reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Macy dziękuję za podpowiedź sklepu:happy: Zaraz sobie poczytam na necie, co mają w ofercie. Mój termin porodu jest na 18 stycznia, ale mówili, że muszą zakończyć ciążę najpóźniej w 38tc, co daje ok 4 stycznia. W środę mam wizytę, to może coś mi powiedzą w tym temacie.

Miss piękny poród miałaś. Już nie mogę się doczekać zdjęć małej księżniczki. Odpoczywajcie sobie i cieszcie sobą:-)

Kamea pozdrawiam i życzę poprawy samopoczucia;-)

Piraniu ta przekora dzieci jest czasem zabawna. Ja swoje czasem pytałam od tyłka strony, żeby zaczęły myśleć nad tym, co mówią. Np. "rozumiem kochanie, że nie chcesz tej czekoladki?" i oczywiście odpowiedź była na tak:-D
 
reklama
dzień dobry, miłego dzionka Wam życzę :-)

wpadłam tylko na chwilkę, żeby napisać..

nulleczko moim zdaniem nub Twojej córeczki jest dziewczynkowy :tak: super, że wsio ok z Malutką ;-)

missbella poszłaś jak burza z tym porodem.. a imię , które dałaś córci-to imię, które od zawsze mi się marzyło dla potencjalnej mej córki :-D

uciekam, buziaki
 
witam sie i ja ;)

LIFTING a jakże :-)


Macy
no ja taki typ ,że wszędzie mnie pełno wiec jak teraz miała leżeć 4 dni to masakra była dla mnie ..


Czarodziejka
tośmy się potuliły :-D


Nullka
super,że wszystko super :))
jeszcze trochę i na połówkowym będzie widac jak byk ,że to babeczka ;)


Maggie
????????????????????????????????jak plamienia ???


Pirania
masz klasyczny bunt 2latka!:-D
pocieszę Cię ---> szybko mija ;)
im bardziej On bedzie "pokazywał rogi";-) tymbardziej Ty spokojna...i tym "wygrasz"
zobaczy ,że Jego NIE nie robi na Tobie wrażenia(choc nieraz będzie Cię roznosić ;))) ) i odpuści --> nie daj sie :):):)



wszystkie babeczki mocno ściskam..kończę pic kawę i myję głowę bo za 1,5 h ruszam sprawy załatwiać ..


miłego:tak:
 
missbella , jednak Laura - bardzo ładnie :) a porodu to ci zazdroszcze poprostu :) buziaki dla was ! A jak tatuś , zakochany pewnie w córuni?

nullka , świetnie , że dzidziuś zdrowy i już taki duży ! super ! &&&& żeby dziewuszka była

Ewcik , &&& za cykl :)

u mnie dużo pracy jak to przed świętami więc mało jestem ...
martwię się , bo brzuch mnie pobolewa , nie wiem czy to normalne , może tak ale ja się i tak stresuje , jeszcze na dodatek zrobiła mi się opryszczka na wardze , dzisiaj to skonsultuje bo w aptece nie chciała mi nic sprzedać , wszystko nie tak...

maggie , oby wszystko było dobrze , &&&&
 
Wow Nullko
jakie piekne zdjęcia z usg!!!!!
szczerze to ja nie wiem jaki nub....ale jak specjalistki z In gender napisza ze babka to ja to "kupuje" :)))))
ale tez jakos na dziewczynKę mi tenm dzidziuś pasuje:))))))
 
Hello!

Mama, nie ma to jak pocieszenie z samego rana, dzięki :-) Ja dziś nie mam internetu, podłączyłam właśnie modem na kartę ale licho wie na ile mi starczy. Powodzenia w rozstawianiu infrastruktury technicznej :-D

nullka, jedna babeczka napisała, że nie widzi zdjęć a druga, że nie widzi nuba (http://www.in-gender.com/cs/forums/t/259056.aspx). Fakt, że jednak ujęcia są pod kątem czyli tak jakby dzidzia miała główkę bliżej obiektywu a pupę dalej, może uda Ci się znaleźć jakieś ujęcia idealnie z boku?
 
