reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ewcik u nas w okolicy nie ma żłobka, najblizszy 40 km od nas, tak, ze za daleko, zapisałam go do przedszkola za rok, moze sie dostanie, bo u nas jest problem, zeby sie dziecko dostało
 
reklama
Kate no niezły aparacik z tego twojego syncia :-)

Kinga,Ewcik tak bardzo bym chciała żeby wam sie udało...
To normalne ze w takiej sytuacji ma sie chwile zwątpienia i wtedy sie juz poddajemy. Mi dużo pomogły modlitwy i tłumaczenie sobie ze widocznie to jeszcze nie ten czas na kolejne malenstwo. Wiem, ze łatwo sie mówi...
Ale ja uwierzylam ze bez względu na wszystko będę cierpliwa i nadal będę wierzyła w to ze sie uda. I tego wam kochane z całego serca życzę ;-)
 
Mama buty świetne, a motyw z kołnierzem genialny:tak: Faktycznie, zakupy udane!


Kate, a Ty upolowałaś coś fajnego dla siebie dziś? Przyznaj się:-p


Ewcik
nie chcę Ci robić złudnych nadziei, ale ja jak czaiłam swoją owulkę przed staraniami jeszcze, to zauważyłam, że u mnie poziom LH spada bardzo szybko, tak, jak szybko rośnie. Dlatego robiłam testy co dwie godziny, żeby wyłapać tę owulację. Dlatego ja tam nadal trzymam kciuki ;-)


Czarna trzymam kciuki strasznie mocno, żeby @ nie przyszła &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&:-)


Kinga, Ewcik, Marzycielko
całym serduchem Wam kibicuję i trzyma kciuki tak samo mocno za każdą z osobna &&&&&&&&&&&&&&:happy:


Moja Nika dziś po szkole mówi, że piła kawę, tylko Pani jej tabletek nie dała:szok::-D Skubana, widzi, jak ja co rano pije kawkę i witaminki, to od razu wymyśla. Dwu latki mają czasem bujną wyobraźnię...Kate, a jaka to jest kiełbasa "nie stara, tylko dobra"?:-D
 
Magda tobie rownież dziękuje :-*********

Mama widziałam butki, sliczne :-)

Powiem wam dziewczyny ze trochę sie boje tego momentu kiedy uda mi sie wkoncu, a potem to wyczekiwanie czy chłopczyk czy dziewczynka. I jakoś tez tak jak Natusia myśle ze bedzie trzeci synus.
 
Madzia przyznam Ci sie, ze dzisiaj oczywiscie pierwsze wpadłam do sklepów i dla dzieci i juz chciałam kupowac spodnie ale odłozyłam bo maja tyle ciuchów, że niektórych nie zdążyłam im ani raz załozyc i poszłam sobie cos kupic ( chyba pierwszy raz tak zrobiłam ), kupiłam sobie koszulke do spania, biustonosz i chyba 10 par fajnych majtek i super spodnie, bo ja sie smieje, ze od 3 lat to albo jestem w ciązy albo po ciąży i wtedy chudne, i znowu w ciązy i tak w kółko a teraz mam zamiar troche pozostac w tym rozmiarze który teraz mam.
A Oli z ta kiełbasa tak wypalił bo jak cos odkładamy dla psa to mówimy, ze stare ze to jest dla psa i chyba stad mu to przyszło do głowy
 
Ostatnia edycja:
Kate i tak trzymaj! Mój mąż mnie nie znosi za to, że ja zawsze kupuję wszystko dziewczynkom, a sobie to mi szkoda kasy wydawać. Tyle razy szłam sobie coś kupić i oczywiście wracałam z niczym dla siebie. Super, że udało Ci się dziś pomyśleć o sobie i obkupiłaś się troszeczkę. A z tym byciem w ciąży i po ciąży, to się absolutnie zgadzam. Ja mam problem, bo zawsze bym chciała coś uniwersalnego, co ponoszę i w ciąży i PO, ale tak się nie do końca da ze wszystkim:baffled: Efekt jest taki, że mam chyba całą rozmiarówkę w szafie, a tak na prawdę nic na teraz:-) Jak mam jakieś wyjście to i tak kupuję coś akurat na tę okazję.
Już rozumiem z tą kiełbasą:-D

Marzycielko
faktycznie, starania to jedno, a te myśli potem, czy się udało, to drugie. Ja pamiętam, jak zrobiłam test w tej ciąży, ten pierwszy, kiedy jeszcze mężowi nic nie mówiłam, a potem szłam na autobus do pracy i myślałam, a co jak będzie kolejna babeczka? Ja wiem. To głupie, o przecież kochałabym ją równie mocno, ale jednak nie da się tych myśli odpędzić. Na pocieszenie powiem, że czas tak szybko biegnie, że da się wytrzymać:-p
 
reklama
Do góry