reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dzien dobry,

....ja znowu raniutko z kawusia wlatuje. Mam nadzieje, ze nocka minela u was spokojnie.
Magda
Kasiu kurka, a cóż to za kaszel? Taki dudniący mówisz....nie dobrze. Uważaj, żebyś tego nie przeziębiła, zwłaszcza, że pogoda sprzyja infekcjom. Kuruj się ile możesz w domku i szybkiego powrotu do zdrowia życzę!

dziekuje, nie mam pojecia co to za dziadostwo, no ale walcze!!!! Magda ja jutro dam ci znac. Uwazaj na siebie!!!!

Piranha
Kasiu, kochana jesteś, daj znać na PW ile kasiory przelać
biggrin.gif
Zdrowiej nam szybciutko!

sorki slonce, ale ja jednak nie dam ci znac na PW, zostawmy to tak jak jest. Jakbysmy sie mialy podliczac....to wow.. rachunek dla mnie od ciebie bylby bardzo dlugi....twoje rady i porady....no wiesz....

Dziewczynki dla kazdej zycze milego dzionka, jesli jest taka mozliwosc to z promieniami sloneczka. Buziaczki
 
Ostatnia edycja:
reklama
1348133866_276792125_1-Essenza-Barista-na-targi-pokazy-baristow-kawa-z-ekspresu-na-targi-Mobilny-bar-kawowy-lomza-Zambrow-Monki-lapy.jpg

Witam porannie....
Robie kawkę...komu komu????
Maciuś ma dzis na popoludnie ale oczywiscie jak ma na popoludnie juz wstal
chytry.gif

Ja z gardłem jaKby ciut lepiej ale jeszcze boli....

Wczoraj zamiast lezec pojechalam wieczorem do Ikei
Pochwale sie Wam bo kupilam sobie 2 lampy...
ło takie ło
ljusas-ysby-lampa-stoowa__0120502_PE277134_S4.JPG


poza tym to powiem Wam ze w tym roku w Ikei maja bardzo ładne ozdoby choinkowe!!!!!
ja nie wiem nawet czy bedziemy duzą choinke kupowac czy tylko stroik bo przeciez caly okres swiąt spedzimy we Włoszech....
nie mniej jednak ozdoby maja cudne:))))

Madziu
dziekuje ze o mnie pytasz...wzielam silniejsze leki...ale nie antybiotyk..no musi mnie wreszcie odpuscic...w sobote mamy z mężem wychodne ze znajomymi wiec musze byc o silach:)))))
dziewczyny usciski i milego dnia!
 
Dzien dobry :)
Wczoraj już nie dalam rady do Was napisac-zalatana bylam na maxa.
M.in. bylam u mojej ginekolozki, ogolnie pogadałyśmy troche i powiedziala, ze większość jej pacjentek,które nie zachodza w ciaze po prostu się blokuja. Także obejrzala moje wykresiki i poradzila,żebym się bardziej wyluzowala to na pewno zaciaze :D No i badania zaczyna się robic dopiero jak po roku od staran kobieta nie zachodzi w ciaze ale umówiłyśmy się,ze jakby sie nie udalo zaczniemy badanka od maja/czerwca.
Poza tym zrobila mi usg i w tym cyklu owulka szykuje się z lewego jajnika. Pęcherzyk poki co ma srednice 16mm.

Tak sobie mysle, ze w tym cyklu oleje sobie mierzenie tempki w fazie poowulacyjnej. W ogole tez jakos się nie podniecam ph. Wczoraj ponad godzine przed starankami zaaplikowałam replens, pozniej chyba znow na paluszku 45min po a jakies 1,5h pozniej zmierzylam ph i wskazywalo wysoko (gorny pasek zabarwil się na fiolet:szok:,wiec na luzie zaaplikowałam znow replens i poszlam spac) Rano ph wskazywalo 5-5,5.

Piranha
Ooo poki co po cichu gratuluje,chyba skopiuje ten pomysl z dziurawym smokiem :D u nas potrafi tydz nie pic po nocach a pozniej znow się zaczyna. 3 noce były już bezmlekowe a wczoraj w dzien malo pojadl i już wiedziałam, ze będzie pobudka na mliko :/ w ogole wczoraj obudzil sie w nocy ze strasznym krzykiem,chyba mu sie cos snilo bo chcial spac z nami,serducho walilo mu jak oszalale :-(

Kamea
Ja bym chińczykom nie wierzyla :D troche z tym kalendarzem się im nie sprawdza skoro jest tam tyle niechcianych dziewczynek. co do diet to nie wiem u niektorych sie sprawdza ale z drugiej strony podobno w okresie wojny rodzi sie statystycznie wiecej chlopakow a przeciez pozywienia w tym okresie jest mniej a dieta zazwyczaj monotonna i malo zroznicowana...hmm natura chyba tez troszke czuwa nad porzadkiem swiata. tak jak pisza dziewczyny,zeby miec wysoka skutecznosc nalezy wziasc pod uwage sporo czynnikow


