reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Czarodziejka
ile miłości w Twoim spojrzeniu ;)))
moje bąki tez już śpią ---> od 19.40.
dlatego ja tu z Wami:)

Tom własnie poszedł na siatkę .

kochana ja nie umiem wstawiac fotosów..umiem jak już mam w kompie ..jutro Tom mi wstawi wieczorkiem ,ale ...no nie wiem ...wstydzę się :zawstydzona/y::sorry2:
 
reklama
czarodziejka lasencjo Ty:-)

ale Wam dobrze, Marcelino właśnie je tosta z serem i jajo, ale specjalnie przeciąga, bo tv chce oglądać
 
Czarodziejka ulalala czarujesz;-):tak::-)
Kasia oj zleciało :p choć czasem mi się dłuży ;)
MArtucha miałam mieć wizytę 7.11, ale przełożona na 24.10 :)
a usg połówkowe jakoś na początku listopada, muszę się jeszcze umówić ;)
dobra dusza z Ciebie i z maluchem/maluchami ;p wszystko ok, ale uważaj na siebie ;)
Mama no baaa wiadomo po kim dzieci mądre:-p
NAtusia fotka brzuszka raz w miesiącu trzaskana :p w czwartym miesiący już była, więc teraz czekamy na miesiąc piąty :p
Ewcik doły nam nie straszne, dawaj łapkę, jesteśmy z Tobą
 
zagladam i jakie piekne fotki widze :-)

Czarodziejka piekna kobitka z ciebie :tak:

Mama, Natusia no to czekamy na fotki :-)

Natusia :-***************** dla ciebie kochana, za te piekne slowa ktore napisalas :-) milo cos takiego uslyszec :happy2:

Martucha cudny tescik :-) napatrzylam sie i mam nadzeje ze sie juz wkrotce tez takim pochwale ;-)

Piranha a co uciebie, jak dzieci?

Ewcik glowka do gory kochana, pomozemy i jak trzeba bedzie z dolka wyciagniemy :tak:
 
Ostatnia edycja:
Natusia




moja drogaaa..no warto było czekać :)))) jakas Ty sliczna ...i mąż przystojniacha a i synek świetny:)))
róbcie dzieci ---> sliczne będą :)))



Marzycielka
witaj kochana :))
jak Ci minął dzień?

wiesz co ..pomogę Ci wstac bo ja tez spadłam hahahaaa
laska nie ???


na tym wątku są najpiękniejsze babeczki nie ma co ;))
 
Ostatnia edycja:
natusia ajjjj, już się nie dziwię po kim Twój synek taki przystojniak-jak ma tak śliczną mamę, to nie ma się co dziwić:-)

truskafcia ostatnio moje życie to ciągłe pasmo kiepskich wiadomości, nieraz się zastanawiam, ile jestem jeszcze w stanie udźwignąć ehhh
 
Witam ponownie
biggrin.gif

Miałam Was doczytać, ale przyszedł kumpel męża z prośbą o pomoc w napisaniu czegoś i tak mi jakoś zeszło:baffled:

Zauważyłam, że my mamy dziś STUDNIÓWKĘ
biggrin.gif
Bosheee, kiedy to zleciało
confused.gif
Dopiero co test robiłam:-p Mąż z tej okazji przywiózł ze sklepu polskie śliwki kalifornijskie w czekoladzie...oj chyba dziś przegnę ze słodkościami:-p Uwoelbiam!

Coś dziś jestem jakaś nijaka. Nastrój owszem, ok, ale a to nic mi się jeść nie chce i brzuch mnie pobolewa....echhh....pogoda też nie fajna. Dobrze, że chociaż śliwki mam:-D


Czarodziejko
dobrze, że już masz się lepiej. A te zdjęcia....olala.....śliczna babeczka z Ciebie:tak:

Piraniu ten wirus to coś okropnego. Doczytałam jednak, że najczęściej atakuje dzieci po wyżej 3 roku życia. Może nie będzie tak źle. Pamiętaj, że też nic pewnego nie ma w tym, że się zarazicie. Tulę Cię kochana i wyobrażam sobie jak bardzo się martwisz. A jak siostra? Jak oni się trzymają? Ciężko to przechodzą? Kurcze, no oby Was ominęło &&&&&&&&&&&&&&&&&
U nas lepiej. Aż jestem w szoku, że tak szybko zadziałał antybiotyk. Efekty są i to bardzo dobre. Dzięki słońce, że pytasz. Pisz, jak sobie radzisz? Jak tam Kaja z drzemkami?


