reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Strzałeczka Lejdis. :-)

Mama, ok, spania nie będzie. W razie czego ogród jest duży, więc rozłoży się koce, jakby która zaniemogła. A hasło na dziś bardzo mi się podoba. :-D
Truskafffka, ja też nie mogłam spać w ciąży - w drugim i trzecim trymestrze. To była maskakra. Trzy-cztery godziny snu, a potem nieprzytomna przez cały dzień.
Czarodziejko, ale kawa.:szok:
Kinga, jak samopoczucie?
Natusia, ja podyplomowe zaczynałam w ósmym miesiącu, a skończyłam jak młody miał rok, więc uwierz, że wszystko się da pogodzić. :tak:
 
reklama
Hejka!

Nie nadrobię, przeczytałam ostatnie 2 strony.

Mama, dzięki za pamięć, no daj tego wyliftingowanego dziuba
t4614.gif
Jakoś czas mi się wczoraj rozpłynął, robiłam przedchrzcielne zakupy na Allegro (ciekawe czy zdążą dotrzeć na czas, ach ten dreszczyk emocji :-D), wieczorkiem miałam jeszcze gości a potem padłam.

Ann, mój Krzysiu też woła jeszcze w nocy o mleko i walczę z tym podobnie - metodą rozcieńczania :-)

Ewcik, jak zerknęłam na Twój wykresik to aż dreszczyk emocji mnie przeszył - ja w rejonie implantacji miałam właśnie takie kłucia po środku :-)
 
witam i życzę miłego dnia!
Czarodziejko kawka przepiękna i przepyszna.

mam do Was pytanie, czy któraś z Was może w domku nawilżacz powietrza? potrzebuję kupić do pokoiku dzieci, bo moja Zosia krtaniowiec i szybko zaczyna od nowa chorować jak susza w nocy w pokoiku, nic nie pomaga wieszanie mokrego ręcznika na grzejnik. dzisiaj muszę jechać z nią znowu do pediatry, bo w zeszły czwartek miała atak kaszlu krtaniowego i od tej pory zaczął się znowu katar i mam totalnie zatkane zatoki, nie chce smarkać, ciągle odciągam fridą, a dzisiaj znowu płacze bo ją ucho boli, pewnie się katar znowu zatkał przy uchu. masakra jakaś.

pogoda dzisiaj u mnie nawet ładna, słoneczko świeci.
pozdrawiam i miłego dnia życzę Wszystkim.
 
WITAM:)

Gardło mi odpuściło ale katar się pojawił(na szczescie nie uciążliwy)a Marcelkowi przeszkadza ten katarek ach moja bidula kochana :(

Zdrówka dla potrzebujących!

ANN ja tak miałam z Domisiem ze tu ponad 2 latka a mi tu mleko chce pić :/i robiłam tak jak ty tyle ze mu to nie przeszkadzało ważne ze jakis podsmak mleczka był i się wkurzyłam bo za duzo mi sie budizł i pił :/dałam bidon z woda i jak chce to ma popić i iść spać i była praktycznie całą noc przeryczana nie przespana bo chce butle i leczko a nie wode w bidonie(cwaniak jeden)ale ja konsekwentna ;)i co?nastęona noc tylko dwie pobudki aby łyczke wody wziasć :)i od tamtej pory juz tylko woda do popitki i przespane noce:)takze chcesz sie wyspac i nauczyć smyka ze juz duży na nocne pobudki do mlesia?zrób tak jak ja a zobaczysz jakie piękne skutki tego będa :))
TRUSKAFFFKA oj pamiętam nieprzespane nocki...współczuję!
ANECIA
GRATULACJE!!!:D
MAGDA ja to samo i dlatego jak sobie wypiłam na sylwestra to taka bombka ze mnie była gdzie M to wykorzystał i Marcelek niedługo kończy 3 tyg. :D

A posciel jestem zmuszona inny motyw wybrać bo kurka okazało sie ze niebieskiej ani żółtej w dinusie nie ma :/ a zielona po zastanowieniu za bardzo by sie zlała ze ścianą(mamy seledyn)i teraz tak mysle nad innym wzorem na tej aukcji bo zakupione juz mam i nie chcę wycofywać sie tym bardziej ze tu komentarze sa super i w ogóle kontakt jest ok ;)
 
doberek!

widzę imprezusia się szykuje? ja na bikini się nie pisze - za duży brzuch i rozstępy;P będe w kombinezonie płetfonurka razem z Ewcik siedziała:-D tylko Macy boję się czy twoi sąsiedzi to przeżyją:zawstydzona/y:


U nas Misia już dziś lepiej, ale ani dziś ani jutro jeszcze do przedszkola nie idzie - mam nadzieję, że do czwartku będzie zdrowa i bez kaszlu i kataru, bo mama musi jechać do siebie - ale powiem wam luksus tak mame w domu mieć - obiadek 5 minut po przyjściu z pracy mam podany, dziecko wybawione, dom posprzątany i pranie wyprasowane - aż nie wiedziałam wczoraj co mam robić w domu...:-D:rofl2:

co do mojego okresu to dalej nic i zero widoków na @ oprócz bólu brzucha d 3 dni. Gdyby nie to, że test ciążowy na 100% miał jedną kreskę to bym się zastanawiała, a tak się martwię czy wsio ok.
 
