reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Czarna
a ile Ty masz lat? no ja też tak o sobie myślę ..33 skończyłam i lipa jak widzisz .
&&&& za Twoje działania .


Magda z uk
super,że mąż daje radę..to duże wsparcie dla Ciebie i fizycznie i psychicznie ..
dobrze,że jest też mama..


Kate
a u Ciebie coś lepiej ??
 
reklama
Daria
no ja tez mam to lekkie hula i dosypałam ryz tak jak Ty i sobie poobijałam kości :sorry:



dzieci u góry ..ja do garnków:sorry:[/QUOTE]

pewnie przez to ze nie masz czego zrzucić:-)
mi sie tak nigdy nie dzialo nie wiem moze masz delikatna skore nie wiem od czego to zależy ;/
 
Nullka ty bardzo dokadnie podeszlas do staranek.Ja jestem przykladem ze ciaza calkiem inne niz poprzednie.Masakryczne mdlosci 24 na dobe przez 16 tyg i ta sama plec.Ale jak widac jestem specyficznym egzemplarzem.
Z nubem beta kalendarzami ph i co tam jeszcze na corke.A to maly lobuziak tak matke nabieral.
Wiec nic sobie nie wkrecaj tylko czekaj na usg.Choc wiem jakie to trudne.
Ja nadal z niedziaajacym bb
 
Dzięki Daria za przypomnienie. Czytałam na stroni, o tym zameldowaniu. A jak możesz, to zapytaj się na miejscu, czy trzeba osobiście przyjechać po ten paszport, czy mogą przysłać do domu?
Słodkie te Twoje dzieci! O i M uśpił synka:-)

musicie byc boje z mezem bo musicie sie podpisac i wasze dowody beda potrzebne bo nr dowodu biora i wtedy wasz podpis.
kiedys bylo ze mogla jechac jedna osoba i np maz mial twoje upoważnienie a teraz nie ma tak .
 
Andziak ja myślę podobnie jak Mama, że może masz jakąś funkcje niepotrzebnie włączoną? Kurka, sama nie wiem. Zerknę później co mamy w opcjach forum, to może coś genialnego wymyślę.


Mama
powiem Ci, że bałam się strasznie, że mąż nie podoła wszystkiemu, ale on mnie bardzo pozytywnie zaskoczył. Może dlatego, że chyba po raz pierwszy widzi aż taką moją słabość? Ja nawet po cc już na drugi dzień śmigałam jak bym nigdy cięta nie była, a teraz taka niemoc mnie ogarnęła:eek:
I proszę, nie pisz, że już za stara jesteś na dziecko, bo nie w tym rzecz i Ty dobrze o tym wiesz. Jak to się mówi, natura podobno wie, co robi. Więc może jednak, kiedyś, kiedy przyjdzie odpowiedni moment...Może nie teraz czas, kto wie?;-)
 
Magda z uk
mi nie chodzi ,że ja jestem za stara tylko po prostu mój organizm już wyprodukował swoje jajka i dlatego mam teraz prawie same puste cykle...
nie ma co ---> salon to bedzie moje 3cie dziecko :)
a nasi mężowie nie raz nas potrafia zaskoczyć pozytywnie ...
i Twój na pewno jest dumny ,że tak dobrze daje sobie radę:tak:
masz w domu skarb!



u nas znowu pada:confused2:
kurczak upieczony ,mąż zaraz bedzie .
 
Mama
mmm zapachniał mi Twoj kurok:)))))

Ryba
wyslalam priv:))))

Niedawno odebaralam macka ze szkoly, bylismy tez poglaskac osła a raczej oslice ktora kolo szkoly maciusia "chocują:" księza:))) dzieci ja dokarmiaja..fajna taka oswojonja;)))))
Zabrała sie ze mną sasiadka z synem bo miala sprawy ":koscielne" do zalatwienia:)))
Ogarnelam dzis tez ogrodek....trawka skoszona
3_13_4.gif

liscie zgrabione
3_13_13.gif

chodnik zamieciony:)
3_13_9.gif

Czuje ze dziś duzo dobregop zrobiłam:)))))
 
Nullka ja miałam te tabletki Mamma, Mamarin, na mdłości i nudności w ciąży 24 tab. 9.50 PLN | MocLekow.pl •• SUPLEMENTY DIETY
Mam też czopki od Kate, więc mogę ci wysłać :) pisz na pw :)
Czarodziejka :) nocniczek wymiata:-p u mnie jeszcze dłuuga droga haha
Kinga hehe udana pieczątka
Mama mam właśnie imbir w domku także będę z niego korzystać, takie cienki listki kroić, jakoś wyciskać?
Czarna oj jeszcze cię ta ciąża weźmie z zaskoczenia :p zobaczysz ;)
Magda i dobrze że se pogadałaś:tak: doskonale rozumiem i zgadzam się, tyle że mam fajną pracę i szkoda mi z tego rezygnować. nie siedzę tu codziennie po 8 h -to też plus...teraz tylko tak się złożyło że koleżanki nie ma, ja chora a muszę pracować za dwie. Ale szefowi nie mogę zostawić szkoły na głowie bo by osiwiał:-D
dla męża brawa:tak:
Piranha jak tam??

AAA mam pytanie, czy sok malinowy mogę pić w ciąży??? bo cosik z tymi malinami było-a propos skurczy...ale to chyba liście malin, tak?
 
reklama
Do góry