reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Tasha, u Ciebie to ja nuba widzę. :-D Nawet ja. ;-)
Piranha, zobaczysz, że wiele rzeczy samo przyjdzie. Warto dawać dziecku pole do samodzielności. RobiMY obiad - Ty myjesz warzywa, a ja robię mięsko. Fakt, że masz więcej do sprzątania, ale mniej wrzasków. A Krzysio to pojętny młody mężczyzna, więc da radę. :tak:
 
reklama
Pirania - Sonia śpi, ale jak wstanie to strzelę jej aktualną fotkę i wstawię, też jest łysolkiem, gdzie jej tam do czupryny Marcelka Patrysi:-D; dobrze, że sukieneczka na Kajkę dobra i nie zmarnuje się, rosną nam te dzieciaczki w oczach, dziś robiłam porządek w szufladach Soni i sporo rzeczy musiałam spakować, bo są za małe:szok::laugh2:; a Kajutka ma śliczne oczęta, myślę, że będzie miała ciemnobrązowe oczy:-)
 
dzien dobry
EmotsImgSrv.aspx

nullka super wiesci oby tak dalej :) co do plci sie nie znam;p ale zycze ci zeby byla ta coreczka :)
miss bella czekamy na foteczki Laury :)
 
Tasha, ano rosną jak szalone, Kai już rozmiar 74 zakładam :szok:, też muszę zrobić w szafie remanent. Pstryknę zaraz fotkę oczka Kai i porównam czy bardziej zbrązowiało ;-) Czekam na fotkę Sonika :-) ...i innych naszych forumowych dzieciaczków :-)
 
WITAM:)

NULLKA
piękne wieści i piekne foteczki!!maleństwo kochane:))
MISS witaj i foteckzi nam tu szybko dawaj :D
MAGDA jak pisałam ciesze sie ze jest u was lepiej a ty kochana odpoczywaj!:)
FIKUSOWO ja jestem jak bomba jak ktoś podskoczy to wybucham!oczywiście jak nie słusznie podskoczy :p i tutaj bym wybuchał!no kurcze żeby mi tu teściu machał palcem?chyba bym w sadziłą go mu w dope!(żarcik)nie pozwoliłabym na takie zachowanie tym bardziej w moim domu bo gdyby było to w ich to minuta i nas nie byłoby w nim...nie daj sie pokaż im granice bo tak NIE WOLNO!skoro M nie potrafi to ty to zrób...no tak ja bym zrobiła...
AXARAI cudne filmiki ten po porodzie ach :))
 
No i oczywiście jeszcze nie pojechałam do marketu tylko dumałam przy fotkach i nic lepszego chyba nie wydumałam ;-) Zrobiłam jeszcze zdjęcie ze zdjęcia dlatego kiepska jakość może i na nubach sie nie znam i nawet nie wiem czy on na tych fotkach widoczny jest czy też nie. Jak te będą złe to już innych nie mam więc przyjdzie dłużej czekać aż lekarz powie na 100% :)

DSC_7392.jpg

Patrysia ale masz słodkich chłopaków, co jeden to ładniejszy :-)



I jeszcze jedno , alepewnie też nic nie mówiące. Obiecuję że więcej nie będzie fotek żeby nie zanudzać ;-)
IMAG0249.jpg
 
Ostatnia edycja:
Nasmazylam placuszkow twarogowych i teraz sie z malym zajadamy. o dziwo Olek zjadl az 4 sztuki (ciasto na patelnie nalewalam sosjerka,wiec nie sa za duze)
Jutro mam termin u ginekolozki, jade na kontrole bo w sierpniu stwierdzila u mnie malego torbiela na jajniku. we wrzesniu po okresie bylam u innego i ten nic nie widzial,wiec moze pekl? no i mam nadzieje, ze uda sie jej zobaczyc jakies jajeczko- w koncu zbliza sie owu :D
Myslicie,zeby zabrac ze soba poprzedni wykres temperaturek?

Patrysia
ale slodkie te Twoje chlopaki-do zacalowania:)

Nullka
ja sie tam nie znam na nubach ale wg mnie nic tam dzidzi nie stoi

Piranha
ja jestem przerazona odsmokowaniem, bo o ile usnie bez smoka to w nocy go szuka i jak nie moze po omacku odnalezc to zalacza wycie.
 
Nullka, wydaje mi się, że na tym jednym zdjęciu jest widać dziewczynkowy nub. Piranha - maestro wypowiedz się. :-D I wklejaj Nullka ile się da, bo przecież my wszystkie Tobie kibicujemy!
 
reklama
Do góry