reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziękuję serdecznie Paniom za miłe przyjęcie. :-)

Piranha, tak, mój synek starszy - ma 6 lat. Kawał z niego już kawalera. ;-) Córcia ma 2,5, czyli jest mniej więcej w wieku Twojego Krzysia. I nie masz za co dziękować, bo naprawdę uważam, że masz ogromną wiedzę. :tak: Zazdroszczę. ;-)
Noemi, gratuluję serdecznie.
Patrysiu, kolejny raz - gratuluję. Śliczny ten Twój szkrabik. Zakochać się można.
Martucha, temperatura może niższa, bo organizm zmęczony? Trzymam kciuki, żeby jednak się udało.

Jak już pisałam, czytuję Was od czasu do czasu. Najczęściej spotykałam się tutaj z radami "jak działać, żeby była córeczka". Czytałam najpierw, jak Agagsm się dopytywała o wodę destylowaną z cytryną (jeśli się nie mylę), a potem gdzieś przeskoczyłam i czytam, że Nullka pisze Adze o pstrągu. Myślę sobie, co ona u diabła ma z tym pstrągiem zrobić??? Jak doczytałam, że to przepis na pstrąga a cytrynę wkłada się do środka ryby a nie siebie, zaczęłam się sama z siebie śmiać. :-D

I jeszcze jedno doczytam. Rozumiem wasze marzenia o córeczce czy synku. Ja takie miałam cztery lata temu. Planowaliśmy kolejnego bobasa i najważniejsze było dla mnie, żeby było zdrowe, ale skrycie marzyłam, żeby to była dziewczynka. W noc sylwestrową z mężem życzyliśmy sobie córeczki. W kwietniu okazało się, że jestem w ciąży. :-) Przez pierwszych 20 tygodni myślałam, że jednak buszuje w brzuchu on a nie ona, ale jednak była córcia. Wychodziłam ze szpitala, gapiłam się na zdjęcie i nie mogłam uwierzyć. :-) A teraz mój czorcik ma już prawie trzy lata i marzy się kolejny. ;-)
 
reklama
Patrysiu jak ja bym chciala taki poród. Aby wieczorem sie zaczelo raz dwa i po.a wiesz ze coraz czesciej mysle o imieniu Marcel.U mnie znowu pod gorke. Ja niewiem kiedy to sie skonczy. Ja powinnam lezec jeszcze dwa tygodnie. a tu bojler wysiadl. Balagan tam w tej szopce bo kto mial ód miesiecy sprzatac. Í jak mam lezec. Chlopcy masa zadan . Ja mam wyprawke w workach bo nie mam szafki.Maz twierdzi ze nie potrzeba,...Lozeczka nie ma gdzie wstawic bo m ma czas.wiec nadal stoi zlozony kuby tapczanik.
 
Ostatnia edycja:
Patrysiu jaki sliczny Marcelek :-)
Jeszcze raz gratuluje :-)

Patrysia zapomnialam, sliczne suwaczki. i tak mnie naszlo zeby moje tez zmienic i znowu mam problem. zrobilam nowe ale nie wpisaly sie jako otwary suwaczek. chyba nigdy sie tego nie naucze :no:
 
Patrysia*
śliczny Marcello :)

Natusia
miałam pytać ...jak sie udała uczta ? wszystkie potrawy Ci wyszły ? smakowało???
zdrówka dla synka...

Andziak
współczuję prac w szopce ..tymbardziej przy takiej pogodzie...


Macy
hahahahaaaaa no po prostu nie wytrzymam :)))
Ty wiesz co ?? dobrze ,że doczytałas do końca :-D


Martika
????????????????

Pierogatka
????????????


Magda z uk
??????????


reszta babek????????????:-p


u nas przestało padac to szybko na spacer wszyscy poszliśmy ...ganialiśmy się w berka pod laskiem ...uciechy było ..doszlismy pod dom ...jak lunęło:szok: to szok ..
teraz herbatka i buszuje po szafkach za słodkim:sorry2:


Marzycielka
pewnie nie ten kod skopiowałaś ..musi być bbcode
 
Natusia
no to super,że smakowało ;) dałaś rade i to najważniejsze:tak:
my wyskoczyliśmy na spacer między deszczem w kaloszach...dzieci polatały po kałużach a jakże:sorry2:
no i teraz znów pada więc już nigdzie dziś nie wyjdziemy .

staramy sie każdego dnia spędzać czas na powietrzu ..nic tak nie hartuje maluchów :)


dzieci molestują o budyń ....ide im zrobić .. mam sok z aroni to bedzie w sam raz.
 
Mama skopiowalam BBCode i wyswietlilo sie nieprawidlowy plik

Natusia nie lubie soboty :no: maz po pracy zrobil zakupy wiec nie musialam nigdzie wychodzic, ale jakos brak mi weny dzisiaj do wszystkiego...
 
A u mnie dziś cudna pogoda , ok 20 stopni , słońce - żyć nie umierać :)

Dmucham na temp żeby jeszcze do góry poszła :)

patrysia , cudny synek , gratuluje :)
 
czsami tylko kiedy mam mozliwosc . ale powiem czy Natusia ze czasami wolalabym pracowac niz spedzac w domu 24 na dobe. niestety nie mamy tutaj rodziny, a czasami marzy mi sie zeby ktos dzieci zabral chociaz na godzinke.
 
reklama
Czarna
witaj ..no to chociaż u kogos słonko ---> dobrze Ci :-)


Natusia
u nas w przedszkolu też wychodzą ...w szkole jak Zu jest na świetlicy też pan z Nimi wyjdzie ..
pewnie,że jak Małego coś łapie to nie ma co Go jeszcze po sklepach ciągać ..
ja moim codziennie daję po 1 tabl.rutinoskorbinu.
juz od 3 lat tak podaję i jakoś daja radę

jak Domi miał rok to podawałam Mu rybomunyl....drogi i na recepte a szału nie było ..musiał swoje odchorować ..
 
Do góry