reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Madzia
ano hulam ..jak mi z tym dooobrze :-p ile można nic nie robić :eek::-D



Fikusowo
łatwa sprawa nie jest bo jak teraz podkulisz ogon to będą się czuli upoważnieni do wiekszej ilości takich wyskoków....juz sobie wyobraziłam teścia machającego palcem przed Twoim nosem wrrrr:wściekła/y:
ale z drugiej strony wiadomo ,że nikt grandy w rodzinie miec nie chce...

pogadaj z mężem i niech On porozmawia z rodzicami w Waszym imieniu-On na pewno bedzie mniej emocjonalnie do tego podchodził bo nie On to wysłuchał...

ale sprawa musi być załatwiona! nie możesz tego tak zostawić ---> przeciez kochasz dzieci nad życie NIKT!!! nie może Ci mówić takich rzeczy ...

mądrości w podjęciu decyzji życzę i oby się ułożyło ;)&&&&&&&&


Czarodziejko
uściski wieczorne :-p---> wiesz ...jak Teletubisie----tuliiimy :-D
 
reklama
Dobry wieczór :-)

DZIEKUJĘ WSZYSTKIM ZA MIŁE SŁOWA !!! JESTEŚCIE WSPANIAŁE :tak:

Od dzisiaj jestem z Małą w domu. Jak narazie dajemy sobie świetnie radę: jemy, śpimy, zmieniamy pieluchy i tak w kółko.

Co do porodu to wszyscy mówią, że miałam poród jak marzenie. Skórcze zaczęły się o 3 nad ranem ale takie leciutkie, o 9 byłam w szpitalu na KTG i tam też za wiele się nie działo jednak po badaniu okazało się, że odchodzą mi wody i rozwarcie na 2 palce. O 9:30 byłam już na porodówce z podłączoną oksy w kroplówce, później dostałam jakieś 2 znieczulenia i o 12:00 Laura :tak: była już na świecie. To tyle, szybko i bez problemów...Mała dostała 10 pkt.

Jutro wrzucę Jej fotki.


Dobranoc:-)
 
MissBella, witaj po drugiej stronie tęczy. :-) Piękne imię. Wszystkiego Wam najlepszego. Czekam na zdjęcia.
Axari, jaka ona cudna! Aż mi się zachciało takiego maluszka mieć w domu. :szok: Mam dni płodne, więc muszę męża podkusić. :-D
Mama, Ty lataczko! :-D Ja też nie usiedzę.
Magda, możesz w Holland & Baret (jeśli dobrze nazwę pamiętam) poszukać czegoś dla dziewczynek. Jeśli trafisz na kogoś odpowiedniego, to dobrze doradzą. Na kiedy Ty masz termin porodu?
Fikusowo, Mama dobrze radzi. (jak zawsze) Nikt nie ma prawa Tobie na głowę wchodzić, nie masz sobie chyba nic do zarzucenia, jeśli chodzi o opiekę nad dziećmi. Ale z drugiej strony nie ma co przed świętami robić zadymy. Porozmawiaj z mężem. Wytłumacz swój punkt widzenia, niech z nimi porozmawia.
Maggie, jak się czujesz? Teściowej nie zazdroszczę.:no: Prawdziwa jędza.
 
Nullka ja tez czekam na wiesci. Zajze po 22
Maggiee trzymam mocno kciuki. musi byc dobrze.
Ann u nas taki syrop super sie sprawdza. Tylko my dajemy cebule,czosnek,miod. Oli pije tlumacze mu ze po to by byl zdrowy i mogl do przedszkola chodzic co uwielbia robic :tak:
MissBella witamy z Laura po tej stronie brzuszka.
 
Dziewczyny dzisiaj Was nie nadrobię jednak. Wróciłam wieczorem do domu. Sił juz nie mam, z nosa mi sie leje i z oczu też. Idę spać bo to siedzenie jest bez sensu. Do jutra. Miłego wieczorku.
 
oki doki plodne beda sie zblizac,dzis przetestowalam replens i dziala :D poza tym pisza na necie,ze jest calkowicie bezpieczny dla plemnikow i nie wplywa na ich ruchliwosc. Dziewczyny na ile przed przytulankami mozna go uzywac? 12h czy mozna tez jak sylk chwilke przed z tym, ze na koniuszku palca?
hmmm troche martwi mnie to,ze jednak na sylk jest info,ze nie jest zalecany podczas dniu plodnych przy staraniu o dziecko....

