reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Pirahna dzieki za odpowiedz :)
moim zdaniem wlasnie jak nadia tak przy bratu pomaga to czuje sie ze jest mi niezbędna jak robie mleko to ona juz krzyczy ze ona ona :) dupke mu kremem smaruje itp ;p nie powiem czasami jest zazdrosna ale bardziej jak ktos przyjdzie i zwróciłby tylko uwage na niego a nie na nia to wtedy nadia robi wszystko by zwrocic uwage na nia ;p no ale od kiedy nie karmie go piersia to jest lepiej bo jak go karmilam to robila mi na zlosc tylko zeby on nie jadl a z butli nie ma problemu :)

czarodziejko ja wlasnie chcialam to zakupic zeby zaplanowac jeszcze jedno dziecko (plec) moze by sie udalo ale nie wiem bo nikt nic o tym nie pisze tylko wlasnie o antykoncepcji :) i pewnie lepsze to niz te testy owualacyjne :)
a powiedz mi to pokazuje np owulacje w dniu gdy juz jest czy np jak sie bedzie zblizac ?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jestem
Macius odebrany ze szkoły....
Obiad ugotowany
t1903.gif
..zatem czas na caffe[/img]http://yoursmiles.org/tsmile/eat/t1953.gif[/img]

Jesooo nadal boli mnie gardło...
nie moge nawet za dużo mówic bo zaczyna bolec...kurde ile to jeszcze potrwa
t2502.gif

dzis maks mi znowu uciekał...i sie darłam za nim ...no i teraz umieram...:(

Daria
Powiem tak...
osobiscie nie sądze aby to urzadzenie zaplanowalo Ci płec...choc niektorym kobietom sie udalo..podejrzewam jednak ze był to przypadek.
bardziej wierzylabym ze w planowaniu dziala metoda piranhi...zakwaszanie, dieta itp/
co do samego babycompa...on pokazuje przed owulacją (na chłopca) a w owulacje (na dziewczynkę)
nie pamietam czy owulka dokladnie pokrywala sie z moja bo ja nie chodzila na monitoring ale na podstawie wzrastajacej tempki dobrze pokazywal...i wg moich odczuc..
Ogolnie uwazam ze urzadzemnie jest super...tylko trzeba byc konsekwentnym (codzienne mierzenie temp)
ja jeszcze go nie sprzedalam bo sie wciąz zastanawiam czy do nioego wrócę....ale tak czy siak polecam!
Aha Nullka tez ma to urzadzenie (ale nie wiem czy z funkcją planowania płci)
 
witajcie.....

u mnie swiata nie widac, pada, wieje i ciemnosc.....
Daria super zdjecie. Badz dumna z coreczki, super pomaga.
Piranha ojejjjj.....ja nie cierpie takich zwierzatek
Czarodziejka gardlo cie boli??? Ojej...mam nadzieje ze szybko minie,ale teraz w domku laba....mama ma chore gardelko to nie wrzeszczy

Pozdrowionka dla was
 
hejka

u mnie ostatnio kolorowy zawrót głowy więc jest mnie mniej..
w przedszkolu robimy bal andrzejkowy -charytatywny, za pieniążki kupimy dzieciakom cosik ciekawego do przedszkola :)
więc latam...i pomagam w organizacji :p
do tego dziś lekarz..i dobre wieści, cukrzycy na razie nie ma:-) te normy co miałam podane na wynikach i przekroczone po obciążeniu są aktualne tylko do glukozy na czczo, po obciążeniu norma jest do 7,8 a ja mam 7,02 :)
jest podwyższony, będziemy teraz częściej badać glukozę na czczo i w okolicach 30 tygodnia powtórzymy obciążenie glukozą..ale póki ci...kłucia,diety nie będzie :)

byłam też z wynikami krwi i moczu Matika u pediatry, wszystko oki :)

no i jeszcze fryzjera zaliczyłam :p

pozdrawiam bbabeczki :)

Pirania piękne zdjęcie :) Kaja tak cudnie się śmiej do Krzysia :)
Daria no szał, Brawa dla Starszej siostry :)
Patrysia ach...no przepadłam, zakochana jestem w tym małym czarusiu :)
MissBella jeszcze raz gratki :D mała słodzinka :) niech zdrowo rośnie :)
Nullka hihihi no to czekamy na potwierdzenie córeczki :)
śliczne zdjęcia gwiazdeczki :)

i tyle...sorki, ale sporo popisałyście i więcej nie pamiętam ...:sorry:
 
