reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
witam sie i ja:)
Czarna: super wieści - co do lekarza zmień, na NFZ też są fajni - męczyć się nie trzeba z jakimś takim zimnym draniem:)
Truskaffka: zleci do połówkowego raz dwa i będziemy wiedzieć co tam u ciebie pływa za rybcia:)
mama: oj lifting by mi się przydał - szkoda, ze ty tak daleko:)
magda: jakie zrobiła jakie zrobiła - kochana ty masz leżeć do góry brzuchem, a nie ciastka robić:) dobrze, że m. kupił - dzieciaci zjedzą wszystko nie ma co się martwić:) fajnie, że Nelcia tak czeka na Marcelka - ale rola najstarszej siostry zobowiązuje :)
natusia: na bóstwo widze się robisz - i dobrze, tez bym chciała tylko skąd czas czerpać..ehh
Ann: można jeszcze irygacje zrobić, albo Sylk lub Replens zapodać:)
Piranha: przynajmniej Kajusi wygodnie w tych pajacykach - nic ja ni gniecie, a wygląda i tak zawsze ślicznie:)
Miciurka: witaj!
Kasia: tryskasz humorek i super - zarażaj, bo normalni mnie dołuje jak wychodzę z domu o 7 rano z Miśką, a tu ciemno...!
MissBella: śliczny wózeczek - a jak będzie dzidzia w nim to już w ogóle będzie cudowny:)

miłego dnia kobietki!
 
Witam dziewczyny:-)

Ja dziś lekko połamana, ale ogólnie wszystko dobrze. Coś mi się zdaje, że mój synuś ma troszkę mniej miejsca, bo owszem, wierci się wciąż niesamowicie, ale już nie jest to tak odczuwalne, jak wcześniej. Oby do przyszłej soboty przystopował z koziołkami, bo dłuższego czekania na to 3/4D nie zniosę:sorry:

Aga już nic nie mówię:-p Jakoś nie mogę przywyknąć do tego, że jestem teraz inwalidką:eek:

Mama
brzusio ugłaskany;-)

Miłego dnia babeczki!
 
Dobry dobry ;)

Lifting jest:-p
Młody się bawi, gada, gada gadaaa...ja mam lifting i się zastanawiam czy szukać szerokiej taśmy na tą słodką buźkę :-D

dzięki dziewczyny :) jasne że zleci :)

Czarna też bym zmieniała lekarza, w końcu dobrze przejść przez ciążę z zaufanym fajnym człowiekiem, a nie takim "na odpieprz się" ...za przeproszeniem


Zdrówka dla was i szkrabików ;)
 
Koli u mnie nie wiedzieć czemu najgorszy problem jest w tym, że w momencie, kiedy zatyka mi nos, to tracę kompletnie węch. To nie jest tak, jak zazwyczaj przy katarze.Niby wykryli mi jakiegos polipa tuż przed tym,jak zaszłam w ciążę i może dlatego nie mam w ogóle (nawet bez kataru) powonienia w lewej stronie. Jak zawali mi tez prawą,to nic nie czuję. Okropne uczucie. Zero apetytu od razu, nawet gotować nie mogę, bo nie czuję nic. Ciężko to opisać. Zazwyczaj dopiero antybiotyk przywraca mi węch. Kiedyś czekałam 4 tygodnie, ale pomimo że katar przeszedł, nic nie czułam dalej. Po antybiotyku było lepiej. Chodzę do laryngologa, ale ze względu na ciążę leczenie zostało wstrzymane. Boję się, że znowu będzie konieczny antybiotyk, choć może się to śmieszne wydawać...wszak to niby tylko katar:eek: Jak dla mnie to ogromna zagadka. Lekarze podejrzewają też alergię. Testy po ciąży. Jestem w czarnej d****:confused2:
Trzymaj się! Oby zeszło Ci wszystko jak najszybciej. Ja się śmieję, że XXI wiek mamy, a leku na katar wciąż nie ma skutecznego:sorry::-p
 
reklama
Koliber czyli kolejny argument za tym, że wybrałam właściwy model wózka :-) Szczerze mówiąc zajęło mi to ze dwa miesiące zanim zdecydowałam się i znalazłam odpowiedni zestaw. Mam nadzieję, że Kornelia nie będzie miała mi za złe, że będzie musiała jeździć w czarnym wózku...:sorry:


Piranho czas tak szybko leci, że aż się boję co to będzie...Jak patrze na mój suwaczek to jestem w szoku jak to zleciało. W każdej chwili mogę zacząć rodzić a nie jestem jeszcze gotowa, nawet torba do szpitala nie spakowana...:shocked2:
 
Ostatnia edycja:
Do góry