reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

​uuuf w koncu dzis udalo mi sie kupic buty na zime i w dodatku jestem zadowolona bo takie super wygodne a w srodku maja wypelnienie z welny owczej,w sam raz na smigania z dzieckiem na spacerki:) ) ide za chwile wstawic zmyware,szybki prysznic i lulu spac:)
Magda

cyrki swiata w tej Waszej UK,strach sie bac, czasem jak slucham moje kolezanki to mam wrazenie, ze tam jakas straszna naturalna selekcja panuje:( robia tam w ogole jakies badania profilaktyczne?
Tu w de tez nikt nie faszeruje lekami ale takiej znieczulicy nie ma

Maggi
wypoczywaj ile wlezie, trzymam kciuki, zeby szybko przeszlo.

Koliber
my sie tu razem na forum pojawilysmy to i razem zaciazymy:)
ps. zdrowka dla Stasia i ema
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ann badania profilaktyczne??? Marzenia kochana:sorry2: Tutaj musisz się gęsto tłumaczyć, jak chcesz coś zrobić ot tak. Profilaktycznie, to mogą Ci ciśnienie zmierzyć i nawet jak masz górne 150 po lekach na obniżenie, to powiedzą norma. Mojemu mężowi tak powiedzieli, gdzie w Pl leczył się już 3 lata na to ciśnienie. Oczywiście, jak się dowiedzieli, że diagnoza taka była w Pl, to nie omieszkali stwierdzić, że tutaj normy są inne. I nie obchodziło ich, że on ma takie po lekach. Kazali odstawić. Załatwiamy sobie z Pl. Uwierz...temat rzeka. Tak cywilizowany kraj, a tak zacofany pod tym względem. Niestety tak myślę, choć wolałabym mieć inne zdanie:baffled:
 
.....jeszcze ja wpadam do was pozna pora....

Andzia gratuluje sliczniutkiego syneczka. Buziaczki

Magda ja napisze jedno... mocno cie tule i &&&&& aby bylo lepiej. A co do sluzby zdrowia....hmmmm....napisalas wszystko

Dido przesliczna ksiezniczka

Maggie lez i odpoczywaj, &&&&& mocno zaciskam i bedzie dobrze

laseczki zycze kolorowych snow dla kazdej z was
 
Dido ale masz kluseczkę fajną :)
Magda szok z tymi przejściami i znieczulicą ...
Piranho może to faktycznie u mnie nie niedobór tylko po cytologii zwłaszcza że następnego dnia plamienie było takie leciutkie z krwią, wczoraj juz bardziej różowawe... a krwiak chyba w jeden dzień by się nie zrobił. Ale luteina i tak chyba pomogła
Zmykam do leżenia i miłego piąteczku :)
 
wlatuje powiedzieć ,że ledwom żywa..
przewiało mi korzonki i cierpię :baffled:

ledwo dałam rade dzieci porozwozić.
nocka ciężka bo prawie nie spałam ..jakbym sie nie położyła tak źle i boli..


trzymajcie sie ciepło ..u nas dziś -1:sorry2:
i mgła okropna..
 
Witam się.

Magda, sprawa jest dość prosta - oni mają inne normy, bo służba zdrowia jest bezpłatna dla wszystkich i zwyczajnie muszą zwracać uwagę na kasę. Pomyśl, ile takich dostaje leki bezpłatnie, również dzieci, kobiety w ciąży, po urodzeniu dziecka przez pierwszy rok, itd. Tego jest ogrom a kasa z nieba nie leci. Więc gdy gdzieś musi lecieć, gdzieś trzeba kurek przykręcić i to ostro. Mojego męża odesłali do domu z kwitkiem z sączącym się osoczem ze skóry, z ostrym stanem zapalnym i powiedzieli, że oni nie widzą przyczyn tylko skutki. :baffled: A szczytem dla mnie było, jak u mojej córki, która miała drgawki od 2 doby życia postawili diagnozę - głodne dziecko. Ja nie wiem, skąd oni takich kretynów tam biorą. Poważnie. Jak dziewczynki i reszta rodziny dzisiaj? Jak Ty się czujesz?
Koli, dasz radę! Będzie dzidzia.

Miłego dnia.
 
Hejka!

Koliber, może przed samym badaniem odstaw skoro przyczyną hiperhomocysteinemii jest właśnie niedobór B6, B12 i kwasu foliowego?

Mama
, oby szybciutko Ciebie opuściła ta dolegliwość bo ból jest koszmarny, współczuję ogromnie. U nas też szaro, buro i ponuro, ale całe szczęście, że już piątek, gdyby nie Czarna to myślałabym, że dopiero czwartek.

Dzieci od rana czadu dają ;-), synek wstał chyba lewą nogą bo nieziemsko marudny, zrobił mi awanturę gdy założyłam Kai czerwony pajacyk, ma być niebieski ;-) Kaja do Krzysia strasznie się śmieje, jest w nim zakochana, niestety w drugą stronę to już nie działa :-D Dziewczyny, jak sobie radziłyście z zazdrością? Jak tylko Kaja dotknie jakiejś zabawki to Krzysiu krzyczy, że on to chce.
 
Witam dziewczyny

dido malutka śliczniutka a fotka razem z braćmi rewelacyjna. Fajne masz dzieciaczki :)

mama ehhh połamało Cię mówisz? Współczuję i poleż dzisiaj troche jak masz możliwość. Może natrzyj sobie w bolących miejscach AMOLEM (mi bardzo pomaga na takie rzeczy)
U nas też od rana mgła jak nie wiem co

Piranha Czarodziejka własnie tak myślałam i ja że dzidzia odwrócona jest tyłem także kuzynka musi poczekać do 26 listopada bo wtedy ma połówkowe :)

Magda jak dzisiaj samopoczucie córeczki i męża??

Jedna mama kolegi Antosia z grupy jest w ciąży. Dzisiaj ją spotkałam i mówię braciszek czy siostrzyczka? A ona szczęśliwa i uśmiechnięta - siostrzyczka , trafiła nam sie parka więc super :) Ma termin na marca ale niestety już jest na podtrzymaniu :( Do tego mąż wyjeżdza teraz na miesiąc , kończą remont mieszkania i będzie musiała sie sama prawie przeprowadzić. Myślę że musi znaleźć kogoś do pomocy bo z zagrożoną ciążą to ona dużo nie zwojuje niestety. Ehhhh życie...

Mój Julek dziś nie ma lekcji tylko pojechali na przedstawienie o Sinbadzie Żeglarzu i już o 10 musze po niego jechać. Potem na 13:40 na taniec muszę go zawieźć ;-) Także jest co robić.

Miłego dnia dziewczynki

Piranha niestety w sprawie zazdrości nie pomogę , bo u mnie tego nie było - nie wiem czy tak po prostu Julek ma taki charakter czy może różnica większa wieku też robi swoje. Ani razu nie doświadczyłam zazdrości ze strony starszego brata.
 
Ostatnia edycja:
Piranha w sprawie zazdrości to chyba taki wiek jednak:) mam synka w podobnym wieku no i jak przychodzi do niego sąsiad i bierze mu zabawkę to on już w płacz i też chce ... Także to chyba trzeba czekać aż mu minie :)
 
reklama
Dzis do domu.Lekarz i połozne mowiły ze jako jedyna sobie sama radziłam i chwaliły i podziwiały ilosc dzieci. Malego mialam na okragło dzien i noc. Sama wszystko robilam. A sasiad jak maly spal to plakal i na zmiane.Ale zmeczenie i porod daja sie we znaki. Opryszczka na wardze i gardlo boli chyba od tej zimnej wody
 
Do góry