reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Maggie
to nie Twoja wina, glowa do gory.
Co mowia lekarze? daja jakies leki? Moja kolezanka tez miala krwawienia typu jak na okres chyba z tydzien to trwalo a koniec koncow urodzila zdrowa,silna coreczke.
 
Koli pierwszy raz widzę taką jednostkę, ale skoro po 2 godzinach zmieściłaś się w dopuszczalnej normie (masz poniżej), to jest ok. Po godzinie to normalne, że masz podwyższony cukier, ale na czczo w porządku i po 2h też, więc jest ok:-)

Maggie zadręczanie się nic nie da. Tak jak Ann pisze, to nie Twoja wina. Trzymaj się! Ja wciąż trzymam kciuki:tak:
 
Ja na szybko bo czasu małó.najpierw poloźna potem zebranie w szkole.Mały w nocy spi w dzien roznie. Mam pytanie do mam ktore karmiły. Jakie jogurty jecie?naturalne czy owocowe.jak tak to jakie i jakie owoce jadłyscie. Ja karmiłam cala 3 ale juz nie pamietam co jadlam na poczatku Nadrobie was pozniej
 
Ja na szybko bo czasu małó.najpierw poloźna potem zebranie w szkole.Mały w nocy spi w dzien roznie. Mam pytanie do mam ktore karmiły. Jakie jogurty jecie?naturalne czy owocowe.jak tak to jakie i jakie owoce jadłyscie. Ja karmiłam cala 3 ale juz nie pamietam co jadlam na poczatku Nadrobie was pozniej


Andziak ja jadlam wszystko w szpitalu dawali jogurty owocwe , na obiad fasole gyros itp :) colin mial moze 3 razyy kolke jak powiedzialam poloznej ze w polsce tego nie mozna tego nie mozna to ona myslala ze sobie z niej jaja robie ;p ja po porodzie fasolke po bretonsku jadlam i nic mu nie bylo :) i w ogole niczego sobie nie zalowalam :)
polozna mi tlumaczyla ze to co my zjemy nie wpywa w duzych ilosciach do pokarmu ze to sa drobinki i nic mu nie zaszkodzi :)

a nadia na butli i troche na piersi tylko niby to co mozna bylo jesc i kolki jak nie wiem co ;/
 
Piranha
Niezla spryciula z Kai:)
Mój Olek miał identyczny kolor oczu tak mniej wiecej w wieku Kai, pociemnialy kolo 6-7mies i ma piwne.

Tasha
Soni do twarzy w rozu:)

Koliber
Ty się nie poddawaj,ja tych wynikow nie rozumiem bo się na tym kompletnie nie znam. poczekaj na wizyte u tej specjaliski, trzymam kciuk asy:*
A co do mleka, to jakie dajecie skoro mlody nie może krowiego?ja polecam mleka zbozowe:)
Mój Olo lubi müsli z mlekiem sojowym –zdziwilo mnie bardzo jak kiedys mi wyjadal z miski.

Daria

Hmm czyli baby Comp potwierdza m.in. teorie 0+12. Chyba oleje te statystki i będą przytulanka do samej owu:D
Kojarze,ze staralas się o druga córe, napisz proszę jak wygladały Twoje staranka.

Co do znieczulenia ZZO (PDA po niemiecku) wszystko zalezy od dawkowania i jak to zaloza. Ja mialam przy porodzie ale 3 razy się wkuwali bo podobno mam zbyt waskie przestrzenie miedzy kregami. dopiero ordynator dal rade ale… i tak nie chwycilo jak należy bo prawa strona czulam bol czego efektem co 20 min zapodawalam sobie dawke leku i lewa noge mialam niewladna a prawa bez problemu.

Ewcik

Oj tak mój tez uwielbia pomagac, czasem wiecej mi poprzeszkadza w tym gotowaniu ale dajemy rade:D

Andziak

Ja jogorty jadlam rozne, ogolnie uważałam na smazone i wzdymajace-ale to tylko na początku. Tak jak Daria pisze w de nie ma czekos takiego jak specjalna dieta dla matki karmiącej
Daria ja tez w szpitalu zrobilam takie oczy :szok: jak dzien po porodzie przynieśli mi fasolke
 
reklama
aaa zapomnialam, przyszly nowe paski ph i z Ciekawosci zmierzylam ph przed i po zastosowaniu sylk ...i wlasnym oczom nie wierze. przed sylk moje ph wynosilo 5-5,6 a po zaaplikowaniu sylk 6,5-7. o zgrozo!!! takze przy starankach bedzie tylko replens
 
Do góry