Daria
Ale masz mala fajna pomocnice

Daria, Piranha
Hehe a może w większości tego baby komp uzywaja takie kombinatorki jak my:-D

Czarodziejka, Kasia
Zdrowka

Truskaffka
Uff, no to dobre wiesci:) w takim razie zapraszam na słodkie ciacho:-)

Magda

Połówkowe ostatniom,masakieroz… rece opadaja:/
Trzymam kciuki,żeby spojenie pozostalo już się wiecej nie poszerzalo:*
 
Ja mam dzis dolek, kolo mnie lezy dziewczyna co ma wywolywane poronienie bo juz 15 tc wiec za wysoka ciaza... I wlasnie jej sie zaczelo, czuje sie okropnie...
 
Witam :)

Magda wytrzymaj. Każdy dzień ma ogromne znaczenie. &&&& Z tym usg to porażka. U nas też robi się tylko kilka razy. Nie pamietam ile. Chyba max. Ja chodziłam prywatnie.

Koliber a dzisiaj można jeszcze głosować?

Czarodziejka zdrówka! Lampa łądniutka. nie powiem, pasowalaby to mojego pokoju ;)

maggie domyślam się jak się czujesz :-( ja bym się pewnie sama poryczała.

W kwestii diety. Jak zaszłam z Kubą byłam chuda jak szczypiorek, włąsciwie miałam niedowage. Moja bratowa należy raczej do kategorii wagi cięższej niż lzejszej i w lipcu urodziła córę. Wogóle udało jej się fuksem. Mają dwóch starszych synów i więcej dzieic nie planowali. Trzecia ciaza była wpadka i masz, córa :)

Idę dzisiaj do apteki po witaminki. Mam na liście magnez, wit. B6, wit. C, żurawinę ( w jakiej postaci nalepiej tą żurawinę?). Czy powinnam zaopatrzyć się jeszcze w jakieś witaminki? Aha, a te paski do sprawdzania ph też chyba kupię w aptece, co?

Miłego dzionka dziewczyny! :)
 
Hello!

Ann, w szoku jestem, że tak łatwo poszło, trzymam kciuki za Twojego synka, Krzysiu jednak kilka miesięcy starszy więc może i Twój Alex tak z dnia na dzień powie papa smoczkowi i nocnemu mleku :-) A odpieluchowałaś Alexa? ...bo dla mnie to najgorszy problem.

Maggie, aż mnie ciarki przeszły, smutne to strasznie, otoczenie szpitalne źle wpływa na psychikę, trzymaj się!

Czarodziejko
, cudna lampa!

Kamea
, żurawina najlepiej tabletkowa, ekwiwalent 1500-10000 mg owoców żurawiny. Takich pasków raczej w aptece nie dostaniesz.

Dziewczyny, z tym odchudzaniem to nie jest tak, że jak ktoś zrzuca wagę to urodzi dziewczynkę, to tylko jeden malutki czynnik, zapewne mało istotny w porównaniu do głównych 7 czynników ale można go wrzucić do puli ;-), im więcej czynników tym większe szanse. Nie można tego jednak rozpatrywać osobno czyli, że ktoś się odchudzał a urodził chłopca albo ktoś jadł dużo nabiału i też urodził chłopca więc to nie działa, tylko zsumowanie i uwzględnienie wszystkich czynników znacząco zwiększa szanse ale i tak nie daje 100% ;-)
 
Kamea, dokładnie, nie można pisać, że to nie działa gdyż np. ktoś tam jadł dużo nabiału a ma syna, dopiero wzięcie pod uwagę wszystkich czynników zwiększa znacząco szanse a ponadto to, że komuś się nie udało zaplanować nie skreśla tego, że rośnie prawdopodobieństwo :-) Ann pisała, że w czasie wojny rodzi się więcej chłopców więc można wymyślić inny powód - np. to, że stres sprzyja poczęciu synka ;-) (rośnie wtedy prolaktyna więc spada poziom progesteronu) ;-) ....a może natura wie, że w czasie wojny ginie wielu mężczyzn więc odtwarza ich populację, kto wie ;-)
 
reklama
dzień dobry :)

choć znów niewyspana jestem, zasnąć nie mogłam, przebudziałam się o 5ej i po spaniu:baffled: pewnie po południu znów będę marzyć o drzemce :-p

Magda dziękuję :) pierwsze wrażenie po obcięciu?...że mi wieje po szyi hehe ale fryzurka fajna, dobrze dobrana, polubiłam ;)
Ann to ja kawkę szykuję i za ciacho dziękuję ;)
owulka będzie piękna i kciuki-poczwórne-zaciskam ;)
i tak blokada nieźle potrafi namieszać w staraniach, u mnie początkowo też mieszała..
Maggie :( strasznie mi przykro i smutno..biedna kobieta :(
a wy się dzielnie trzymajcie

pozdrawiam kobietki ;)
 
Do góry