reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Czarodziejka, zdrowia. Współczuję. Ja się w Polsce załapałam na jelitówkę od teściowej.:baffled:
Agagsm, ja chętnie się posprawdzam z temperaturą, chociaż nie wiem, czy u mnie to ma sens, bo ja często w nocy wstaję do młodej. Chyba musi być niezaburzony sen przynajmniej przez trzy godziny przed pomiarem, prawda? Jak Ty się czujesz?
 
reklama
Ja tak na szybko bo czasu brak :-(

Kinga, według mnie będzie drugi pik LH a zazwyczaj po drugim się już udaje i pęcherzyk pęka, to nie jest wcale rzadkość, choćby natusia w obecnym cyklu tak miała :-) Zadziałajcie kiedy kreski będą takie same a jeśli będziesz robić częściej testy i uchwycisz godzinę piku to zadziałałabym 12 godzin później, trzymam kciuki! &&&&&&&&&&&&&&&&
 
Dziewczyny, prosze o porade, staramy sie z mezem o drugie dziecko I stosuje lactovaginal bo ladnie utrzymuje mi niskie ph. Jestem kilka dni po okresie a zaaplikowalam sobie jedna globulke dwa dni po okresie I teraz chcialam znow, tylko sie zastanawiam czy to nie zaszkodzi plemnikom przed samymi staraniami, czy ich w jaki sposob nie uszkoodzi moze trzeba zachowac jakis odstep. Mozecie cos poradzic?
 
piranha nie ma szans, mam jeszcze tylko dwa testy owulacyjne. nie bede celować specjalnie. poprostu wiem że można działać i tak zrobimy, co ma być to bedzie. to i tak już ostatnia szansa.
a jak wytłumaczysz mi ten twarożek??? :sorry2: bo nie wiem..
 
no ja mam własnie biały twarożek naokoło szyjki. szyjka jest zamknieta. dlatego mnie to dziwi bo nie zgdza sie wogóle z tym że mam mieć niby owulacje a może już jestem po... nie wiem.
Nie spodziewałam się dziś że owu coś pokarze.
 
witam sie juz w domku :))

Magda z uk
powstawiam te mebelki co znalazłam w Ikea
to jest biurko---> to białe po lewej stronie-1000zł

IKEA

to białe krzesło na srodku -500zł

IKEA

i takie 2 komody-po 400zł z brzegu po lewej

IKEA




ściskam Was kochane i lecę bo jadę do Poznania a zaraz mąż pracę kończy i smigamy na zakupy...



no i doopa wyszła ..pokazuje się sam katalog ..poszukam później jeszcze raz i wstawie bo muszę już lecieć ..

chociaż komodę wstawię :))


2687583878




znalazłam jeszcze biurko


http://allegro.pl/taniej-ikea-liatorp-biurko-biale-szafka-komoda-i2676686445.html
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny.u mnie beta mega dziewczynkowa.tak samo ph moczu teraz ponizej 5 zawsze.a z chłopakami 6,5 - 7. Tak samo chinski babeczka jak nić.wiec albo to bujdy i zbieg okolicznosci albo ja jakas zepsuta jestem.Marta no bedziemy sie starać omijać te daty. Pamietam z Bartkiem t.p. 13 styczen.wiec po swietach mogłam rodzic. Ale jak juz był 27 to robilam co moglam zeby dotrwac do nowego roku . A w sylwestra szczegolnie. Więc rano 1 jak wstalam i maz mnie wział do tesciowej to wieczorem bylam na porodowce
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny
happy.gif



Ja dziś pospałam obrzydliwie długo. Aż wstyd się przyznać, że do 12.30
shocked.gif
Dziewczynki jednak spały ładnie, rano mama się nimi zajęła, więc w tej ciszy i spokoju nawet nie zauważyłam, kiedy zrobiło się tak późno. Dziś już wiem, że będzie dzień lenia, ale co tam....raz na jakiś czas wolno
p.gif



Czarna
super nastawienie. Trzymam zatem kciuki, żeby @ nie zawitała do końca tygodnia. Tempka ładnie się trzyma. Oby tak dalej!

Kate jak dobrze słyszeć, że na prawdę zdrowiejesz! Obyś mogła częściej pospać tak, jak chcesz. U nas lepiej. Antybiotyk chyba działa, bo kaszel się zaczął odrywać. Katar się nasilił, więc na moje oko, wszystko , co zalegało ładnie teraz schodzi. Pytasz o imię? Wciąż się z mężem wahamy. Mi się podoba Marcel, jemu kilka innych. W sobotę, jeśli potwierdzi się chłopczyk, to podejmiemy ostateczną decyzję:happy:


