reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Natusia
z kurczaka możesz zrobić rosół i takiego wygotowanego potem zrobić z sosem z potarkowaną marchewką :)
albo pieczonego na butelce z piwem --->miodzio wychodzi..

możesz podsmażyć chwilkę i potem przełozyc wszystkie kawałki do rozdla ,podlac wodą i dusić-->potem zrobic sosik:)
 
Natusia
butelka z piwem ...mniej niż pół piwa ,odklej nalepkę ..
kurczaka natrzyj przyprawami z zewnątrz i w środku ..
nabij na butelke i do pieca...180 stopni na 60-70 min..na 1 kg kurczaka jest godzina pieczenia..spójrz jakiego dużego masz kurczaka--> jak ma 1,5 kg to 1,5 godziny w piecu ;)


a sos z marchewką to nic trudnego ..jak już się dusi kurak to cebulkę w piórka kroisz czyli cebulę na pół i siekasz
a marchewkę surowa tarkujesz
wrzucasz i cebulke i marchewkę i gotowe...

sos robisz tak jak Ci podałam wcześniej ..odlewasz trochę wody w której dusi sie kurak i zagęszczasz mąką i śmietaną lub jogurtem greckim i do garnik + marchewka i cebulka i gotowe ..chwilę pogotuj na wolnym ogniu.
kurczak jest przyprawiony wiec ne trzeba dodawać przypraw ..


Marzycielka
pyszny jest ten kurczak nie ??:)
 
Dziekuje kobitki:)

Marcelek wykapany nakarmiony ziuśka a ja zaraz wezmę się za moją pozostałą dwujeczkę ;)

MARZYCIELKA
a jaki kod wklejasz?ten na forum BBcode powinnaś i nie rób dużych odstępów między suwaczkami a jeden pod drugim ;)
 
patrysia* śliczny Marcelek, super, że jesteście w domku i wszystko jest ok, opis porodu wzruszający i szybko poszło:-D
ja już spakowana, dom wysprzątany, zakupy zrobione, jeszcze manicure muszę sobie zrobić i gotowa:-)
jutro po 13tej ruszamy do Wawy na lotnisko.
pozdrawiam Was serdecznie!!!
 
przeleciałam cały katalog Ikea...mam parę rzeczy na oku :-D:-D


Natusia
hahahhaaaaa;)) ja po prostu lubię gotować ,ale nie lubię sobie komplikować życia ,dlatego gotuje prosto ,ale ...jak to mówi moja rodzinka smacznie...i wiesz co ?? wierze im bo widzę jak wcinają :)


a jakbym Ci podała przepis na ciasto to mimo,że pisałaś ,że nie pieczesz to na bank by Ci wyszło:-Djest tak proste..


Ilaczek
szerokich lotów i wracaj z cudnymi wspomnieniami :))
przyjemności :)


matkoooo jaka u nas wichura:szok:


Czarodziejka
no żebys nawet na sekund 5 nie wpadła:shocked2:
 
Natusia, mój synek był niespodzianką. ;-) Córeczka nam się udała sposobem 0+12h. Nie znałam wtedy tej metody, ale tak działaliśmy wtedy, więc teraz mogę powiedzieć, że się tak udało. A teraz mi się córeczka jeszcze jedna marzy i chyba fajnie byłoby temu szczęściu dopomóc, chociaż mój mąż raczej przeciwny takiemu ingerowaniu w naturę, ale cichosza. ;-)
 
Mama no pychotka ten kurczak :-)

Tak mnie naszlo na jakieś ciasto. No to sobie kupiłam piernik duża blacha z Delecty i właśnie wchlaniam ten cudowny zapach :-)
Ja tez nie jestem super zdolna w pieczeniach i dlatego takie coś lubię. Woda, margaryna, jajka i ten proszek gotowy. Wszystko wymiksowac i do piekarnika. Jak to mówi nasza forumowa Mama "włala" ;-)

Iliaczek no to udanego wypoczynku dla was :-)
 
Witaj Macy, od kiedy zamierzacie się starać, czy już jesteście w trakcie? Kurcze czyli córeczka też w zasadzie zaplanowana bez żadnej metody, bo wtedy jej nie znałaś? Fajnie tak i mieć córeczkę i synka, ech...
 
reklama
dziewczyny no nie da rady. ciagle mi wyskakuje nieprawidlowy plik :-(
a wy wczesniej kasujecie te poprzednie suwaczki z tego okienka gdzie pisze edytuj sygnature. bo tak tez robie i nic :no:
 
Do góry