reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Dzięki Daria za przypomnienie. Czytałam na stroni, o tym zameldowaniu. A jak możesz, to zapytaj się na miejscu, czy trzeba osobiście przyjechać po ten paszport, czy mogą przysłać do domu?
Słodkie te Twoje dzieci! O i M uśpił synka:-)
 
czesc dziewczyny

Noemi ogromne gratulacje :-) cos czuje ze w koncu nastal ten wlasciwy czas i teraz wszystkie szybciutko zaciazymy :tak:

Dziewczyny no nie moge sie napatrzyc na te wasze zdjecia dzieciaczkow, Piranha, Kate, Axarai, Daria cudne malenstwa. juz mi sie teskni za tymi malutkimi rozmiarkami :-)

Iliaczek ja w tym cyklu mialam pare dni taki brudny sluz, dokladnie taki jak opisujesz i kiedys tez mi sie tak zdarzalo, ale jak Piranha mowi ze czasami tak moze byc to jakos jestem spokojna :happy:

Aga no fajnie by bylo gdyby w te dni byla owulka bo juz stracilam nadzieje na owulacje w moich cyklach :-) szkoda ze nie robilam testow

Buzki dla was :-)
 
Witam się szybciutko, poczytałam i wracam zaraz do obowiązków :p

Natusia hihi no to nie ma totamto trzeba brać się za rodzeństwo dla synka :p
brzuszek mój już widoczny, ciążowy, nie da się wciągnąć :p wczoraj jak się obudziłam tak fajnie mi z lewe strony piłeczka wyskoczyła. Widać gdzie Rybcia skoczyła :)
z tym zabieraniem zabawek jak Magda pisze, sporo dzieci ma taką fazę, przejdzie ;)
Ewcik radość synka, bezcenna :)
kciuki trzymam za wizytę &&&&&&&&&&&&&&
Marzycielka ależ zmiana av, musiało przez chwilę do mnie dojść, że Ty to Ty hehe
Nullka ojj też miałam faze spania wszędzie i o każdej porze, ale w nocy sie nie budziłam :p
I GRATULUJĘ PIĘKNEGO SERDUCHA :D KAWAŁ SZCZĘŚCIA JUