reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Nastusia ja myślałam, ze mi już przechodzi a dzisiaj sie czuje fatalnie, dostałam takich ataków kaszlu, ze szok, Alan był dziasiaj taki marudny, chyba na zmiane pogody, bo u nas wczoraj było pięknie 25 stopni a dzisiaj masakrycznie , deszcz i 11 stopni, M juz pojechał do pracy, zaraz ide spac bo padam
 
Martucha, a ja nadal mam dobre przeczucie, tempka wciąż wysoko nad linią pomocniczą. O ile dobrze pamiętam to u Noemi test 10 mIU/ml pokazał cień cienia a test 25 mIU/ml wyraźną kreskę, niby paradoks ale pasuje do Twojej sytuacji i tego negatywnego testu, trzymam kciuki (za syneczka również) i nie puszczam!

natusia, za Ciebie jutro również mega kciuki, niech ten znienawidzony przeze mnie poniedziałek nabierze kolorytu przez same dobre newsy na forum. Te globulki to Gynoflor.

Daria
, cudne fotki i prześliczne dzieciaczki, strasznie mi się podoba to zdjęcie śpiącego Colina i to na którym razem z siostrą leży na łóżku - jest przesłodkie!

Kate i natusia, dużo zdrówka dla Was!

Mama, Kate i natusia, dzięki kochane, byłam dziś w odwiedzinach u siostry i nawet fajnie było. Ale biorąc pod uwagę fakt, że czwartek i piątek były dla mnie wyjątkowo ciężkie to już boję się jutra. Chcę zabrać się za nauczenie Kai zasypiania w łóżeczku by miała swój własny zaciszny kąt i braciszek jej nie budził, tylko nie wiem jak się za to zabrać bo ja strasznie miękka jestem jak usłyszę płacz.
 
Andziak przepraszam Cię, musiałam coś źle zrozumieć odnośnie męża. Stara się jak może.To widać. Dobrze, że jest dla Ciebie podporą, a że czasem mało domyślny....no cóż, chyba każdy facet tak ma.Szkoda, że mama tak bardzo psuje atmosfęrę Waszego domu. Przykro mi na prawdę, że ciągle coś zakłóca Ci spokój. Zwłaszcza teraz, kiedy go tak bardzo potrzebujesz.Tulę kochana.

Kate, Marta
oczywiście, że wilgoć w domu jest bezwzględnie przyczyną wielu problemów zdrowotnych u dziewczynek. Zgadzam się z Wami w 100%. Już dawno wiemy, że przeprowadzka jest niezbędna. Problem w tym, że w naszym rejonie ciężko o wynajem domu nowego. Zazwyczaj są nowe na sprzedaż, a z tym musimy jeszcze chwilkę poczekać. Szukam bardzo intensywnie czegoś i jak zwykle nie ma:baffled: W zeszłą zimę już było coś nie tak z dziewczynkami, ale jakoś szło wytrzymać. Po tym, jak dostały inhalatory, bardzo się im poprawiło. Lato minęło spokojnie, a teraz to jakaś masakra.Mam wrażenie, że wszystko uderzyło ze zdwojona siłą. Trochę mnie to dziwi, bo rok temu we wrześniu (mieszkaliśmy tu już prawie rok wtedy), było wszystko ok. Dopiero w styczniu w tym roku się ich stan tak pogorszył. Nie rozumiem czemu tak nagle....echhhh


Marta wciąż trzymam kciuki. Daj jutro znać koniecznie jak tam sytuacja na froncie&&&&&&&&&&&&&&


Kate ależ Cię trzyma to paskudztwo. No żeby wreszcie puściło, bo jak nie, to chyba warto pójść do lekarza? Trzymaj się kochana!


