reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

witajcie kochane ..mój nastrój średni .....ale wrócę do zycia to wrócę do pisania :-p:-D

tymczasem ściskam i zapewniam ,że pamiętam o Was :tak:

rozmnażajcie się ...
ródźcie ...
ściskajcie dzieciaczki..

ja na dniach wrócę i będę w temacie co u Was :)
 
reklama
dzien dobry wszystkim :)
ja dzis juz sie pakuje i jutro jedziemy do niemiec to licze ze bedzie wiecej czasu na czytanie :)
Andziak kciuki za szybki i bezbolesny porod :)!!!
wie ktos moze co u meyrlin ? ? ona tez jakos miala chyba termin na listopad ?
truskaffka coreczka juz na 10000% ??? :)
musze leciec bo nada glodna ;/
 
Tasha, tak trochę próbowałam na dziewczynkę tzn po okresie często przytulanie i tak gdzieś dwa dni przed owulacją stop. Zakwaszałam sie lactovaginalem, colą light, żurawiną i witaminą c. Dietka umiarkowana a mąż pił piwko. Ale ja raczej wątpię by sie udało bo w rodzinie męża duźo chłopców. Śliczną masz córeczkę :)
 
:) Cześć
melduję że mamy się dobrze :)
Dzięki wielkie za wsparcie :)

Wyjeżdżamy dziś do znajomych i nie będzie nas cały weekend, więc mogę się pojawić w poniedziałek dopiero ;)

Kasia to dzieciaki będą miały radochę :)
Tasha dokładnie, magnez moim przyjacielem hehe
i byle do środy-mam wizytę :D
Koliber, no właśnie, nam poszło przy Matiku super, z jednego-pierwszego strzału ..teraz więcej musieliśmy się napracować, ale efekt jest ;) więc żyj myślą o efekcie ;) powodzenia
Ann ulalala pachnie mi tu dwoma kreseczkami...cichoszaaaaa ;)
Mama wracaj do formy, bo wiesz..bez ciebie...nijak.. ;)
Daria zakład o to kim jeste Rybcia jeszcze nie rozstrzygnięty ;)
może w czwartek nastąpi wielkie odsłonięcie :p
mam usg połówkowe ;)

Pozdrawiam :)
 
kasia , miło że pytasz :) u mnie ok , czuje się dobrze , apetyt mi dopisuje aż za bardzo , muszę troche przystopować bo nie znoszę tego wrażenia , że jestem najedzona do granic mozliwości .
Magda , pytałaś jak przyszły tatuś , hmmm - niewiele ze mną rozmawia na ten temat , do lekarza ze mną nie chce chodzić , więc nie nalegam . dziś w drodze do sklepu powiedział mi , że jak po wizycie będzie wszystko ok to powie swoim rodzicom . Płeć jest dla niego istotna , bo chce mieć syna , ale najważniejsze żeby to dziecko zdrowe było . Moje córki nie są jego dziećmi , to jego pierwszy potomek i pewnie ostatni.

truskawka , no ciekawa jestem kim jest Rybka :) obstawiam panienkę
 
Maggie - to moje staranka były bardzo podobne, tylko nie łykałam żurawiny, i powtórka przytulanek była jeszcze 12h po owu; ależ jestem ciekawa co będzie:-); dziękuję:happy2:

Daria - witaj, daaawno Cię nie było, mam nadzieję, że będziesz częściej z nami po powrocie do Niemiec:tak:; a jak Colin???

dziewczyny, nie wiem czy pamiętacie jak kiedyś pisałam o mojej znajomej, której bardzo źle wyszedł test Pappa i bardzo się martwiła, lekarz namawiał ją na amniopunkcję, ona się bała, że straci dziecko i nie zgodziła się...dziś urodziła zdrową córeczkę 10 pkt apgar, jest przeszczęśliwa:-)

miłego wieczorku!!!
 
Ostatnia edycja:
Tasha, no jakoś mi się wydaje że to raczej niemożliwe że dziewczynka bo chyba zbyt wiele szczęścia naraz by było, pierwsze próby i od razu powodzenie i jeszcze to, jakoś nie wierzę, z synkiem staraliśmy się pół roku, ale wtedy nie wiedziałam nawet kiedy dni płodne itd. Teraz jakiś czas wcześniej się obserwowałam. Poza tym myślę ze nie zrobiłam wszystkiego co mogłam zrobić stąd też mam takie przekonanie bo mogłam stosować bardziej restrykcyjną dietę itd. Dla mnie najważniejsze by maleństwo było zdrowe a synuś z rodzeństwa każdej płci się będzie cieszył. I nie ukrywam że zrobiłam to z myślą o małym, bo chciałam żeby miał rodzeństwo, poza tym latka też mi lecą, mam już 34 i nie chciałam za długo czekać też:) A próbując na dziewczynkę trochę się na Tobie Tasha wzorowałam, nie zrobiliśmy powtórki 12 godzin po bo mąż juz by nie dał rady :)
 
My dzis popoludniu byliśmy na zakupach. pozniej godzine wyjezdzalismy z parkingu-takie byly korki:/ Oczywiście nic konkretnego sobie nie kupilam-z wyjatkiem zelu pod pryszic z the body shop. Za to moje chlopaki sie obkupily a Olo procz butow dostal miki,która pomogl „produkowac” a przy okazji wszyscy mielismy radoche:)

Mama
Niecierpliwie czekam na Twój powrot. Bez Ciebie jakos smutno.
Daria

Szczesliwej podrozy

Czarna
Może Twój Em jeszcze tego nie czuje bo brzucha nie widac i dla niego tj jakas abstrakcja. Mysle, ze chlop się wkreci w temat ciazy i potomka. Jak bylam w ciazy z Olkiem to tez powiedzialam do ema,ze bedziemy mowic rodzinie dopiero jak lekarz ja potwierdzi- nie chcialam zapeszac

Maggie
Moje staranka co do plci w ogole jeszcze na mniejszym lajcie niż u Ciebie. Niby zakwaszalam się dopochwowo, Dieta raczej srednio. łykałam magnez, cytrynian wapnia, żurawinę (choc nie az w takich dawkach jak dziewczyny zalecaly) cola light bezkofeinowa ale z sexem troche poszaleliśmy :D bo albo było 2 dni przed owulka i jakies 12-24h po lub 3 dni przed owulka,w owulke i po owulce:D (nie wiem dokladnie w jaki dzien była dokladnie owu) ulżyłoby mi jakby się okazalo,ze zaciążyłam, bo byloby z gorki. Niby mowie teraz,ze plec obojetna bo i nawet z chłopakami nie ma tyle strachu co z dziewczynami:p zreszta jak ciaza będzie spoko przebiegala to mogą to być nawet bliźniaki. Oby nie bylo slinotoku i 6 mies przyjazni z sedesem :/ poza tym mojemu Em jest obojętna plec,wazne,ze zdrowe:)

truskaffka
yyy czyli stawka przy zakladach sa kasztanki? czy moze cos pokieckalam?
 
Ostatnia edycja:
reklama
dzien dobryyyy

Andziak co u ciebie?????

Tasha ale sie ciesze, ze twoja kolezanka juz urodzila i jest wszystko ok. Ojej...pamietam jak to pisalas dawniej...ile dziewczyna stresu miala...no ale udalo sie i jet bardzo dobrze. Gratulacje dla twojej kolezanki

Truskaffka milego weekendu, buziak

Czarna ciesze sie ze jest dobrze, aby bylo tak caly czas....

Daria szczesliwej podrozy do domku i wracaj do nas szybciutko

Dziewczynki zycze milego dzionka for all
 
Do góry