reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

jeszcze nie ma co się cieszyć jak lekarz potwierdzi to będzie ok:-)
truskaffka zazdroszczę też bym już chciała połówkowe... poprzednia ciąża była dłłługa, ale bez złego samopoczucia. a dziś strasznie, dość, że spanie mnie męczy, ślinotok, jak zobaczyłam ciasto to mi stanęło w gardle. oby obeszło się bez wymiotów
 
reklama
Moja wyobraźnia zobaczyła Mamę z nalewką wiśniową i Truskafffkę ciągnącą murzynka za uszy i padła ze śmiechu. :-D
Anecia, dość szybki u Ciebie rozwój sytuacji. :tak:
Koli, no dumaj, dumaj. Ja bym tam zrobiła.
 
kasiu jak to mówią nadzieja umiera ostatnia, więc trzeba wierzyć :tak:

natusia u mnie ok, zależy od dnia ;-) o rany,co to za wysypka Ci wyskoczyła?

kolber biorę obecnie Letrox50. ja sama szłam do zielarskiego, i osobno kupiłam każde zielsko i potem mieszałam

lebiodka (oregano) { Origani Herba} 50gr
koszyczek rumianku { Anthodium Chamomillae} 50gr
macierzanka {Serpylli Herba} 50gr
pokrzywa {Urticae Folium} 50gr
dziurawiec {Herba Hyperici} 50gr
rdest ptasi {Herba Polygoni avicularis} 50gr
ruta {Herba Rutae} 20gr
nagietek {Calendulae flos} 20gr
nostrzyk {Herba meliloti} 20gr
Łyżeczkę ziół zalać szklanką wrzącej wody, naparzać pół godziny.
Pić szklankę odwaru przed snem.
mieszankę nr 3 można pić na dwa sposoby :
1. całe 3 cykle i potem chociaż jeden cykl przerwy lub
2. pić tylko do owu (jeśli jest pewnosć ze owu była) i potem nic nie pić lub pić zioła na II fazę (w przypadku problemów z progesteronem)

mama super, że imprezkę kołujesz, tylko co na to Macy? :-D

Tak sobie myślę.... co jeszcze będziemy piły, brały żeby w ciążę zajść?:-D no nieźle...:-D
ja w następnym cyklu odstawiam suplementy, mam ich dość, muszę odpocząć
 
U nas kolejny dzien z super pogoda -23stopnie-juhuuuu taka jesien to ja rozumiem:) dzis bylam u gastrologa i dobra wiadomosc to taka,ze mam kamienie a nie jak podejrzewala inna lekarka-polipy:/ poki co nie trzeba nic z nimi robic,jak zaczna dokuczac to operacyja mnie czeka.

Ilaczek
Milo poznac a swietne fajowe:) byliście na urlopiku sami? (fajowo)

Piranha
Nie martw się na zapas z przedszkolem, może Krzys je polubi i będzie chetnie tam chodzil:) ja już się nie mogę doczekac kiedy mój mlody zacznie przedszkolakowac. Widze jaki on chłonny zabaw z dziecmi a w sąsiedztwie same staruszki, no i tu mam tylko 2 kolezanki,które maja dzieci i to w dodatku 1,5 roku i 3 lata starsze. Poza tym brak mi już wenny,w co się bawic jak się bawic –eee jakas emerytka się zrobilam chyba,a choroby- ja wierze,ze nie będzie tak zle:)

Kinga

Ale z Ciebie laseczka

Patrysia
Mój Olutek ma u moich rodzicow wlasnie taka niebieska:)

Magda uk
100 lat dla coreczki,
ooo będę pamietac o Twoich urodzinach, spokojnie procz urodzinowego usg na pewno kosmetyki tez będą:)

Kasia
Dzieki za pamiec- ja kawuche pilam w locie! Kurcze mialam dzis mase na glowie ale najważniejsze jest to ze odnalazłam klucze,których szukaliśmy 3 tygodnie-ufff kamien z serca

Magda, mama

Hahaha ja tez mam wrazenie,ze Wy 10 rzeczy robicie równocześnie- chyba pojde do Was na szkolenie :D

Anecia
Jeszcze raz gratuluje
 
aaa mialam Was pytac:
z jakiego strumienia moczu robicie testy owu? ja z srodkowego i nie wiem czy czasem czegos nie robie zle?
dzis ok 13 wyszedl mi test owu niby negatywny ale bylo widac ciutke ta druga kreche,za chwilke ide robic kolejnego tesciora moze cos wyjdzie w koncu:/
 
Anecia gratuluje II kreseczek. Buzka

Ann ja robie z pierwszego
s090.gif
strumienia, a testowalam zawsze o 21, przy czym 2 godzinki juz nie pilam.
 
Ostatnia edycja:
Moja wyobraźnia zobaczyła Mamę z nalewką wiśniową i Truskafffkę ciągnącą murzynka za uszy i padła ze śmiechu. :-D
Anecia, dość szybki u Ciebie rozwój sytuacji. :tak:
Koli, no dumaj, dumaj. Ja bym tam zrobiła.

dobrze że za uszy...bo tak czytam czytam...Truskafffkę ciągnącą murzynka za....hihihihihihi

dobra zboczuchy, grzecznie do łóżka wędruję :-D
 
Ann dziękuję słońce w imieniu córci:happy2: A co do testów, to nigdy się nie zastanawiałam. Zazwyczaj jednak z pierwszego strumienia. Przy czym, jak się kreseczka pojawiała, to co dwie godziny, bo u mnie pik lh tak samo szybko rósł, jak szybko spadał i ciężko było go wyłapać.

Truskawko cóż to za zbereźne myśli Cię dopadły?:-pŻe też Ci do głowy przyszło, żeby tego biednego murzynka tak ciągnąć za.....:-D:-D:szok::szok::-D Idź i nie grzesz więcej;-):-p
 
reklama
Hahahaha Magda...dobrze Matko Przełożona...;-):-p:-D

a ja nie śpię...hmmm w pierwszym trymestrze spałaaaam i spaaaałam, a teraz, tak, rano lubie pospać, w dzień też ucinam sobie czasem drzemkę, ale jak dupka wieczorem powinna lądować w łóżku to jakoś tak...oczęta nie chcą się zamknąć :p
 
Do góry