Natusiu
trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę i same pozytywne wieści &&&&&&&&&&&&&&&


Śpijcie dobrze dziewczyny. Dam jutro znać, jak u nas nocka minie.
 
czesc dziewczyny,
jestem mamuska 2 letniego chlopca i teraz marzy mi sie dziewczynka, choc ekonomoczniej byloby miec syna:)))
Moj maz oczywiscie twierdzi,ze na zawolanie zrobi corke, bo przeciez pierwszego chcialam syna to jest syn (robilismy bez zadnej metody na plec)
dzisiejszy wieczor czytam Wasze posty ale jest ich od groma. z tego co wyczytalam na dziewczynke polecacie "przytulac sie 3 dni przed owulka. czyli najlepiej zakonczyc uprawianie milosci na 1 dzien przed pojawieniem sie kreseczki na tescie owulacyjnym? no i silk-hmm wiekszosc stosujacych go mamusiek posiadacada tu coreczki? kurcze biore od paru dni magnez taki rozpuszczalnych kapsulkach ale niestety nieregularnie :(:(:( musze sie wziasc w garsc.
gdzies tam wyczytalam(nie wiem czy tez o tym pisalyscie), ze starajac sie o dziewczynke kobieta nie powinna szczytowac bo orgazm zmiania ph sluzu na ten korzystniejszy dla chlopca
Piranha czytalam, ze znasz wiele sprawdzonych przepisow ale niestety nie moge sie do nich dokopac a wiem, ze udalo Ci z coreczka,wiec co powinnam jeszcze zrobic,zeby zwiekszyc szanse?naogol mam cykl 30dniowy (ostatnie 4mies zylam w niezlym tempie i stresie. troche zawirowan i bylo to 2x28a ost juz 29-wychodzimy na prosta,wiec moze organizm chce wrocic do 30?)
mysle,zeby na luzaka zaczac sie starac w tym cyklu poszalec do 12dc a pozniej juz post:) jak sie uda to oki a jak nie to zaszalejemy w listopadzie:)
z gory dzieki za rady
 
Czesc dziewczynki :-)

Piranha, Truskaffka dziekuje za Wasze zyczonka. Mam nadzieje ze kolejne latka razem beda suuuper;-)
Neomi gratuluje!!!!! Bylam w 100% pewna ze z tych serduszek musi byc fasolka. Buziak i 3mam kciuki za cale 9 m-cy:-):tak:
Mama kubulki gratuluje fasolki:-)
Patrysiak wielkie gratulacje, Marcelek jest cudowny, buziak od forumowej cioteczki :-)

Marzycielka, Martucha, Magda uk, Piranha, Czarna, Natusia, Mama, Agagsm dziekuje dziewczyny ze jeszcze o mnie pamietacie. Wielki buziak dla was. To bardzo mile sie czytalo.:tak::-)

Truskaffka
....Kasia &&&&&& za spontana i bez stresu.....

dziekuje, wlasnie to jest juz taki cykl na ktory bardzo dlugo czekalam. Zero wykresu, brak pomiaru tempki, sama przyjemnosc.

Piranha, Patrysia, Andzia, Mama, Natusia, Daria, Tasha, Axari, Ewcik, Kate, Czarodziejka, Kinga, MissBella, Martika, Truskaffka, Patrysiak, Czarna, , Tusia, Nullka,MIsia, Agagsm, Magda UK, Martucha, Edi,Myszka, Marzycielka, Dido, Lola Flora i inne dziewczyny milego dzionka
 
Ostatnia edycja:
ann29 z braku ciekawszego zajęcia wklejam Ci linka od Piranii. Na początek przeczytaj wszystko co jest napisane zieloną czcionką, a Pirania jutro na pewno dopisze jeszcze coś więcej:tak: Pozdrawiam.

P.S. Piraniu mam nadzieję,że się nie gniewasz, że się wtrąciłam:zawstydzona/y:
 
Ja po bezsennej nocy.katar goraczka wielki brzuch. A o polnocy kuba przyszedl z placzem rozpalony jak piec. Do 3 zbijalam temp. Spalam na brzegu lozka .tzn probowalam spac. A teraz na nogach szykuje do szkoly...
 
reklama
Dzien dobry
c015.gif


.....ja popijam kawusie no i milo jest wpasc do was..

Magda uk dziekuje, tak u mnie wszystko dobrze, tydzien ciezki a weekend bardzo rodzinny. Jest dobrze :-).

Andziak wspolczuje, mam nadzieje ze chorobsko szybciutko opusci wasza rodzinke i bedzie dobrze. Kuruj sie slonce

Natusia &&&&& za dzisiejsza wizyte

Marta i Czarna &&&&&&&&&. Zycze aby to byla fasolka

Dziewczynki zycze kazdej milego dzionka.
 
Do góry