reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Patrysiu w sumie masz rację, ale wiesz, ja mam mamę do pomocy a Ty nie, więc jesteś dla mnie wzorem:-) Pewnie jutro mi dziewczyny dadzą popalić:nerd:


Marzycielko nie ma sprawy. Ja się chętnie tym czasem podzielę, bo aż mnie doooopsko od siedzenia boli:-p


Jadzia może napisz jak wyglądały staranka? Zawsze to jakieś wskazówki dla innych;-)
 
reklama
Ja nadal z jędrulkiem sie kulamy. I ciągle coś .probuje wszystko pozałatwiac a tu ciagle cos nowego wyskakuje.nawet was nie nadrobie.Dzis bylam na badaniach pótem zebranie w śzkole w sprawie chłopaków.Mam nadzieje ze otwarlam im oczy.ale teź widac ktorzy sie przejmuja a ktorźy nawet nie raczyli przyjsc.no a pech ciagiem. Kuba w domu kaszle mama świetuje imienińy 3 dzien. W niedziele zepsula nam sie instalacja elektryczna wiec bez prądu.wczoraj mąź mówi że padł juz całkiem samochod ktorym do pracy jezdzil. Na dodatek kuzynka przywioźła mi ubranka do jedrusia. I reklamowke po córce abym komuś wydała. I jak zobaczyłam te małe cuda róźowe.to sie popłakałam. Ale tak inaczej. Pewnie juz teraz hormony buzuja. Ale tak jakby mi jakis głos powiedział ze musze sie na zawsze pozegnac z marzeniem o córce.I ze ta ćiaza to była ostatnia szansa. I ja to tak naprawde wiem.A pisała dziewczyna zapomniałam nicku ktora miala podobny termin. A nie wiedziala co urodzi ? No i merlin też nie pisze.
 
Ostatnia edycja:
jestem na chwilę

Marzycielka
no widzisz taki typ ze mnie ;-)



ja po prysznicu ...pelling twarzy zrobiony...ampułka zapodana i teraz nałożyłam sobie algi..także oddalę się celem odpoczynku co by nie spłynęły :)))

nałożyłam też sobie na usta----> jaka cisza w domostwie :szok::szok::eek::-D:-D:-D
 
Dobry wieczór :-)

Odzywam się żebyście wiedziały, że żyję i czuję się dobrze.

Czytam Was codzienne i każdą z osobna pozdrawiam :tak:

Wybrałam w końcu wózek, czekam teraz aż kurier mi go przywiezie. Dziewczyny ja jak zwykle prosze o rade: chodzi mi o śpiworki do fotelików samochodowych i gondoli. Muszę kupić dwa? Fotelik samochodowy będę używać raczej rzadko, gondoli częściej chociaż nie wiadomo jaka będzie zima... W jaki sposób wracałyście ze szpitala z noworodkiem zimą? Fotelik i śpiworek czy kombinezon? A może zawinąć maluszka w rożek i jeszcze okryć kocem? Moja droga ze szpitala to dosłownie 5 min jazdy autem ale jakoś tego maluszka trzeba przewieźć :sorry: Dzięki za rady :-)
 
Magda, ja wiem, ze kaszel z dziecmi to dosc dluga sprawa. Uwierz, ze swoje juz walczylam w zyciu. ;-) Wiem, ze jesli cos tam lekarka wysluchala na oskrzelach, to pewnie antybiotyk byl konieczny. Niestety, czasami sie trafia na takich, ktorzy dla swietego spokoju dadza i wtedy nic to nie daje. O swoich metodach walki z kaszlem juz pisalam. Jak dla mnie dziala niewiele rzeczy: miod akacjowy (wzglednie lipowy), syrop z babki lancetowatej, pneumolan, czasami daje jeszcze stodal czy drosetux, ale rzadziej juz teraz, syrop z cebuli. Odstawiam zawsze na czas przeziebien mleko, jogurty i caly ten zasyfiony nabial, zero slodyczy. Wiem, ze kaszel u dzieci jest meczacy, ale trzeba to przejsc. Mam nadzieje, ze wkrotce bedziesz mowila juz o tym tylko w czasie przeszlym.
Tasha, w grudniu a nawet w marcu albo kwietniu. Pali sie gdzies? Co to za 3w1?


co to jest dupek?
No wiesz Koli, musisz mieć wyjątkowe szczęście, jeśli w takim wieku nie wiedzieć, co to jest. :-D ;-)

MissBella, czuję się pozdrowiona, jako Ty się czuj. ;-) Ja moje dzieci rodziłam w styczniu i lutym i dziecko ubrane było w body, pajaca, skarpety plus kombinezon i czapeczka. Zapakowane do fotelika i przykryte kocykiem. Przezyly obie sztuki. Nic dodatkowego do fotelika nie kupowalam. Do gondoli tez nie, bo po co. Ubranka, kombinezon i kocyki zdały egzamin, a koce można wykorzystać jeszcze do innych rzeczy.
 
Ostatnia edycja:
Pirania no widzisz, jak się uważnie przypatrzysz Krzysiowi to masę "dobrych" emocjonalnych zachowań ma :) i super :D
a takie zachowania, jak np te autka w rządkach, kręcenie się itp. ma masę dzieciaków, Mati też miał ;)
Daria sama radość takie zadowolone szczęśliwe uchachane dzieciaki :) super :)
Anecia to trzymamy kciukasy za małego księcia:tak::-)
MissBella :) hejka :)
Mama i jak algi, zieloniutki stworek jesteś?hihi

a mnie oczywiście chce się spać :-D ale nic z tego, żadnych drzemek, żebym potem ładnie w łóżeczku zasnęła:-D
dziś w pracy Rybcia bosko pluskała się w brzuszku :-):tak:
 
reklama
Natusia, no widzisz, nie znasz mnie. Przykro mnie, że Ciebie drażnię. Wszystkiego najlepiej nie wiem i nie znam takiej osoby. Jeśli ktoś pyta o radę, to odpowiadam. Jeśli nie chce z niej skorzystać, to nie korzysta.
Tasha, śliczna księżniczka. A jakie ma srebrne obuwie. Cudne są takie mróweczki.
 
Do góry