reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Nulleczko
to piekne wiesci!!!
nawet nie wiesz jak sie ciesze ze wszystko zdrowo z maluszkiem..
bardzo jestem ciekawa zdjęc!!!!!!
Co do płci.....nic jeszcze nie wiadomo...smiem twoerdzic ze pewnie jestes nieobiektywna:)))))
my tu juz ocenimy po zdjeciach:))))))
bardzo dobre wiesci!!!!!!!

Piranho
Macius rozgadał się dośc szybko jak poszedl do przedszkola....mial niecale 3 lata (poszedl 1 wrzesnia do przedszkola a 3 latka skonczyl 24 października.
juz tak dokladnie tego wszystkiego nie pamietam. W kazdym razie mial w przedszkolu logopedę i zawsze bylo ze jest wszystko wporzadku!!!!!!

Miss
fajnie ze juz jestescie/???
zaloze ze patrzysz w swoje dziecie jak w malowany obrazek!!!!:)
ja tak mialam przy dwojce....dzieci to jednak cud

Mama
Tulimyyy tulimyy
alle.gif
 
Ostatnia edycja:
reklama
nullka, specjalnie dla Ciebie znalazłam fotkę dziewczynkowego nuba z tygodnia 13+5, zobacz jaki okazały :-D:

13%20week%205%20day%20nub%20shot.jpg


Czarodziejko
, zapamiętam już tą datę gdyż siostra bliźniaczka ma synka z 24 października :-) Wiem, że przedszkole bardzo by Krzysiowi pomogło, mam nadzieję, że we wrześniu już dorośnie emocjonalnie do kilkugodzinnej rozłąki z mamą i tatą ;-)
 
Dziewczyny już Wam zaraz wkleję fotki - zrobiłam z filmiku profil taki jak wstawiłaś Piranha i nie widzę nic sterczącego - same oceńcie tylko proszę szczerze :-)

Za chwile wkleję tylko zgram bo tel robiłam z filmiku
 
Piranha
dzieki za info, co do mlekowania, mam nadzieje,ze kiedys im minie:)))) oby przed 18-stka :-D

Nullka

juz sie nie moge doczekac tych fotek i tej malusiej twarzyczki:) ciesze sie,ze wszystko ok:)
 
Dziewczyny wklejam ale fotki robione na szybko z filmiku .
Na tej pierwszej fotce w 4D wyglądało mi jak siusiak sterczący, ale z dalszych profilem już nie jestem pewna.

IMAG0234.jpgIMAG0235.jpgIMAG0236.jpgIMAG0237.jpgIMAG0238.jpgIMAG0239.jpg

Piranha może na Ingender zapytaj o porade co o tym myślą
 
Ostatnia edycja:
Ann, hehehe, mam nadzieję, że do 18-tki ich odmlekujemy, ja jeszcze borykam się z odpieluchowaniem i odsmoczkowaniem (a potrafi się jeszcze synkowi smoczek przypomnieć :-D) :-D

nullka
, ja chyba widzę nuba na ostatniej fotce i według mnie jest dziewczynkowy :-), podobno na tym etapie nuby różnią się też troszkę kształtem i pod tym względem też wygrywa dziewczynka, jak chcesz to wrzucę fotkę do oceny na in-gender :-) Prześliczna twarzyczka, super pamiątka!
 
Jak możesz to bardzo proszę :) Wstaw i napisz co spece mówią :)

Jutro jeszcze raz na spokojnie prześledzę filmik może jeszcze jakieś zdjęcie uda mi sie uchwycić
 
reklama
Nullka super wieści przynosisz. Oby kruszynka rosła dalej zdrowo:tak: I na moje oko na ostatnim zdjęciu nub dziewczynkowy, choć ciężki do wychwycenia. Na tym pierwszym z 4d ciężko określić, bo widać go od przodu, więc nie da rady ocenić kąta nachylenia. Ale fotki z 4d bajeczne. Śliczną masz tą dzidzię:happy:
 
Ostatnia edycja:
Do góry