reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Maggie, plamienia? Jakie plamienia?
Magda, nie powiem, a nie mówiłam. Ich nic nie wzrusza. Wiem, co znaczy mieć przelewające się dziecko przez ręce i spędzić półtora dnia na IP. Wiem, co znaczy, kiedy dziecko się dusi w nocy, nie śpi przez dwa tygodnie non stop, bo kaszle, że aż wymiotuje - dla lekarza to TYLKO kaszel. Wiem też, co to znaczy być zdiagnozowanym przez telefon - ma pani świńską grypę, proszę nie przychodzić do przychodni. Szkoda, że nie kazała Tobie podać paracetamolu. :-D Kochana, teraz już wygląda, że idzie z górki. Koli dobrze radzi - dawaj powerade, suchą bułkę. Może jutro albo dzisiaj wieczorem udałoby się wcisnąć w nią trochę rosołu - sam wywar. SIŁ! Przede wszystkim dla Ciebie.
 
reklama
Magda ja właśnie nie wiem skąd, we wtorek miałam wizytę i wszystko było ok, ale miałam też na fotelu ginekologicznym badanie i pobranie cytologii - to możliwe że to z tego bo wczoraj sie zaczęło ? Lekarka zwiększyła mi tylko dawkę luteiny i kazała leżeć na razie nic więcej...
 
Ehhhh włączyli mi w końcu prąd więc musze nadrobić pracę , ale tak na szybko

maggie kurcze plamienia? To leż i odpoczywaj jak lekarz tak mówi. Ja miałam raz plamienie po seksie i mieliśmy zakaz . Teraz powoli próbujemy nie ma żadnych plamek. Lekarz mi powiedział że to mogło być po seksie że to mogło być z nadżerki którą mam malutką i żeby do II trymestru sie wstrzymać z seksem. Może u Ciebie to też coś podobnego? Albo rzeczywiście po pobraniu cytologii.
A ile bierzesz luteiny i którą??

Magda współczuję przezyć z córeczką , ale mam nadzieję że już diś jest lepiej i będziecie wszyscy dochodzić do zdrowia. Oby ... trzymam kciuki

Andziak piękności z synka , a Ty odsypiaj w miarę możliwości - chociaż wiem że w szpitalu różnie to bywa. Z Julkiem nie spałam 3 doby bo mi sie takie mamuśki i dzieci na sali trafiły, za to z Antosiem lux. Całe noce przespane - wszystkie dzieciaczki tylko spały, jadły i robiły w pampersa. Także dużo zalezy jak sie trafi i jakie jest nasze dziecko. Wszystkiego dobrego dla Was i wracajcie.
 
Ostatnia edycja:
Maggie faktycznie może to być po badaniu, ale ja bym w te pędy poszła do jakiegokolwiek lekarza, albo chociaż zadzwoniła. Masz taka możliwość?

Macy ja wiem i wiedziałam to, zanim tam poszłam. Już nie takie akcje przerabiałam. Sama wiesz jak jest. Tylko wiesz, jakby się coś później stało, to by mi powiedzieli, czemu nie przyszłam i byłaby moja wina:baffled: Mam ich w nosie, ale nie mogę się pogodzić z tym, że mają takie chore podejście do tych spraw. Z drugiej strony, zmuszają człowieka do pewnych zachowań, które sprawiają, że mam więcej odwagi odezwać się tu, czy tam. Cóż....walczymy dalej i jest nie źle;-)
 
Magda
brawo ,że poszłas kochana !
ale .....:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:!!!!! masakra jakas co tam u Was za lekarze ,szpitale czy przychodnie !!!
wierzyć się nie chce ,że tak do tego podchodzą!!!

kochana trzymaj się dzielnie i niech noc przyniesie Wam wszystkim ukojenie i sen i tego teraz potrzebujecie najbardziej ...

matko--> w głowie mi sie nie mieści !!:szok:



Macy
cześć babko ;)


Maggie
&&&& ,żeby wszystko było dobrze !


Agagsm
cześć i czołem ;)


Andziak
jesteś dzielna i masz pięknego synka do kochania !


PIRANIA ????????????????????


Pozdrawiam i jadę zaraz po dzieci ..
 
Nullka ja też mam nadżerkę niedoleczoną, może to z tego no sama nie wiem ... Leże ile sie da, chociaż mój mały brzdąc nie zawsze pozwoli ale nawet na łozku sie bawimy ...
Mam luteine dopochwową 3 razy po dwie tabletki
 
Mama uwierz mi, że mogłabym chyba prace napisać w temacie opieki medycznej tutaj. Wiesz, ktoś powie, że fajnie, bo nie panikują, nie szprycują lekami, nie przetrzymują na siłę w szpitalach itd, ale jak sama widzisz, są chwile, kiedy człowiek gotuje się w sobie, bo wie co jest nie tak, a lekarze to olewają. Mnie najbardziej wkurza, ze zawsze muszą podkreślić "w tym kraju", tak jak ja bym pochodziła z kraju 3 świata, gdzie nikt nie ma o niczym pojęcia:baffled: Brak słów....
 
hej lalki
zimno na dworze brrr
a015.gif

wyszłam wczesniej z maksiem na dwór ale nie za cieplo....poliki miał różowe....

Nullko

wydaje mi sie ze dziecko jest odwrocone..moze nie całkowicie ale napewno nie lezy bokiem... coś tam niby widac ale wydaje mi sie ze w tej pozycji cięzko oceniac....

Madzia
faktycznie zenada u Was z lekarzami....u nas juz byt cie pewnie na kroplowki kierowali...no ale o tyle dobrze ze nelcia juz lepiej.
 
reklama
Magda , oby już się polepszało malutkiej ... brak słów do tych ich procedur :wściekła/y:
Andziak , mały słodki jak cukierek , one napewno dla ciebie pełne podziwu że tak urodziłaś , a 4 chłopców to naprawde wybrańcy mają . Życzę żeby ci dawali jak najwięcej szczęścia .
Ann29 , wiesz że EMEK chyba już się oswaja
, powiedział swoim rodzicom , co przyjęli z radością , bo to ich pierwsze wnuczątko . Zastanawia się czy pójdzie ze mną na kolejne usg , więc małymi kroczkami działamy. Ach , no i moje big cycki mu bardzo pasują :laugh2:

jak ja się cieszę , że jutro już piątek , ostatni dzień pracki , wykańcza mnie już to jeżdżenie autem . przed BN planuje iść na L4 i smolić wszystko :)
 
Do góry