reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hallo Kochane!
Nullka ja Ci powiem, Serce Matki wie najlepiej! Jak dostałam zdjęcie z 12/13tc to pierwsze co pomyślałam "Nie no to jest twarz dziewczynki" Ty pomyślałaś to samo, więc dziewczynka na 100%
Dzięki dziewczyny!
Missbella Laurunia Różowy Słodziaczek!!!!! Jeszcze raz Gratulacje!!!!
 
reklama
MissBella

Sliczna:)

Patrysia
bardzo proste: jajo nalezy rozbeltac trzepaczka z 4 lyzkami mleka,dodajesz maly 1 serek naturalny, do tego cukier waniliowy (ale ten z prawdziwa wanilia) mozesz zamiast zwyklego serkac dac juz taki waniliowy np homogenoziwany. dalej wszystko mieszasz na jednolita mase dodajesz 2-3 lyzki maki, mieszasz i smazysz na naoliwionej patelni.
Moj maly zjadl 5 i wlasnie wzial sie za 6-go :szok:
 
Ostatnia edycja:
Miss
ale sliczna córcia..jaka Kochana kruszynka
A jak tam w ogole w domku...jak sie ogarniacie?>
jak sie czujesz w roli mamci?:)

Patrysiu
Marcelek wymiata z fryzurką...jest przeuroczy!!!!!!

Nullko
mi sie jakos wydaje ze to dziewczynka...nic tam nie sterczy!!!!!!!!!!!

Ciekawe jak Andziak!
 
Patrysiu, masz szczęście, że mieszkam daleko bo normalnie bym zjadła Marcelka :-), jest kochaniutki, słodziutki i po prostu prześliczny ...a czuprynki Kaja może mu jedynie pozazdrościć :-D W ogóle cudnych masz tych swoich chłopaków!

nullka
, na tych kolejnych fotkach to ja już w ogóle nuba nie widzę ...przynajmniej dłużej podtrzymamy napięcie kasztankowe :-D A nie ma odpowiedniego ujęcia na filmiku?

MissBella
, ale śliczniutka kruszynka, proszę nas tu często jej fotkami zasypywać.

Tasha, oto dzisiejsze oczko Kai, nadal kolor nijaki ;-) ale pewnie brązowe będą. Zobacz co Kaja wyprawia odłożona na leżaczek, robi szybciutko myk na brzuch a potem poniższy manewr :-)
 
reklama
Do góry