reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Natusiu faktycznie pędzisz jak szalona:szok: Dobrze, że poszłaś do tego lekarza, bo najgorzej, to nie doleczyć choróbska. Miejmy nadzieję, że tym razem wydobrzejesz do końca. Powiem Ci, że przez całą tą historię z tym spojeniem odkrywam swojego męża na nowo. Paradoksalnie to zabrzmi, ale cieszę się, że dzięki mojemu fatalnemu spojeniu możemy się nawet zbliżyć do siebie. Super, że Ty na swojego też możesz liczyć w tych najbardziej trudnych sprawach, bo to daje ogromny komfort psychiczny. I dziękuje oczywiście za wsparcie. Z Wami jest mi na prawdę dużo łatwiej:tak:

Marta
te pajacyki bawełniane z Disney'a mąż kupił w Tesco w dwu pakach, a ten komplecik bluza+spodenki w Asdzie. Powiem Ci, że on wypatruje najciekawsze ubranka w sklepach dla synka:happy:

Truskafffka no to dobrze, jak nie musisz robić w pracy nic na siłę:-p Następnym razem, jak Ty będziesz potrzebowała wolnego, to koleżanka posiedzi za Ciebie;-) Soczek malinkowy w ciąży pić można, także nie odmawiaj sobie:happy:
 
reklama
Natusia
Ojej dziekuje, chłopcy wyściskani:)))
To prawda . Jestem ze szkoły Happy.
Dzisiaj byli na dworze i zbierali oznaki jesieni:))))):-D

Spadam dziewczynki kapac moich menów
7_3_110v.gif

Jutro Maciej ma na 11:30..nawet nie wiecie jak sie cieszę:))))))
 
Dziękuję Wam bardzo za info o soczku:-) Jak zwykle niezastąpione Jesteście:-)

Natusia zdrowiej i niech się choróbska od was odczepią
a może właśnie teraz się uda ;) Kciuki za to mocno trzymam ;)
a ja pracuję normalnie 6h, a czasem się urywam ciut wcześniej:-p
i w jeden dzień siedzę dłużej-9h, ale za to mam jeden dzień w tygodniu wolny ;)
 
No to teraz będę się chwalić:-p
Mój mąż pojechał z mamą na zakupy jedzeniowe i przytargali z motherandcare sukienkę dla Nelci na przyjęcie urodzinowe i śliczna czapeczkę dla maluszka. Sukienka na zdjęciu wygląda, jak z satyny, ale to jest taka tafta z połyskiem. Normalnie ich wyściskałam za to, bo już marudziłam, że nie mam jak iść kupić jej czegoś na ten ważny dzień:-)madzi tel 001.jpgmadzi tel 002.jpg
 
Dobrywieczor :-)

jejku Magda jakie cudenka :-) moj mlodszy ma teraz faze na wszystko z postaciami myszki miki ;-)

Natusia dostalas kolejny antybiotyk? kurcze to faktycznie musialo byc niedoleczone :-( trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& zeby calkowicie tym razem ci przeszlo

wkoncu zamowilam sobie ta lampe solna, no ciekawe czy zdziala cuda :-p

dzisiaj jakis taki kiepski dzien u mnie, chyba cisnienie niskie bylo... i jeszcze na dodatek @ sie chyba rokreca :-(
wszystko byloby ok tylko jezeli owulacja byla ok 21-22dc to moja faza lutealna jest mega za krotka :szok:
no ale moze to przez ten antybiotyk ktory bralam i w nastepnym cyklu juz bedzie ok
oby...
 
Ostatnia edycja:
Marzycielko mój mąż mówi, że jest teraz nowa kolekcja w motherandcare z myszką miki.I dla maluszków i dla starszaków. Moja Nelcia ja też uwielbia, a poza tym, to klasyka, zawsze modna:tak: A ta czapeczka jest taka maleńka, że aż nie wierzę, że nasz synuś będzie taki malutki:-p
 
hej dziewczynki

natusia kochana buziaki dla Ciebie :*:*:* dzięki za troskę..

powiem Wam, ze po tym usg totalnie opadłam z sił, znowu dopadły mnie dołki i moja nadzieja i wiara trochę opadły.. już nie mam siły po prostu, niby zaparzyłam sobie dziś zioła nr 3, ale naprawdę nie mam mocy na zabawę z tymi suplementami, dietą, ziołami, lekami, wspomagaczami-ja po prostu chcę być w ciąży! zdrowej ciąży...

mama no nie pocieszyłaś mnie, wręcz przeciwnie:-(

madzia widzisz, jak rodzinka dba, żebyś się o nic nie martwiła?piękne zakupy porobili

marzycielka najważniejsze, ze owu była :)

kochane moje, całuję każdą z Was z osobna, myślami jestem z Wami, ale naprawdę nawet nie mam mocy i weny, żeby poodpisywać.. jestem jak przekłuty balon-całe powietrze ze mnie zeszło, cała energia...
 
Ostatnia edycja:
Magda , naprawde fajne rzeczy wypatrzył mąż i naprawde ma gust , pozazdrościć :cool2:
Mama , no ja trochę starsza od Ciebie ...
Truskaffko , o bardzo bym chciała żeby mnie zaskoczyła , męczy mnie to czekanie
natusia , &&& za staranka , pomimo choroby :)

kasia uk , a gdzie ty ?

ewcik , witaj kochana , mam podobne teraz podejście co ty , może jakoś nam się w końcu powiedzie :)
 
reklama
Do góry