reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

u mnie bez zmian. Skurcze co poł godziny no i twardnienia przy zmianie pozycji. I nadal galaretka na wkladce.Skurcze juz konkretne.po kazdym obolały brzuch.ale wiadomo do wytrzymania.pikus z tym co mnie czeka.Mały wypina sie ze moglabym go złapac. Do piatku nic nie robie zeby przyspieszyc.tak naprawde wolałabym po niedzieli bo wiadomo jaka opieka w śzpitalu w dlugi wekend. Jakby coś dam znac.jak beda czestsze skurcze lub odejda wody. Mam nadzieje ze do szpitala zdaźe. z moim szczesciem ostatnio urodze jutro
 
Ostatnia edycja:
reklama
hejooo halloweenowo


zwariowany dzień za nami, wybyliśmy z D do kina i w sumie pół dnia nas nie było :-p
Mati z dziadkami się wyszalał :)
a potem z młodym robiliśmy lampiony halloweenowe;-)

lece doczytać co u was;)
 
uuu to się dzieje..

Andziak jesteśmy z Tobą i czekamy na Jędrusia, szybkiego porodu życzę :)
MissBella a to ci psikusa mąż zrobił hihi
Klara też bardzo ładnie, ale przyznam że przyzwyczaiłam się już do Kornelki hihi
Ania witamy i fajnie że dołączasz :D powodzenia

Pozdrawiam każdą z osobna i uciekam na horror, w końcu dziś halloween:-D
 
MissBella, a może mąż chce jeszcze jedną bransoletę kupić? ;-)

U mnie cały dom już śpi. Tylko ja się kulam. Halloween w końcu. :D
 
Kasiu, hehehe, przynajmniej na kawie zaoszczędzę ...choć pewnie za to zacznę wydawać krocie na melisę :-D A Ty nie otwieraj następnym razem drzwi francy bo ja liczę ogromnie na zdjęcia malutkiego łobuziaczka w przyszłym roku :tak:

Andziak
, cały czas kciuki trzymam bo to już tuż tuż!

Ania, pisz częściej, o marzenia warto powalczyć!

Koliber
, nic mi nie mówią te wyniki poza tym, że na pewno owulka była :tak: a progesteron całkiem całkiem jak na ten dpo. To nie jest dobry dc na ocenę rezerwy jajnikowej oraz LH:FSH, estradiol w 6-8 dpo powinien wynosić powyżej 100 pg/ml a u Ciebie jest trochę wcześniej ...nie wiem co lekarz chciał sprawdzić zlecając Ci te badania w tym dc. Najważniejsze, że owulka była :-), sprawdzisz jeszcze progesteron w 7 dpo? Trzymam kciuki!!!
 
ale odwalilam numer... zamowilam testy ciazowe na ebay'u. dzis podjarana otwieram koperte,patrze a to testy o czulosci 25, myslalam,ze sie wsciekne. oczywiscie weszlam na aukcje,zeby dokladnie poczytac i zero info na ten temat-jakos w pospiechu je kupilam, nie doczytalam a ogladalam mase tanszych,gdzie bylo jednoznacznie napisane 10:/ hmm. normalnie "miszcz" ze mnie. takze jakby co bede najwczesniej testowac w yyyyyyy.... niedziele:) o ile oczywiscie wczesniej "franca" nie przyjdzie.

Ania
witam, ja jestem tu od niedawna, takze witam poraz pierwszy i mam nadzieje,ze bedziesz z nami pisac:)

Piranha
moj mlody dzis wlazl po swoim regale na parapet i prawie otworzyl okno!!! cale szczescie bylam z nim w pokoju. ukladalam ciuszki w jego szafie-normalnie sekundy. obrocilam sie a On juz kombinowal-takze chyba juz zamowie jakiegos tira z melisa!! (ps regal odstawiony w inny kat,ale dla bezp trzeba zakupic specjalne klamki) ja sie chyba wykoncze:/
 
No i mamy 1. Ja w domu. I sie znowu nad imieniem zastanawiam czy Jedrzej nie za starodawńe i dziecka nie skrźywdze.zwariowac mozna.pisalam wam w marcu ze bedzie problem.z zoska choc to mialabym z glowy. Dobranoc
 


Dziewczyny zycze milego dnia, pelnego wspomnien i zadumy.

Ann trzymam kciuki za plusik na tescie

Aniu witaj, czytaj i dzialaj....zycze szczescia

Andzia trzymam mocno &&&&& i mocno ci kibicuje

Piranha melioska???? Hahahha, ja tam w niego i jego mozliwosci bartdzo mocno wierze. Drzwi beda mocno zamkniete, heheh. Dziekuje
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam!
Miśka wczoraj cały wieczór do północy wymiotowała. Spałam z nią, bo się bałam, że to nie koniec i że się zakrztusi - przy każdym chrząknięciu, kaszlnięciu byłam na baczność z miską w ręku. Ale tylko raz była potrzebna interwencja. Dziś pralka pierze od rana. A Misiolek już skacze i śladu po niej nie ma wczorajszych akcji. Za to ja niewyspana...
M. mówi, że dał jej mandarynkę po przedszkolu, ale nie wiem czy to nie wirusówka, bo w sobotę jak byliśmy u teściowej, to siostrzeniec m. tez wymiotował i tak się bałam, że Misia też zacznie, bo się z nim bawiła ze 3h - no i mam...równo 4 dni po wizycie mamy to samo - sama nie wiem czy to nie wirus - ehh

Andziak: pewnie niedługo będziesz tulić synka. Jędruś ładne imię - mój m. zawsze chciał Andrzejka - to pokrewne, bo zdrabnia się Jędruś właściwie:)
Ann: kciuki za testowanie!
Ania: witaj :)
Miss: no to nieźle z tym imieniem, ale lepiej teraz zmieniać niż później;))

miłego dnia!
 
Do góry