reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
MissBella, ładny zakup. :tak:
Axari, bardzo ładnie synek wygląda, a Ada wymuszacz - cudo. :-D Ładna bryka. :-)
Kinga, tempka wygląda baaaaardzo obiecująco. Takiego wykresu jeszcze nie miałaś chyba, co? 10 dni pięknych zwyżek. Czekam na dobre wieści o fasolce w brzuszku. :tak:
Koliber, współczuję opryszczki i kataru.
Mama, wszystko w porządku?

U nas pogoda też się popsuła - pada, ale biega się w takiej pogodzie wspaniale. :-) Miłego dnia wszystkim.
 
Kinga :cool2: czekam na fotkę z testem ;)
Ann nub to taki wyrostek płciowy, który jest widoczny w 12-14 tygodniu ciąży, na usg genetycznym, jak się trafi na dobrego lekarza i dobry sprzęt można podpatrzeć w jakim ułożeniu nub jest, jeśli jest równoległy do lini kręgosłupa malucha to na dziewczynkę, jak sterczy ..wiadomo, na chłopaka bo im zawsze sterczy hihihi
Nam przy Matiku lekarz powiedział w 13 tc że chłopaczek będzie i się sprawdziło :)
to ponoć ponad 90% pewności ..ALE lekarz musi sie na tym znać ;)
 
truskaffka
dzieki za info. ja mialam swietnego gina w pl. On wlasnie w 12 czy 13 tyg powiedzial nam,ze bedzie chlopiec. moja pierwsza ciaze prowadzil On jak i od 4 mies ginek w de-takze szlo dwutorowo. Od roku mam tu inna ginekolog,jest bardzo sympatyczna ale czy sie zna na nubach to nie mam pojecia:( Teraz niestety nie bede w stanie jezdzic co mies do polski na wizyty lekarskie,takze musze zaufac tutejszym lekarzom.

zastanawiam sie co z tych naszych staranek wyszlo- kinderniespodzianka czy zonk? jakby co to trzeba zrobic nowy zapas suplementow i bardziej przylozyc sie do diety.
 
Cześć dziewczynki:-)

Przyszłam się przywitać i życzyć wszystkim udanej soboty:happy2: U mnie nocka spokojna, tylko nos wciąż zatkany i ciężko mi było spać nad ranem. Szkoda, bo mogłam sobie pospać, ale niestety nie dało rady.
Za oknem zimno, ale za to słonecznie. Już mąż wystawił dwie suszarki prania i kolejne się pierze. Po południu ma jechać z Nelą na zakupy, bo musimy jej kupić ze 2 pary cieplejszych butków, no i Nika potrzebuje kurtkę na zmianę, bo z jej zdolnościami, to czasem muszę prać co dziennie. Ciekawa jestem, czy kupią coś dla Marcelka;-)

Kinga piękna tempka! Trzymam kciuki za teścik, no i oczywiście życzę poprawy samopoczucia:tak:

Koli zdrówka życzę. Opryszczki szczerze współczuję:sorry2:

Kasiu u nas zazwyczaj było odwrotnie....ja zwarta i gotowa, a nim przyszłam do męża, to on już chrapał sobie w najlepsze:eek: Oj nie powiem, bo mi się wtedy ciśnienie nieźle podnosiło:-p

Ann mam nadzieję, że wczorajszy ból głowy już Ci minął:tak: Spokojna głowa, dziś tez jest dzień, więc nadrobicie;-)


Pozdrawiam wszystkie serdecznie i uciekam do mich szkrabów:happy2:
 
kubolinka wiem ze to niemozliwe ale spróbuj nie patrzec na te wrozby. Bo potem jest ciezko w razie czego. Mi wszystko wskazywało zosie nawet nub. Dziekuje dziewczyny. A czy ja dzielna niewiem.Zle mi z tym.wszystko czeka na jedrusia ciaza donosźona.powinnam byc wniebowzięta.a tak naprawę gdyby teraz urodzila sie niespodziewanie corka bylabym najszczesliwsza na świecie. Ale nawet kszty nadziei nie ma eh. A mama przegina totalnie. I dzieci chore. Ciezko ale damy rade .
 
Ostatnia edycja:
jestem i ja ...
dzis rano pierwszy raz w życiu doświadczyłam co to mdłości i wymioty w czasie ciąży :dry:
łudzę się , że to jakiś jednorazowy wybryk
dziewczyny myslą , że mam jelitówkę:cool2:

Kinga , super temp , trzymam &&&& za pozytywny test :)
meggie , gratuluje ! jak już"zrobione " to będzie co ma być :)
pozdrowienia dla wszystkich
 
hej dziewczyny, co tam słychać u was? ja zabiegana jestem od piątku, że szok!!!
robilismy domowe wyroby kiełbasa, kaszanka itp... dziś mąż zaczął remont urwanie głowy. ja się źle czuję, boli mnie trochę brzuch. no ale okresu nie dostałam. zastanawiam się czy jak pójdę do ginekologa w pon., to coś zobaczy( według ostatniej miesiączki 4 tydz 3 dzień). no ale muszę dostać jakieś witaminy, bo ręce mi cierpną. pogoda paskudna leje i leje. Natalia z powodu pogody strasznie dokucza:-)
 
reklama
Do góry