reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Andziak super że dziś już wracacie . Ty mama 4 dzieci, a ja jak drugie urodziłam to był taki grzeczny że dziewczynom z sali pomagałam tym po cesarce, chyba z nudów bo mój tylko spał, jadł i robił w pampersa. Ogólnie czułam się jakbym nie rodziła - jak teściowa przyjechała pod wieczór to siedziałam na łóżku machałam nogami i mówiłam że gdyby nie mały to ja mogłabym już iść do domu.
A wiadomo pierworódki często nie umieją sie odpowiednio zorganizować bo w końcu dla nich to nowość :) Najlepiej jak te pierworódki mnie o wszystko pytały , więc było o czym gadać i szybko czas zleciał w szpitalu.

A powiedź jak to od zimniej wody????? W szpitalu nie mieliście ciepłej wody?? Czy ja źle zrozumiałam?
 
reklama
czesc wszystkim
Andziak super, ze tak sobie dajesz rade, mały chyba grzeczniutki, jak bracia na małego zareagowali?
Mama kuruj sie i wracaj do nas
Pirhania u mnie straszy tez ma teraz taki etap, ze wszystko jest jego, nie wolno mu nic dotykac, wydaje mie sie, ze Krzysiowi przejdzie, mój synuś ma tak chyba od miesiąca
Dido śliczne zdjęcia
Axarai Ada superowa, minki fantastyczne
Nulka jak samopoczucie, mdłości juz mineły?
Magda co u Was?
 
Kate tak już jest dużo lepiej - czasami rano przy myciu zębów sie zdarza , ale to miałam w każdej ciązy przez 9 miesięcy ;-)

Dziś wyślę Ci Paski Ph :-)
 
A ja dalej mam plamienia, a jak wezme luteinę to ustają, brzuch nie boli, martwię się. Nullka czy w tej ciąży od początku czułaś się inaczej niz z chłopcami ?
 
Ostatnio codziennie budze sie z bolem glowy i za nim sie ogarne to juz 10. Poza tym maly cos w nocy poplakiwal, rano pokazuje, ze w buzi cos go boli,wczoraj mial podwyzszona temp wiec stawiam na 2 pozostale 5 lub gardlo :/ :(


Magda

to kurcze Oni tam chyba maja gorsze statystyki smiertelnosci niz w pl.... u nas placenie skladek na sluzbe zdrowia jest obowiazkowe, jesli ktos jest bezrobotny placi za niego panstwo. tez ukrucaja jak moga bo kiedys dla ciezarnych bylo wiecej usg w standardzie a teraz sa 3 a jak sie chce dodatkowe to trzeba doplacic. no chyba,ze lekarz widzi potrzebe zrobienia to pokryje to kasa chorych. ja pamietam, ze jak bylam na zwyklej wizycie to na recepcji tez chcieli ze mnie wyciagnac kase a to na jakies nowe pobranie cytologi (80euro) a to na usg (30euro). powiedzialam, ze poprosze o standard a lekarka mimo wszystko zrobila dopochwowe usg bo stwierdzila,ze jest konieczne i wszystko poszlo w koszt kasy chorych- tym samym zaoszczedzilam sianko:)

Piranha
to chyba teraz taki wiek, moj maly tez ostatnio nie pozwala sie bawic swoimi zabawkami. ktos przychodzi do nas bawi sie czyms a Olek od razu tez to chce:/
Moje 2 kolezanki po porodzie drugiego bobo kupily prezenty dla starszakow,w ramach przekupstwa, ze to niby taki prezent wkupny od mlodszych siostrzyczek, u nich podzialalo ale jak na dlugo to nie wiem. :-)
Wczoraj mylismy z Olem stelaz od wozka 2w1 bo chce go sprzedac i mowie, ze to dla bejbi wozek a on, ze nie,ze to wozek Alexandra i tyle(choc nie jezdzi nim juz ponad rok bo mamy lekka spacerowke)...takze juz wczoraj widzialam oczyma wyobrazni jak przy drugim maluszku bedzie: to moj lezacze, to moje zabawki, kurcze skubany ma taka pamiec i mimo,ze te,rzeczy sa juz pochowane to pewnie bedzie o nich pamietal. łudze sie tylko tym, ze za nim zaciaze i urodze, Olo z tego wyrosnie (oby tylko nie wyrosl z milosci do niemowlakow:p)

Mama
wspolczuje, mnie kiedys wzielo odmiedniczkowe zapalenie nerek, bol krzyzowy-masakieroz,procz lekow pomagaly mi cieple oklady na odcinku ledzwiowym
 
hej babeczki!!!

Madzia - przeczytałam twój post i normalnie w szoku jestem, że taka jest służba zdrowia w UK, narzekamy na polską służbę zdrowia, ale to co tam się dzieje to ludzkie pojęcie przechodzi:szok:; mam nadzieję, że z Nelcią już wszystko ok??? jessooo, ale miałaś przeżycia!!! odezwij się kochana i napisz co tam u Was???

Andziak - poznalaś się już z syneczkiem??? oczarował Cię od pierwszego wejrzenia???:-); słodziutki jest!!!

Maggie - uważaj na siebie... a masz możliwość skonsultowania tych plamień z ginem???

dziewczyny czy któraś z Was wie co u Noemi??? kiedyś dość aktywnie z nami pisała a teraz ni widu, ni słychu:baffled:

miłego dnia!!!
 
Maggie, masz możliwość sprawdzenia przyrostu bety by się uspokoić?

Ann
, dużo zdrówka dla Alexa! Jednak urodzenie dziecka to pikuś przy jego wychowaniu ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
maggie tak od samego początku wszystko było inaczej - wcześniej nie miałam żadnych dolegliwości i objawów- a teraz i plamienie lekkie (te co opisałam po seksie) i lekkie bóle na samym początku i mdłości, teraz już powoli wszystko wraca do normy.
W tamtych ciązach nie brałam żadnych hormonów, a teraz lutka była grana (ale to pewnie też dlatego że miałam to poronienie i częściowo zapobiegawczo lekarz wolał przepisać).
Leż kochana i odpoczywaj i uważaj na siebie, początek ciązy jest najważniejszy - będzie dobrze , ale jak dalej będziesz plamiła to bym odwiedziła lekarza jednak jeszcze raz albo chociaz telefonicznie zapytała co robić.
 
Do góry