reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ale tu dziś spokojnie:confused: U mnie relaks wieczorny. Najedzona i znudzona:baffled: Dobrze, że chociaż Wy jesteście, to człowiek poczyta, poklika i czas leci;-)


Axa
Kolejne śliczne fotki prześlicznej Adusi. Super! Powiem Ci, że ja sobie nie wyobrażam dziecka nie płaczącego w nocy i śpiącego tak pięknie. Szczęściara z Ciebie:tak:


Daria Colin na pierwszej fotce, to taki malutki facecik. Super zdjęcia! Bardzo podoba mi się to ubranko różowe Nadii. Absolutnie w moim guście i chętnie bym Nelci kupiła. :-)


Piraniu
nie przypuszczałam, że wybór imienia może być tak trudny:baffled: Mi coś w głowie siedzi ten Marcelek i coś czuję w kościach, że tak zostanie. Chyba, że mąż znajdzie coś, co mnie położy na łopatki;-) Fotki dziewczynek Wam wstawię po imprezce urodzinowej Neluni. Będzie co pokazywać:happy2:


Andzia ja w sprawie leżaczka nie pomogę, bo sama jestem na etapie poszukiwań. Chętnie jednak się podepnę i posłucham rad dziewczyn:happy:


Marzycielko ja uwielbiam takie rozmowy z moimi pociechami. Jak czasem coś zasuną, to nie wiem, czy śmiać się, czy płakać:sorry2:


Mama
pewnie znów jesteś zabiegana:confused:

Ewcik daj znać, jak tam po monicie.

Martucha mam nadzieję, że u Ciebie ok?



Wszystkim życzę oczywiście miłego wieczorku:-)
 
reklama
a u mnie senniee leniwieee szaro buro mokro na zewnątrz i jakiś taki spadek energii czuję:baffled:

D w kuchni siedzi, grzybów trochę przytaszczył i zaprawia, ja do kuchni nie wchodzę, bo mnie serce boli jaki tam burdel przy tej jego pracy:-D wejdę jak już zrobi tam porządek:-D

Andziak
niezłe 100pytań do... ale pięknie z synem rozmawiasz :tak:
Piranha haha tak tak odliczaj :p
Noemi zleci szybko i zobaczysz pięknie bijące serduszko :D jej jak się cieszę że się udało:-)
ja na początku ciąży też się rzuciłam na pomidory, owoce i cuda z ziemniaków :-D
Magda ja też najedzona ...i lenię się i ziewaaam
 
Ewcik, czekam na super wieści z monitu!

właśnie weszłam do domu.. znowu zdołowana:-(niestety, na dzisiejszym usg nie było już pęcherzyka dominującego, nie urósł.. mam w następnym cyklu brać CLO 2xdziennie przez 5 dni... endometrium 10mm. Ginka na koniec powiedziała :"No chyba, że któryś urośnie z opóźnionym zapłonem tak, jak ostatnim razem..." ale mam się na ten cykl nie nastawiać, bo nie ma szans praktycznie
 
Ewcik tulę kochana:sorry2: Z jednej strony smutno, że tak się okazało, z drugiej dobrze, że wiesz na czym stoisz. Pęcherzyki na pewno urosną. To kwestia czasu, choć rozumiem, że czekanie dobija....Trzymaj się.


Truskafffka ale bym powąchała chociaż takich polskich grzybków:-p Echhhh...rozmarzyłam się:baffled::-)
 
Ewcik u mnie było to sao nastawiałam się na kilka pęcherzyków a nawet jeden nie urósł lekarz po usg powiedział, że nia ma żadnej reakcji na lek... ja myślałam o femarze...nawet ostatnio sobie myślałam że jak teraz nie wyjdzie to chyba wybiorę się do gina i poproszę o jakąś końską dawkę femary żeby stres nie zakłócił pęcherzyków.
Tulę Cię Ewcik z całych sił musisz być silna!!
 
Truskafcia jak patrzę na twój wykres to chyba z owulki też sobie nie robiłaś dużo zachodu bo wiesz mnie martwi to że staranka najprawdopodobniej były w owu i po owu
 
reklama
Witam was drogie Panie. Jak sobie tak czytam wasze posty to zaczynam się bać. Pierwsza ciąża z zaskoczenia, wszystko przebiegało poprawnie, nic złego się nie działo. A wiele z was ma tyle problemów :-(Mam nadzieje, że mi się poszczęści.... teraz planuje dziewczynkę, bo mam chłopca. Mi pani gin powiedziała, że najlepiej nie na dni brać owu tylko sprawdzać śluz. I że prościej zaplanować dziewczynke jak chłopca. ale czy zaciążyłam muszę czekać jeszcze do około 10 października.
 
Do góry