Koliber
sprawdziłam w kalendarzu i próbki kału zbierałam również przy pełni. Były zebrane 6 razy co 4 dni. Skąd tu teraz wiedzieć, czy trafiłam, czy nie? W felixie hodują jednak próbki wystarczająco długo, by dopaść dziadygi. Wydaje mi się, że mogę być spokojna:confused: Tak, czy siak dziękuję za info:-)


Aga
Twoja tempka, to nawet Himalaje śmiem twierdzić:-D No ciekawa jestem co z tego wyjdzie. Zapowiada się ciekawie. Kciuki zaciśnięte;-):tak: Pisałam wyżej Koliber, że próbki brałam 6 razy w miesiącu, co 4 dni, od Nelci i męża. Sprawdziłam na necie i również w czasie pełni. Myślisz, że jak nic nie wyszło, to wciąż powinnam się martwić. Felix ma raczej dobre opinie, a po tylu próbkach.....sama już nie wiem:confused:


Macy
chyba się skuszę na to odtrucie. Jak będę w Pl, to skompletuje leki na dłuższą kurację. Zobaczymy, czy to coś da. Dziękuję Ci za cenne rady!


Tusiu jak tam idzie Ci urabianie męża? Czyżby zmiękł?:cool2:


Nullka
tak jakoś zapytałam, bo sobie pomyślałam, ze może ma jakieś anymdłościowe właściwości:-D Mi na te mdłości pomagała pepsi (jedyne, co mogłam pić na początku ciąż z dziewczynkami) i winogron. Jakoś mi było lepiej po tym. Poza tym sen i czas:happy2:
Może spróbuj herbatki ze świeżego imbiru? Niektórym pomaga. Koszula fajna. Ja lubię takie rzeczy, tylko mój mąż ostatni do ubierania w koszule:baffled: Cóż, może synuś polubi:-p


Tasha
jak tam sprawuje się huśtawka? Nadal jesteście zadowolenia? Pisz, bo muszę się na jakąś zdecydować;-) Sonia już zdrowa? Jak ten katarek? Ukochaj ją od cioteczki z bb:happy2:


Marzycielko widzę, że masz nową koleżankę:-D Może faktycznie kup jeszcze jedną, ale może ta jedna daj wystarczającą ilość jonów? Nie wiem, nie znam się na tym. Trzeba by poszperać.Może coś znajdę w tym temacie;-)

Patrysiu
Marcelek ślicznie przybiera na mamusinym mleczku. Zuch chłopak! Masz faktycznie fajnie z ta położną. A skoro mówisz, że Marcelki to fajne chłopaki....hmm....muszę męża przekonać, bo ja jestem ZA:-)


Kasiu fotel bujany:szok: Nie no, ja wiem że urozmaicenie w związku jest potrzebne, ale na fotelu bujanym, to sobie krzywdę możecie zrobić:-D A tak na poważnie, to nie gadaj głupot:-p
Dziewczynki moje dobrzeją w oczach. Aż jestem w szoku, że ten antybiotyk tak na nie szybko podziałał:szok:


Truskafko
gylgyl:szok: Hehe...to jeszcze lepsze niż Nelki oljo. Bo pele ( wg Neli skarpetki), to już w ogóle słabizna:-D Szkoda, że moja Nika od razu gadała poprawnie. Ciekawe jaki synuś będzie? Może jeszcze lepszy aparat niż one dwie, sądząc po ruchliwości w brzuchu:szok::happy2:


Mama
widzę, że Dominiś wymiata:szok: Super! Niech Ci ****** z dumy rośnie (wstaw, co chcesz w miejsce gwiazdek):-D. No i czekam na fotkę:-p Co jak co, ale Ty się wstydzić nie masz czego;-)


Axa
podobno faktycznie dzieci po cc mają bardziej kształtne główki. Cóż im się dziwić, nie musiały się zbyt namęczyć przychodząc na świat. Adusia super. Normalnie, jak z obrazka!:happy2:


Martucha
Ty nie bądź teraz taka bohaterka:-p Pomagać owszem, ale pchać samochód:szok: Było lepiej jakiegoś chłopa zatrzymać i za bety zagnać do tego pchania:-D Groszek......groszki?:confused::-) teraz najważniejszy!
Fotki Wam pokażę, jakże by inaczej. Już nie mogę się doczekać na Twoje;-)


Natusiu u nas dobrze. Dziewczynki super zdrowieją. Mam nadzieję, ze Twój synek tak jednorazowo miał gorszy dzień z tym przedszkolem. Wykresik Twój wygląda bardzo ciekawie;-)&&&&&&&&&&&&&&&&&&& Laska z Ciebie, ze szok:szok: Kobieto, ta uroda....no super!

Ewcik łapkę podaję i tulę. Może nie już, nie dziś, ale będzie dobrze. Przecież wiesz;-) Trzymam kciuki za powodzenie&&&&&&&&&&&&:happy2:
 
reklama
Natusia
Dzis chyba nie zasnę...ale z Ciebie sexi kobietka...
Jesooo cudo Jesteś
To niesamowite ale wiekszosc tu z nas to takie ładne dziewczyny":DDD
..ze mna na czele oczywiscie:-D:-D:-D:-D:-D:-D
..taki tam zarcik na podniesienie wartości:)
Oj Natusia..pieknosci , cudnosci...i synek Aniołek słodki:DDD
Juz sobie wyobrazam jaką miala bys przesliczna dziewcinke hi hi
 
Do góry