Witam
Piranha
teraz jade na zakupy do marketu ale coś wczoraj jeszcze patrzyłam i może znajdę jakieś lepsze ujęcie. :-) Dziś pokazałam mamie fotki i była pod wrażeniem twarzyczki i mówi - buźka uśmiechnięta i taka dziewczynkowa hehehehe a czas pokaże :-D
 
Witam się. :-)

Nullka, ale masz cudo w brzuchu! Na tym 4d rzeczywiście wygląda jak siusiak, chociaż trochę wysoko jak dla mnie. Na nubach się nie znam, poza tym z tego co wcześniej oglądałam, zwyczajnie go nie widać. Może masz jeszcze jakieś zdjęcie? Najważniejsze, że dzidzia jest zdrowa!
Piranha, mojemu synowi jak się bunt zaczął w wieku 18 miesięcy, to do dnia dzisiejszego trwa. :-) Dobrze jest dawać dziecku wybór - nie idziemy do parku, ale co będziesz robił w parku - karmił kaczki czy układał patyki, buty czarne czy brązowe. Tak jest łatwiej. Moja córka od pierwszych dni życia ma ugruntowane swoje zdanie i nie ma opcji, że coś przeskoczysz. Ostatnio kupowaliśmy dla niej buty na zimę. Wypatrzyła sobie z kokardkami, ale ekspedientka jeszcze przyniosła kozaczki i młoda mówi do niej wprost: tych nie chcę, wezmę te. :-D
Magda, mam nadzieję, że coś znajdziesz. Mi kiedyś polecali spirulinę. Tylko, że mniejsze dzieci tego nie chcą łykać, bo to jest wyjątkowo niesmaczne. Ja miałam termin porodu na 4 stycznia, a młoda się urodziła 5-tego. :-)
Maggie, jak się czujesz?
 
Ostatnia edycja:
hej, hej!!!

Miss - czekam na zdjęcia malutkiej Laurki:-), jak 1 nocka w domku???

Madzia - te kropelki podawałam Soni już po 4 tyg 1 kropelkę dziennie; życzę Ci bardzo kochana, żebyś mogła wypocząć, wyspać się i nawet ponudzić troszeczkę:-) i żeby wszelkie wirusy omijały Was szerokim łukiem

Maggie - jak tam???? a teściowa:baffled:

Fikusowo - pewnie, że przed świętami nikt nie chce dymu w rodzinie, więc chyba dałabym sobie spokój na razie, ale jeśli taka sytuacja by się powtórzyła to powiedziałabym teściom krótko i jasno, żeby nie wtrącali się do twoich metod wychowania dzieci i prowadzenia domu, że jesteś osobą dorosłą i odpowiedzialną, pragniesz dla swoich dzieci jak najlepiej, nie jesteś żadnym chłystkiem, żeby Ci teść palcem groził przed nosem i sobie nie życzysz takiego traktowania...jeśli do nich nie dotrze, to może zrobić przerwę w kontaktach, żeby wszyscy ochłonęli; no i dobrze by było, żeby mąż Cię poparł, w końcu to jego rodzice...; życzę podjęcia dobrej decyzji

Mama - hulasz????:-D ależ z Ciebie numer!!!

Nullka - super wieści wczoraj przyniosłaś, niech dzidzia zdrowo rośnie:-), wstawię fotkę mojej niuni z 12,5/13 tyg, może uda Ci się znaleźć zdjęcie dzidziulki z boku do porównania
1331319528829.jpg
przepraszam za jakość, ale fotka zrobiona starym telefonem ze zdjęcia usg

miłego dnia babeczki!!!
 
reklama
Macy, no właśnie czytałam o tym by nie zadawać pytań typu "zjesz kolację?" ale np. "zjesz kanapkę czy kaszkę?" ;-) Problem w tym, że Krzysiu wtedy nie odpowie a wybranie sobie butów w sklepie to dla mnie wciąż abstrakcja ;-)

nullka, jak znajdziesz lepsze ujęcie do wrzucę do postu na in-gender :-)

Tasha, stęskniłam się za fotkami Sonii :-)
 
Do góry