reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Ewcik kiedys Ci pisałam, ze ja sie na razie nie staram, ja mam juz 3 synów ( najstarszy ma 17 lat) i dwójka maluchów, ale nie mówie nie, moze za 2 lata, , wiem ,ze jest Ci teraz cięzko ale nie poddawaj sie bo wiesz, ze wiara czyni cuda
mama super buty, ja tez poszalałam dzisiaj na zakupach,
Czarodziejko współczuje choróbska
Czarna trzymam &&&&&&&&&&&
U mnie wg wszystkich hińskich kalendarzy wychodza 3 córki, tak, ze te kalendarze w 100 % made in china
 
własnie przyszedł do mnie Oli ( dwulatek) i mówi mama głodny jestem jajo mi zrób ( juz prawie spał) ja mu mówie jako juz jadłeś nie możesz a on do mnie jestem głodny słyszysz to zrób mi kiełbasy ja sie go pytam jakiej kiełbasy a on mi mówi nie starej tylko dobrej, myslałam, ze padne
Ewcik nie ma sprawy,
 
Ewcik mój Oli był taki spokojniutki a teraz tak gada wszystkich w domu przestawia, jak idzie spac to zawsze do najstarszego mówi Nikus do spania bo jutro masz isc do szkoły, słyszysz idź sie wyspac , a twój synus chetnie chodzi do żłoba?
 
kate teraz już tak, początki były ciężkie, ale jest już ok. Widzę, jakie są pozytywne efekty żłoba, naprawdę.. codziennie Marcelinio przychodzi i na przykład jak się bawi, podśpiewuje nowe piosenki, dziś Wlazł Kotek na płotek, wczoraj Była sobie żabka mała... no jedyny minus to choroby, w tamtym roku trochę chorował, ale teraz póki co spokój
 
Ewcik Twój Marcel jest tylko 3 dni starszy od mojego Oli ( dopiero teraz to zauważyłam), ja sie własnie najbardziej boje jak Oli pójdzie do przedszkola tych chorób, u mnie razy 2 bo od razy Alan złapie
 
reklama
kate właśnie też to zauważyłam, że Marcelinio tylko 3 dni starszy;-) ja polecam żłobki, moje koleżanki, które mają dzieci w żłobach, też.. super to działa na uspołecznienie dziecka
 
Do góry