reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Czesc laseczki

..... i dzis piatek. Super! Caly tydzien zlecial, dzis wolne, jutro robie party dla dzieci z okazji halloween, a w poniedzialek juz do szkoly. Koniec wolnego....bleee

Agagsm zdrowka dla coreczki

Czarna a co tam u ciebie???

Nullka tutaj sie teskni:confused:

Neomi hallloooooo?

Andziak ja caly czas jestem myslami z toba, jesli boisz sie bolu to popros o epidural.... tylko wczesniej im to powiedz, aby mogli ci go podac, bo jak zaczna sie juz solidne skurcze to juz .....po.

Truskaffka odpoczywaj!!!! Daj znac jak dzisiaj sie czujesz???

Ann &&&&&& za plusika. I ja npisze jeszcze raz... nie otwieraj jej drzwi, niech marznie, badz twarda.... bo do mnie jednak przylazla na moja Latte.....

Koliber a ty kiedy testujesz??? Czy to juz czas aby trzymac kciuki?????

Dziewczynki milego dzionka
 
reklama
Ann moje kciuki takze mocno zaciśnięte za wynik testu, mi sie wydaje ze cos sie tam kluje :) Truskaffko może duzo stresu,emocje, odpoczywaj razem z Rybcią :)
Andzia jak spojrzysz w oczy tego maleństwa to sie zakochasz i płeć przestanie mieć znaczenie
U mnie tak jakby powoli jakies lekkie objawy się zaczynają, mdłości rano, popołudniu i wieczorkiem, mam nadzieje ze to dobry znak.
Mam lekki katar ale mam nadzieje ze to nie wpłynie negatywnie na rozwój maleństwa, leczę sie cytryną, czosnkiem miodem i inhalacjami i jestem w domu i odpoczywam :) Dobrego dnia wszystkim
 
Ann ja krótko spodziewanym okresem miałam zero objawów, bólu piersi brzucha niczego, przekonana byłam ze okres dostanę. Test zrobiłam z ciekawości i niespodzianka :)
 
Dziewczynki
0075.gif
dzwoni, a wy jeszcze spicie????? Kawka zaraz nam wystygnie !!!!!
 
cześć dziewczynki:-)

Kasia - dosiadam się z kawką:-)

Andziak
- jak tam??? wszystko ok???

Maggie - a Ty planowałaś płeć??? napisz o swich starankach...

Truskaffka - łykaj kochana magnez i skonsultuj z lekarzem te skurcze, będzie dobrze:tak:

dziewczyny, wyłazić z łóżek i meldować się!!!:-)

miłego dnia!!!
 
jak mi cholernie zimno. Poodkrecalam kaloryfery,mam w pokoju 22,6 i nadal ziiiiiimno a siedze w misiowym szlafroku.zmierzylam sobie temp i termometr wskazuje 35,5!!!!!(mierzona pod pacha) 37 (dopochwowo) czyli jestem prawie jak trup. z ciekawosci zmierzylam tez cisnienie: 99/78 puls 67:confused:

Kasia

ja juz nie spie od 6 bo jakies powiadomienia na komorke z facebooka przyszly:wściekła/y: cos chyba nagrzebalam bo wibrowalo mimo,ze tel byl sciszony:/
Moj em ma dzis wolne i przyniosl z piekarni swieze buleczki:-)


Koli
takie nie nastawianie sie to lepsze podejscie, mozna wtedy sie mile zaskoczyc. my z pierwszym bobo nie mielismy problemow a w zasadzie to zaliczylismy wpadke:-). Staranka mialy byc latem lub we wrzesniu a wyszlo ciutke wczesniej:-) Trzymam kciuki za wizyte:*
 
Ostatnia edycja:
Ja w domu. Ale tak mnie m wkurzył że może być różnie. Pojechał rano z tym swoim złomem do mechanika. Nie wiem po co.i ze zaraz spowrotem bedzie. A ńie ma go do teraź zostawił mnie śamą z trojka i ma wszystko gdzieś. A miał dzis te łózka wyniesc. Do tego pradu nie mam.Ale jak mu mówiłam że ma nie jechac od rana to madrzejszy był. Wogóle teraz świruje. Do szpitala chyba sama pojade zeby sie na niego nie wkurzać. Bo jak jechałam rodzic kube tez akcje odstawiał.wyobrazcie sobie źe mnie zawiózł zostawił prźed drzwiami porodówki i powiedział źe jak urodze po 23 to mam nie dzwonic bo chce sie wyspac. Moze jemu to się śmieszne wydawało ale mi wcale.moźe uwazał ze jak mnie zdenerwuje to porod przyspieszy. Wiec jak ma teraz sie tak stalowac to niech spada. Dosyc sie boje a on sobie bedzie żarty stroił
 
Ostatnia edycja:
Andzia tule mocno i trzymam kciuki. Bedzie dobrze, a ty nie denerwuj sie tak... pewnie zaraz przyjedzie i wszystko zrobi. Buziak
 
reklama
Do góry