reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Truskawko wiesz, jak dupka w dzień poleży w wyrku, to nie ma się co dziwić, że wieczorkiem myśli kosmate Ci w głowie, zamiast spanie:-p:-)

Coś mi net dziś strasznie zwalnia, ale to dobrze, bo idealnie nadąża za moim dzisiejszym tempem myślenia:-D
 
reklama
dzieńńńńń dobry i czarny jak murzynek :-D:-D:-D

dobrze ,że ju z w ten week.przestawiamy czas bo dolina jak jeszcze ciemnica a tu wstać trzeba :confused2:


Truskafcia
hahahahaaaaa...Ty ,Ty ....Ty hahahahaa:-D

Ewcik
Macy jest chetna wiec wyciągaj biniki...przepsrasuj hahhaa,zabieraj dobry humor i niedługo ruszamy ;))


Macy
hahahahaaa...no wyobraźnia Ci ruszyła,ale ,ale niedługo bedziesz to miała w realu..
spania nam nie szykuj ---> kto tam będzie spał .....
jak widać Truskafcia juz spać nie może z wrażenia ;))


Pirania
??????????????????????????????????????????
??????????????????????????????????????????????
:szok:
gdzies Ty wczoraj była???
ja rozumiem klony ,ale żeby aż tak ???




babki pozdro i uściski na płasko ..ide budzic dzieci i czas zacząć dzień ....

postanowiłam ,że mimo pogody bedę miała taka twarz :-) jak te babki po liftingu co nawet jak mają dolinę to się usmiechają bo sa tak naciągnięte hahahahhaaa..

także moje hasło na dziś --- LIFTING:-)....:-D:-D:-D:-D
 
hello, wpadłam życzyć miłego dnia i zmykam do pracy:-)

p.s. mama w moim przypadku bikini odpada-po pierwszej ciąży mam takie rozstępy, że idealny dla mnie będzie strój płetwonurka :-D
 
dzien dobry:)
hahaha Mama dobry text:)

moj maly cos ostatnio sie wybudza w nocy, poplakuje i koniec koncow wola o mleko!!!!!!!!!!!!!!!! takze z wygodnictwa ide i robie takie liche- 150wody i 2 miarki (coby sie nie przyzwyczail do zapelnienia brzuszka) hmm zastanawiam sie kiedy ja sie w koncu wyspie?

my dzis z malym idziemy na urodzinowe party do szesciolatka a ja jeszcze nie mam prezentu!!!!!!! bo kompletnie nie wiem co kupic:/ wczoraj godzine spedzilam w zabawkowym i nic nie wpadlo mi w oko:( ehhh moze jeszcze mnie olsni. poki co popijam kawuche,ktora chetna to zapraszam do mnie:D

milego dnia lejdis:)
 
Ostatnia edycja:
Dzien dobry
best30_%28www.e-gify.pl%29.gif


.....ja
c045.gif
, nic w nocy nie grzeszylam, a jestem jakas polamana i zmeczona....

Dziewczynki milego dzionka i zdrowka dla wszystkich. Mam nadzieje, ze sniegi was jeszcze nie nawiedzily a mgly opadly.
 
reklama
Do góry