Piranha pozbylas sie " dzikego wspollokatora", tak wiec trzeba to opic, coby zaden inny sie nie wprowadzil
k010.gif
w piatek wysle ci
prezent2.gif
, dosc juz cierpisz z tym
016.gif
 
Ostatnia edycja:
Witam dziś i ja:happy:

Dziś miałam wizytę. Z Marcelkiem wszystko dobrze,a ze mną....no cóż...rewelacji nie ma, ale byle do 38tc. Spojenie się poszerza, anemia jest, więc dali żelazo, no i za dwa tygodnie kolejna wizyta z usg. Jedyne pożytek z tego wszystkiego taki, że mi robią często usg, więc przynajmniej się widokiem synka mogę nacieszyć, bo tak to połówkowe jest ostatnim usg:sorry:

Pirania
normalnie super ta kuna:-) Nie chciałabym, żeby mi biegała po domu, ale fajna jest:happy: Gratuluje udanego łowu!

Truskawko zadowolona jesteś z nowej fryzurki? Bo wiesz, najważniejsze jak Ty się czujesz w niej;-) No i bardzo dobrze, że cukrzycy nie ma!

Koli
dobrze, że Twój synek nie ma tak, jak moja Nika z jajkiem. Mały kawałeczek wywołuje u niej tak silną reakcję alergiczną, że większa ilość doprowadziłaby do wstrząsu anafilaktycznego. A co jest ciekawe, przetworzone jajka może jeść, czyli naleśniki, pieczywo słodkie itd, ale czyste jajko absolutnie nie. Fakt, że po ostatnich testach skórnych odczyn pozytywny na jajko się lekko zmniejszył, ale nadal jest. Mimo to, alergolog pociesza, że może już za kilka miesięcy wprowadzimy je do diety.

Kamea
z tym odchudzaniem, to mi się wydaje, że nie do końca ma wpływ....Ja przed pierwszą ciążą sporo schudłam i urodziłam dziewczynkę. Teraz przed zajściem w ciążę z Marcelkiem sporo zrzuciłam, no i ma być chłopczyk. Wydaje mi się, że jest to być może jeden z wielu czynników, ale nie decydujący na pewno:sorry: Mogę się jednak mylić i u mnie mógł być to zwykły zbieg okoliczności.


Czarodziejko super, że Maksiu tak szybko wraca do zdrówka. No i raz jeszcze Ci powiem, że zazdroszczę tak mądrego lekarza. Inny by dał antybiotyk na bank, a tu jak widać, nie było potrzeby. Jeszcze oby Tobie to gardło przeszło, bo niby nic takiego, ale jednak człowieka umęczy. Trzymajcie się zdrowo:happy:


Kasiu kurka, a cóż to za kaszel? Taki dudniący mówisz....nie dobrze. Uważaj, żebyś tego nie przeziębiła, zwłaszcza, że pogoda sprzyja infekcjom. Kuruj się ile możesz w domku i szybkiego powrotu do zdrowia życzę!


Maggie kciuki za zdrowego maluszka i sił dla Ciebie. Musisz wierzyć, że będzie dobrze! &&&&&&&&&&&&&&&&&

Daria super fotki! Widać, że Daria w braciszka zapatrzona. Cudnie razem wyglądają:happy:
 
Kasiu, kochana jesteś, daj znać na PW ile kasiory przelać :-) Zdrowiej nam szybciutko!

Magda, super, że z Marcelkiem wszystko w porządku! A jak duże masz to rozejście? Szok, że w UK połówkowe jest ostatnim USG!
 
reklama
Piraniu spojenie ma w tej chwili 16,9mm czyli bardzo dużo:baffled: Przy 2 cm będą się już zastanawiać, czy ciąć natychmiast, zatem modlę się, aby te 2cm nie zdarzyły się przed 37tc (wiadomo, to już w miarę bezpieczny czas).
Co do usg tu w uk, to jak dla mnie nie do przyjęcia jest to połówkowe jako ostatnie. Będąc w ciąży z Niką robiłam sobie prywatnie w 35tc, żeby się upewnić, że Nika nie jest np. pępowina owinięta. I w sumie, to nie bardzo rozumiem, czemu więcej państwowo nie robią?

Koli u nas nawet te przepiórcze w czystej postaci odpadały:baffled:
 
Do góry