Witam Was matki wariatki:-D;-):-)

Ja dziś się nie wyspałam, rano zdążył mnie ktoś wkurzyć, smarkam i kicham, pogoda do pupy za przeproszeniem, ale.......wchodzę na BB, czytam wpis Mamy i już mi lepiej:-) Ty kobieto wiesz, jak ludziom dzień umilić. Lifting górą!:tak::-D


Przez to całe zamieszanie z urodzinami Nelci zapomniałam, że mam jutro wizytę u lekarza:szok: Co więcej, nawet z usg choć to państwowa wizyta. Dobrze, że zajrzałam do kalendarza:eek: Tak oto dołączam do Truskawci i Czarnej:happy:


Kate przesyłka już doszła:happy: Dziękuję Ci jak nie wiem co! Pamiętaj, że cokolwiek będziesz potrzebować stąd, to już dziś mówię, że no problem. :*****

Ann jestem podobnego zdania, co Patrysia. Mleko trzeba zabrać i więcej nie dać. Nawet jak po marudzi 2-3 noce, to potem będzie ok, a Ty zaczniesz się wysypiać w nocy;-)


Aga ja bym zrobiła kolejny teścik. Kto wie?;-)

Kinga
wykres piękny! Trzyma kciuki bardzo mocno&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Patrysiu no to ładnie Cię mąż wykorzystał:-D Dzięki za przestrogę. Będę uważać, jak już urodzę, bo póki co na 3 dziecku chciałabym się zatrzymać:-) Buziaczek dla Marcelka w ten zapchany nosek i zdrówka dla Ciebie! Jak tam Alanek i Dominiś? Zdrowi?

Ilaczek u Was widzę tak, jak u nas. Ledwo się dziewczyny podkurują i znowu coś je łapie:eek: Każdego dnia się zastanawiam, kiedy się to wreszcie skończy? Trzymajcie się kochana!

Piraniu
no życzę Co słońce odrobiny czasu dla siebie;-) No może nie do końca siebie, bo jak znajdziesz już tę chwilę, to zajrzyj do nas:-)


Wszystkie bez wyjątku pozdrawiam i oczywiście miłego dnia życzę!
 
hej babki!!!

piszę się na tę imprezę u Macy:-D, na bikini wciągnę tunikę i będzie si:-D

Anecia - gratki wielkie!!! o córcię się starałaś czy synulka? czy po prostu o bejbika niespodziankę???

Kasia - to dziś zaczynasz nowy etap?:-) zaciskam kochana &&&&&&&&&, by wszystko było suuuper!!!

Kate - pracujesz??? jak Alanos???

Mama - jak kurteczka przyjdzie to daj cynk czy warta grzechu;-)

Pirania - lubisz Ty adrenalinkę:-D, a jak nie dotrą na czas???

Truskaffka - jutro podglądzasz małego głoda???:-D albo małą głodomorrę:-D

Czarodziejka - kawka marzenie:-); oj chlupnęłabym sobie taką...

pozdrawiam cieplutko!!!
 
hejka

dotarła do nas ta szaro buro mokra pogoda...ale przyjmuję hasło dnia Mamy i Lifting króluje:-D

przegięłam wczoraj...zasnęłam o 2:eek::szok: kurkaaa nooo :angry:
a rano...oczy na zapałki :-p
a wy jeszcze straszycie że tak może mi już zostać aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....

Magda jak tam dziś szybkość netu i myślenia? :p
czyli jutro trójca u lekarza :-p
Mama to mnie pocieszyłać z tym przestawieniem zegarków, pośpię dłużej hihi nooo...zakładając że będę spać w nocy a nie wojować :szok:
Czarodziejka aaach taką kawkę to i ja wypiję :)
Pirania hahaha dreszczyk emocji sobie zapodajesz :-D
Kciuki trzymam żeby wszystko na czas przyszło :)
Ilaczek z nawilżaczem niestety nie pomogę
Patrysia powodzenia w wybieraniu pościeli, faktycznie jak macie zielono w pokoju to lepiej iść w jakieś żółcie czy niebieskie:tak:
Aga no proszę jak dobrze z mamą:-p
Tasha jutro wizyta, ale chyba bez podglądania ;)
Głodek zostanie prześwietlony 8 listopada na połówkowym hihi

Miłego Dnia ;)
 
reklama
Tasha, a propos dreszczyku emocji to suknię ślubną kupowałam kilka dni przed ślubem a obrączki odbierałam dzień przed :-D Mam nadzieję, że zakupy dojdą a jak nie to mam plan awaryjny ;-)

Magda, dzięki kochana! WOW, to jutro potrójne trzymacie kciuków!

Kinga, tym razem będzie happy end, zobaczysz! Śliczny wykresik, w piątek trzymam kciuki za ładny, okrągły pęcherzyk.

Kasiu, też śliczny wykres!

Aga, a może zrób kolejny test? ...być może po prostu jest to cykl bezowulacyjny i stąd się tak przeciąga.

A tu synek nazywa ułożone z patyczków cyferki (nazywał po polsku i angielsku) ;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry