reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Martuchaa
dobra dusza z Ciebie to pomogłaś ...wierzę ,że wszystko będzie si w brzusiu ..
a faceci tak ,tak---> do trąbienia pierwsi ,ale jak trzeba pomóc to udaja ,że nie widzą..oczywiście nie wszyscy ,ale większość ..
a bete masz piękną --> bardzo sie cieszę !!!
no i test pierwsza klasa :cool2:


Czarodziejka
dziunia to ja jestem na fotce jak Tomowi wysłałam z pracy:)))
 
Natusia
cześć słonko ;)) Ty zapodaj swoją fotkę bo ja już wrzucałam nie raz wiec teraz Ty dawaj :)))
fajna taka wycieczka do warzywniaka :)
i ..dziękuję :):*


Ewcik
reke podaję --> wychodź z doła !!
szykuj sie na nastepny cykl !


Tusia
dostałam awizo-->pewnie to hula:-D
Tom zrobił przelew:tak:


Axa
no żesz ..miałam pisać ,że Wasze słoneczko piękne ,że hoho:-D
 
Mama, no ba, ale ja mam tak jasne rzęsy, że śmiesznie to wyglądało, czarna długa góra i jasny dół, a u mnie nie wskazane jest robienie kreski, lub cieniem maźnięcie bo ja mam małe oczy więc to jeszcze je zmniejsza, a już szczególnie na całej dolnej powiece:dry:
Martucha Bliźniaki? No no! Miło by było, bo chyba tu nie mieliśmy jeszcze bliźniaków:-D Ja zawsze chciałam mieć bliźniaki, oczywiście jako pierwsze, no ewentualnie drugie, później to już modliłam się co by bliźniaków nie było:-D
Natusia Od Ady dla Ciebie~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~!!!!
 
natusia, mamcia dzięki kochane moje.. jestem w czarnej d.... ,jeśli chodzi o ten cykl.. testy wariują, ja też przy okazji hehe dzisiaj w ogóle kiepsko się czuje, jakoś boli mnie żołądek, M nawet się mnie pytał, czy to nie przez te wszystkie leki, cały dzień się faszeruję chemią ehhh... /o rany, ale maruda dzisiaj ze mnie :szok:/

axarai wycałuj Adulinkę, cudowna jest!

p.s. jak ma wyglądać szyjka macicy w trakcie owu, a jak po-tak z ciekawości pytam, bo nigdy nie umiem tego zapamiętać?
 
Axa
dlatego najpierw musisz mieć zrobiona hennę czyli dół bedziesz miała czarny i potem zakładać rzęsy :)
nie ma rzeczy niemożliwych ;-)
jak masz małe oczka to tak..cień na dolnej powiece niewskazany a juz na pewno nie na całej :sorry2:
 
Ewcik
szyjka na owu się podnosi i otwiera ..mięknie ..
w owu jest otwarta ---> przyjmuje ~~o ~~o
miękka jak płatek ucha i wyyysoko..
po owu się zamyka i twardnieje...jak czubek nosa.
czasem obniża,ale to każdej sprawa indywidualna ..
 
reklama
Natusia
Dziekuje Kocie
ale to zdjęcie jest mega stare..jak i ja stara jestem...na zdjeciu mam jakies 18, 19 lat:DDDDDD
teraz to rupieć:)
A to zdjęcie jak Macius mial 2 latka:))))))


Mama
Poka zdjecie z telefonu:DDDDDD

Dziewczyny Maks padl mi dzis jak Kawka o 19:00
zagadalam sie przez telefon..patrze a on spi na kanapie...
ciekawe o ktorej wstanie rano...
 
Ostatnia edycja:
Do góry