jak najbardziej. Choć powiem Ci, że Nela miała 2 latka, jak odkryliśmy alergie na jajko u Niki i szybko załapała, że Nikusi nie wolno dać nawet odrobinki. Zaufaj mu troszkę, a zobaczysz, że będzie dobrze:tak: Fotka cudna! Aż miło popatrzeć:-)
 
Daria
to moze ta omega zrobila u Ciebie chlopczyka. Piranha wrzucila tu ostatnio artykul,wlasnie o tym,ze omega 3 wspomaga poczecie chlopca a omega 6 dziewczynki. a co do ph i posilkow to chyba cieple jedzonko obniza ph
 
Piranha, Tasha świetne te Wasze księżniczki:)
Patrysia ale Marcelek ma czuprynkę rewelacja
Też bym wrzuciła fotkę ale nie mam możliwości z telefonu
u mnie troszkę się zmniejszyło. W poniedziałek na usg nie widzieli krwiaka...
ja to bym chciała zdrowe dzieciątko bez względu na płeć:)
Wybaczcie pisownię ale nie lubię pisac na telefonie.
wszystkie Was całuję
 
Czesc laseczki

Witam sie z wami w
pogoda83.gif
, poranek.....dopadl mnie jakis kaszel, mam wrazenie ze rozrywa mi cala klatke....

Dziewczynki milego dzionka dla was
 
reklama
dzien dobry z rana ;-)
Kasia uk z Nadia bywa roznie;p bardzo lubi go karmic i clowac bawic sie a czasami jak jej cos odwali to sie drze jak nie wiem :-p
ann nie wiem jak z ta omega jest bo beata co sie starala o corke jeszcze wtedy pirahny nie bylo to bralam to co ona mniej wiecej ona tez brala omege 3 i ma coreczke :)a tej omegi 3 bralam jedna tabletke to chyba duzego wplywu nie miala :)

Pirahna Kaja super sie usmiecha jak bym colina widzial taki z niego smiechu zwlszcza po każdym wstaniu :) te hustawi nie zaduze sa colinowi tez juz nozki wystawaja po za ;p
 
Do góry