reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Melduję się dziewczyny, u mnie lepiej, plamienie jest ale takie minimalne i objawy ciążowe się nasilają to chyba dobry znak. Wczoraj bolał brzuch jak na okres, wystraszyłam się. Leżę ile wlezie, dobrze że mąż wszystko robi sprząta i gotuje, a i rodziców mamy bliziutko też pomagają ...
Mąż miał dzisiaj powiedzieć swoim rodzicom o ciąży, ciekawe co powie teściowa, bo ona to straszna materialistka, od paru miesięcy mi truła że drugie dziecko najlepiej mieć koło 40stki ...
Magda dbaj o siebie i malutkiego bo się wykończysz ... a teraz przydałby się jakiś solidny odpoczynek dla dobra maleństwa - ma Ci ktoś pomóc ???
Mamo jak się czujesz ?
Ewcik u mnie siódmy tydzień, w tym tyg widzialam na usg bijące serduszko ...
Koliber ja z pierwszym dzieckiem też zaczęłam robić badania bo nam nie szło i w tym samym cyklu co robiłam badanka to zaciążyłam bo chyba podświadomie zaczęlam myśleć o czym innym
Ja z mojej strony dziękuję Wam wszystkim za troskę i dobre słowa :)
 
reklama
dzien dobry wszystkim :-)
malo teraz bylam bo duzo bylo szykowania na dzisiejsza impreze ale juz wszystko gotowe :) teraz tylko czekamy na gosci :)
ja bylam we wtorek u lekarza i wszystko ok wzielam tabletki na zakończenie laktacji bo bardzo teraz plakal colin przy jedzeniu woli butle ...
z nadia ostatnio bylam na bilansie i powiem wam 104 cm i ponad 19 kg ;d mala giganciara :-pchociaz colin nie lepszy :-D

magda z uk a ty imie do synka wybrane ?
miss na czym stanelo z imieniem ?
 
cześć dziewczynki!!!

dziewczyny, zostałyśmy forumowymi ciociami kolejnego maleństwa!!!:-)

dziś o 12 córeczkę urodziła Missbella:-)

poród sn, bez nacięcia, bardzo krótki, obie czują się dobrze:-)
malutka waży 3200 g i ma 52 cm;
w poniedziałek dziewczyny wychodzą do domu to Miss się odezwie do nas
 
Ostatnia edycja:
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

JUPI !!!!

WItamy Nową Kruszynkę Na Świecie !!!!



MissBella to ja się zarrrrrażam żeby mieć taki poród hihihi
Gratuluje Szczęśliwym Rodzicom i Całuję Maleńskie Stópki!!!
 
missbella gratuluję z całego serducha, poszłaś jak burza :-)czekamy na fotki Malutkiej i relację z porodu, niech Maleństwo zdrowo rośnie

 
reklama
Cześć dziewczynki :-)

jejku jakie super wieści :-)

MissBella gratulacje! No to teraz juz napewno jesteś najszczęśliwsza na świecie :-) Ciesze sie ze miałas szybki poród :-)

Tasha no chętnie podkradne jedno miejsce wolne ;-)
 
Do góry