Mama
no ladnie juz szalejesz a ja dzis wypompowana jak detka :/

Maggi
trzymam mocno kcikasy :*&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

fikusowo
ja podobnie jak dziewczyny doradzily,tez namowilabym meza,zeby z nimi pogadal.powinien im nagadac, ze skoro nie maja szacunku do Ciebie to tym samym do niego. kurcze mnie zapewne by ponioslo i wywalilabym ich za drzwi :-)

MissBella
no to poszlo naprawde blyskawicznie:) Laura- bardzo ladne imie:) jeszcze raz gratuluje i nie moge sie doczekac fotek:)
 
Ostatnia edycja:
Axarai, mój Krzysiu też nie cierpiał leżenia na brzuchu, długo główki nie podnosił a Kaja podnosiła już po urodzeniu a jak miała 5 tygodni to podpierała się już na przedramionach. Synek strasznie płakał gdy go na brzuch kładłam, do podnoszenia główki zachęcałam go podkładając poduszkę pod klatkę piersiową, dostrzegł wtedy uroki nowych widoków i szybko załapał co i jak :-) Jednak nic na siłę, każde dziecko przecież rozwija się w swoim tempie. A Adusia jest przekochana, super pamiątka takie filmiki.

Czarodziejko, super sprawa ten nebulizator, dużo zdrówka dla Maksia! A w jakim wieku Maciuś mówił już normalnie pełnymi zdaniami? :-)

Magda, on teraz ma fazę "wszystko na nie", nawet czasem podchwytliwie go zapytam "a czy chcesz ciastko?" a on z rozpędu "NIE" ...za chwilę jest "yyy, tak" ;-)

Daria
, Colin rośnie jak na drożdżach. Witaj w klubie z tym budzeniem się dziecka jak rodzic odejdzie ;-)

Ann, mój Krzysio starszy a też w nocy woła o mleko, jest w trakcie oduczania ale łatwo nie jest.

Tasha
, no właśnie dziś przymierzyłam i jest tyci krótsza ale guziczki na pleckach wciąż się zapinają więc będzie OK :-) Stęskniłam się za foteczkami Sonii :-)

Maggie, jestem z Wami myślami i kciukami. Moja koleżanka całą ciążę krwawiła a urodziła śliczną, zdrową córeczkę. A może to krwiak na kosmówce? ...często takie krwiaki się wchłaniają a plamienia wtedy ustają, odezwij się jak będziesz mieć możliwość.

fikusowo, strasznie współczuję, takie słowa skierowane do matki bardzo bolą. A M nie musi się z nimi kłócić, wystarczy, że spokojnie wytłumaczy iż to nieprawda i jak Ciebie takie słowa bolą, czasem do niektórych osób trafia coś dopiero jak przetłumaczy trzecia osoba.

MissBella
, no to faktycznie poród jak marzenie, raz jeszcze gratuluję kochana i czekam na foteczki Laurusi :-)

nullka
, cały czas trzymam kciuki! &&&&&&&&&&&&

Ann, na in-gender polecają Replens godzinę przed.
 
Jestem
Przynoszę dobre wieści jeśli chodzi o przezierność i inne parametry - wszystko jest super NT=1,7 mm , czynność serca 153 uderzenia/min. , anatomia płodu prawidłowa - wszystkie narządy widoczne :)
Dzidzia ma 6,46 cm co odpowiada 12t6d

Mam 13 różnych zdjęć i filmik z nagranym całym badaniem.
Niestety mój lekarz na tym etapie nie strzela w płeć, a co ja zobaczyłam - wyrostek tylko że na zwykłym USG nic tam nie widzę (chyba fotka nie jest najlepszej jakości), a na tych z 4D kurde ewidentnie kikut wyglądający jak wiadomo co - siusiak.
Ogólnie nie wiem co widzę , mam za to piękną fotkę buzi w 4D co prawda czarno-białą ale taka śliczna twarzyczka jak dziewczynka ;-);-) a tak na serio w szoku jestem że 6,5 cm a widać tak pięknie twarz i jej zarysy :)

Jak mi sie uda to postaram sie wkleić fotki które posiadam, a jutro może coś z filmiku ujrzę na spokojnie, bo dzisiaj mam jeszcze troche pracy do skończenia.
Ogólnie jakoś wydaje mi sie że z tego wyrostka będzie siusiak
 
reklama
Do góry