reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

wow Miss tylko dzieci rodzic GRATULUJE CZEKAMY NA WAS
97.jpg
 
reklama
Ale wspaniałe wieści. :-) MISSBELLA, niech Kruszynka rośnie zdrowo i sprawia Wam wielką radość. A Tobie szybkiego powrotu do pełnej sprawności. Cmokam. Uściskaj malutką. Ciekawe, na jakim imieniu stanęło. :-)
Magda, rzeczywiście bardzo długo spała. Ale może to jej było potrzebne. Dużo sił Kochana! Jak się teraz czujecie?
 
Miss gratuluje. A tak sie bałas jak na pierwszy poród poszłas jak burza. Ja jakos daje rade choc z 4 i postawa meza lekko nie jest. Teraz juz nie leze wiec szycie dokucza. Mam nawal pokarmu wiec boli karmienie. Ale zęby zaciskam dla chłopcow. A i osłabienie spowodowało ze mam 5 opryszczek na wardze. Boli okropnie warga spuchnieta. Stracilam duzo krwí przy porodzie.Ja wygladam juz jak przed porodem.
 
jestem wieczorkiem ..

Bella...skubana ..poszła i bezczelnie urodziła :-D:-D:-D
gratki i dochodź do zdrówka :) ukochać Małą :)

Tasha
dzięki kochana za info:)


Andziak
świetnie dajesz sobie radę ..

Maggie
nie dja się teściowej ..
dobrze,że plamienia się wyciszają ..
a u mnie ciut lepiej ..choc nadal szału nie ma :)


Marzycielka,Ewcik
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& żebyście szybko zajęły miejsce po ciężarówkach ..


Koliber
nie ma nic naturalnego na pęknięcie pęcholków...tylko Pregnyl lub Ovitrelle (oba w zastrzyku)



spokojnego wieczorku:)
 
kochana no przecież jeszcze 19 tyg, spokojnie ;-) z drugiej strony myśl o tym w ten sposób, że jeszcze troszkę i będziesz Amelcię tulić w ramionach, czy to nie cudowna wizja?
 
reklama
MissBella, GRATULUJĘ z całego serca, nic tylko dzieci rodzić skoro pierwszy poród tak gładko poszedł :-), czekamy na relacje i witamy na świecie nową maleńką istotkę. Życzę Ci kochana:

Dużo zdrowia i uśmiechów,
pisków, wrzasków i zabawy moc!
Wiele radości z tupotu malutkich nóżek,
łez szczęścia z pierwszego uśmiechu, ząbka, słowa i kroku,
porozrzucanych wszędzie klocków,
przytulenia okrągłej główki i uścisków małych rączek.


Web5.jpg
 
Do góry