reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Natusia, ja nie wiem, jak mam to Ci powiedzieć, ale od dUmania dzieci nie będzie, bardziej od d*mania.
Mama, wszystko ma swoje plusy i minusy. Latem jest tak gorąco, że zdechnąć można. Tymczasem przesyłam to A w przyszłości, po naleweczce wiśniowej pogadamy. ;-)
 
reklama
Dziewczynki u mnie wybila 5.30 czyli czas na rodzinny
e030.gif
. Pozniej do was wlece.
Buziaczki
 
Koli, ja bym podeszła do zielarskiego jakiegoś i skonsultowała live a nie on-line. Niektórym może zależeć na wciśnięcie, żeby sprzedać, a nie o to chodzi. Jak masz niedoczynność i bierzesz leki, to nie ma zabawy. Wiesiołek można, ale z takimi składami większymi trzeba przebadać.
 
Natusiu Ty nie dumaj, tylko działaj;-) Wiesz, że czasem jak człowiek chce wszystko w życiu zaplanować, to nie znajdzie czasu na dziecko:-p Życie samo scenariusz napisze:tak:

Mama ja to od kilku lat albo jestem w ciąży, albo karmiąca i normalnie już nie pamiętam kiedy piłam:-p Aż strach pomyśleć, jak szybko padnę, kiedy wreszcie dorwę się do czegoś:szok::-)
 
Magda z uk
no może być ciekawie jak dostaniesz drina :cool2:

Macy
pewnie,że będzie spotkanie--> bedzie nalewka :-D


Koliber
dzięki ...
ja przez te ostatnie 2,5 roku próbowałam praktycznie wszystkiego.....
masę cykli na monitoringu ...
kilka cykli na Clo
suplementy przez ponad pół roku..
zioła przez kilka cykli...
hormony ....

nic już wiecej zrobić nie mogłam więc odpuściłam ......


ale za Was staraczki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& niezmiennie ;)



Kasia uk
smacznego ;)))


Natusia
&&&&&&& za dobrą decyzję po zjeździe :)
 
hej dziewczyny robiłam rano test, wyszła 2 kreska nawet mocniejsza. jestem w szoku, że test pozytywny. przy córce byłam już 3 tyg w ciąży, a test był negatywny. no ale czekam do następnego poniedziałku i wybiorę się do ginekologa:tak: ale dzięki za wsparcie, my kobiety się rozumiemy, faceci nie maja tego w sobie... jest ktoś z okolic Krakowa, rodziła może któraś z was na Ujasku w najbliższym czasie? cesarkę tam miałam, bo lekarz do którego chodziłam tam pracował,. trzeba będzie się zastanowić w najbliższym czasie
 
ooooo widzę że imprezkę szykujemy...dobra dobra ja murzynka przytargać mogę:-):tak:;-):-D


Ewcik
wiesz, w sumie nie mam jakiś konkretnych zachcianek..jabłka wcinam na potęgę, mam ciągotki do różnego typu ciast, drożdżówek..miałam tak też w ciąży z Matikiem i niebawem się okaże czy to cukrzyca takie ciągotki u mnie wywołuje :eek::shocked2: ale cichoszaaa ;)
aaa pierogi ruskie to zawsze, wszędzie w każdej ilości pochłonę haha:-D
Magda nooo musiało tak być, super że imprezka udana :D
mąż skubaniec ale i tak sie nie wywinie:-p:-D
Marzycielka ujć..nienawidzę jak mi tak posty idą w siną dal:wściekła/y:
Mama aaa to ja musze pochwalić się że u nas dziś cieplutko, słonecznie i przyjemnie było, ale już mentalnie szykuję się na zimę:shocked2:
ja na imprezie chce być tym robocikiem:-D noo chyba że mi wciśniecie strój wieloryba :-D

Natusia fajnie, odpoczniesz trochę :tak:
no u nas też powiedziała, że wysypka, gorączka (38miał), gardło i migdałki brzydkie..ehhh co by nie było, grunt żeby wyzdrowiał szybko ;)
i dokładnie, ja jak Magda...nadal kibicuję i kciuki zaciskam ;)
Kasia ja ziółka piłam te co Koliber pokazuje-Księdza Sroki nr 3 ;)
Anecia GRATKI!!! :D :D :D

aaa mam ustalony termin usg połówkowego, 8 listopada okaże się czy Mały Głód się ujawni :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Truskawko oj tak! Nie wywinie się....w końcu ciężarnej się nie odmawia:-) Tak zerknęłam na Twój suwaczek i aż nie mogę uwierzyć jak szybko czas biegnie. Dopiero co szłaś na genetyczne, a tu już połówkowe się szykuje:happy2:
 
Do góry