reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
czesc dziewczynki :-)

MissBella, Tasha, Piranha siczne dziewczynki :-)

Ann slodziak z tego twojego synka, a jaki pomocnik w kuchni :tak:

Moj starszy syn przez pierwsze miesiace po urodzieniu maial takie sliczne granatowe oczka. normalnie wszyscy podziwiali te jego oczka. a teraz u mabrdzi zjasnialy i sa takie szaro- niebieskie.
a mlodszy ma zielone, po mamusi ;-)

Maggie jak sie czujesz? krwawienia ustapily?
 
DARIA Domiś jest z O(wspomagałam się testami bo nie wiedizłąam kiedy tą O mam bo mi nie wychodziło z zaciążeniem)a Alanek i Marcelek przed takze u mnie nie ważne kiedy i tak smerfiątko jest :D
 
Czarodziejko to niesamowite uczucie, nie do opisania, ciagle na nią patrze i mam łzy w oczach ze szczęścia...
Radzimy sobie nieźle, chociaż pierwsza noc nieprzespana, dzisiaj przyjdzie do nas położna i będziemy się pierwszy raz kąpać:tak:


Jestem najszczęśliwsza na świecie !!!


Daria rzeczywiście Mała jest do mnie podobna chociaż do mojego M też, wszyscy mówią, że jest mieszana.


Aaaa!! Zapomniałam Wam napisać, że mój M był przy porodzie, co prawda nie do końca ale dał rade i spisał się dzielnie za co jestem Mu niesamowicie wdzięczna...:tak:
 
Ostatnia edycja:
hej dziewuszki :-)

ale nas tu rozpieszczacie zdjęciami, superowo:-)

pirania ale z Kajutki agenciak, spojrzenie mnie rozbraja, jak schodzi z tego leżaczka :-Dukochaj ją

ann widzę, że z Twojego synka też taki pomocnik kuchenny, jak z mojego-mój Syncio uwielbiam siadać na blacie w kuchni i gotować ze mną i z M, mieszać, miksować itd itp

tasha no w końcu fotki małej Biedroneczki, słodziaczek z niej :tak: całuski od ciotki

missbella ale cudna Laurunia, mała panienka :-)

kochane, zazdroszczę Wam tych cudownych córeczek /oczywiście pozytywnie/... chociaż szczerze przyznam, że po tym, co mnie spotkało, już się tak na płeć nie nakręcam, suplementy odstawiłam itd
 
mam do was takie pytanie z ciekawosci jak to jeste z tym znieczuleniem czy po nim normalnie mozna chodzic czy to jakos pralizuje ?

miss maz u mnie byl 2 razy przy porodzie i zawsze mnie masuje bo chyba bym nie dala rady bez tego ;/ ale teraz pierwszy raz odcinal pepowine .. i dodatkowo jeszcze mnie trzymal bo troche inny porod tu a w polsce;p no i od razu polozna robi nam zdjecia z takim swiezo wyciagnietym dzieckiem z pepowina ;p ale pamiatka jest :)
 
Witajcie dziewczyny:-)

Widzę, że dziś dzień zdjęciowy. Ale się napatrzyłam :tak: U nas na froncie spokojnie. Kolejna nocka przespana, choć dziewczynki wciąż nie wyraźne. Czekam na dalszy rozwój wydarzeń.

Tasha dzięki za info;-) Wszystko zanotowane. Sonia.....ahhhh...co tu dużo gadać. Rośnie cudnie, wygląda ślicznie, minki ma przebojowe! :-)

Czarna
ja za pozwoleniem lekarza w Pl stosowałam w ciąży zovirax. Inaczej bym chyba w szpitalu wylądowała, bo tak miałam zainfekowane wargi:baffled:

Ewcik
witaj i pozdrawiam;-)


Macy sklep na necie znalazłam, tylko czasu brak na głębszą lekturę, ale się zrobi:tak: Strasznie jestem ciekawa, czy mi wyznacza cc jeszcze w tym roku, czy już w 2013:-p


Koli
wyniki patrzyłam,ale coś dziwna jednostka podana. Jesteś pewna, że nie powinna być mmol/l ?

Patrysiu ja wymiękam przy czuprynce Marcelka:-) A napis na bodziaku bombowy! Nic dodać, nic ująć:happy: Reszta ekipy....wisienki na torcie:-p

Miss śliczności! Nic nie widać po niej, że noworodek. Buźka jak marzenie:-) Jak sobie radzicie?


Piraniu buziaki dla małej rozrabiary! Tylko patrzeć jak wyruszy w świat;-) A widać, że już powoli startuje:-)

Ann
fajny ten Twój synuś.Radość z buźki aż promienieje!:happy:

Czarodziejko jak Maksiu dzisiaj?



Maggie daj znać, co u Ciebie?
 
reklama
Jestem jestem, krwawienia nadal mam, trzeba czekać. Wiem że trzymacie kciuki ale u mnie tej nadziei coraz mniej.... Wyrzucam sobie że może za mało się tą ciążą cieszyłam...
Missbella, córeczka jak marzenie.
Ann też mam takiego pomocnika w domu, jak za nim tęsknię był u mnie i normalnie płakać mi się chciało jak do domu wracał...
 
Do góry