Martucha
jadłospis na urodzinki już jest. W weekend mąż zrobi zakupy. W przyszłym tygodniu powoli będziemy z mamą robić. Tzn pewnie ona, a ja to tylko coś tam na siedząco:baffled: Dobrze, że tort mogę ubrać na siedząco, bo moja córcia marzy o takim w kształcie motylka, a to już moja działka, a nie mamy, bo uwielbiam piec torty:happy:
Usg mam w tę sobotę o 10.30. Oczywiście umieram z ciekawości. Dobrze, że czas szybko leci.
Jak widzisz, dziś normalnie poszalałam z tym leżeniem.Po ostatnich przejściach tak mnie wszystko bolało, że jednak nie mam wyrzutów sumienia:-p Dziewczynki mają się lepiej:happy:
Co do tych Twoich objawów....ja tam miałam ciągle symptomy na dziewczynkę. I ph i testy na płeć i większość chińskich tablic....Wiem, że to lekko stresujące, kiedy się marzy o synku, a kolejny czynnik pokazuje na babeczkę, ale ja bym się jednak nie sugerowała, bo u wielu z nas się to po prostu nie sprawdziło. Super, że masz tyle pozytywnej energii. Senność jest normalna. Ja w każdej ciąży żywcem spałam cały I trymestr:baffled: Trzymaj się słońce!

Czarodziejko
szybkiej poprawy samopoczucia Ci życzę. Widać, wszyscy złapaliście jakiegoś wirusa. Oby przeszło &&&&&&&&&&&:tak:


Macy
uwierz mi, że temat pasożytów zgłębiłam już w każdy możliwy sposób. Obie dziewczynki miały robione testy w jednym z najlepszych laboratoriów Felixie ( w Wawie, a nie Łodzi, jak napisałam Adze, coś mi się popierniczyło:baffled:). Wiem, jak ciężko jest wykryć wszelkie pasożyty, że zazwyczaj kał jest zbyt krótko hodowany, co daje wynik ujemny mimo ich obecności. Wiem, że wielu lekarzy nie ma pojęcia o skutecznym leczeniu pasożytów. Na prawdę wiem sporo. Podejrzewałam pasożyty u córek już dawno i zrobiłam im badania, aby wykluczyć tę przyczynę wszystkich dolegliwości. Ze względu na wilgoć w domu i pleśń stosuję im dietę anty grzybiczą, czyli mało mleka, mało słodyczy, więcej tłuszczu, czosnku i kiszonek (to tak w skrócie). Poza tym dostają Dicoflor pomiędzy dawkami antybiotyku. Wybrałam właśnie ten, bowiem z różnych źródeł wynika iż wykazuje on najwyższą skuteczność przy antybiotykoterapii. Dziewczynki są "czyste". Robali brak, więc zostaje alergia/astma. Wciąż łudzę się, że po przeprowadzce jakoś będzie lepiej. Dziękuję Ci kochana za wszelkie sugestie, zwłaszcza, że ciągle czegoś nie wiem, a skoro Wy przeszliście tyle, to przynajmniej mam teraz kogo zapytać:happy:


Daria ubranko śliczne. Normalnie mały książę:-)


Tasha u nas lepiej. Ta poprzednia noc, to chyba było apogeum:szok: Antybiotyk już działa, bo wszystko ładnie z nich schodzi. Podejrzewam, że dobił je zalegający katar. Uważaj na Sonię z tym katarkiem. Pozdrawiam Was!


Nullka uśmiałam się z tego MUŁA:-D Powiedz słońce, owsianka Ci pomaga na te mdłości?


Piraniu
lepiej u nas zdecydowanie. Nocka spokojna, dziewczynki pełne energii, także chyba to jednak ta infekcja. Co do usg, to poprzednio się obawiałam, że synuś się gdzieś zaszyje, ale jak Wam pisałam ma chyba ADHD:-D Nie mam z nim chwilki spokoju, więc mam nadzieję, że będzie ok. W razie co, to mi dadzą inny termin, bo tak robią w takich przypadkach. A ten wirus, to szok:szok:

Mama
u nas lepiej. Biurko bardzo fajne, niby proste, ale jednak stylowe. Komody też extra. Ja zresztą bardzo lubię białe mebelki. Oj nie mogę się doczekać efektu kocowego:-p

Truskawciu u nas lepiej. Dziękuję, że pytasz. Mam nadzieję, że ta nocka była jednorazową przygodą:angry: Jak Twoje samopoczucie?


Aga życzę Ci chwili wytchnienia i spokoju;-) U nas już lepiej. Jak miło że pamiętasz o mnie i moich szkrabkach:zawstydzona/y: Antybiotyk ładnie wszystko ściąga, więc trochę im z nosa leci, ale to dobrze, bo widać, że się oczyszczają.


Kinga
test wskazuje jakby na nadchodzącą owulkę. Ja bym działała. Trzymam kciuki kochana &&&&&&&&&&&&


Natusiu
dobrze, że odpoczywasz. A dla synka dużo zdrówka. Niech szybciutko wraca do siebie. U nas lepiej. Mam nadzieję, że ten antybiotyk, to strzał w 10. A czemu słonko nie chcesz być w ciąży latem?
 
reklama
Do góry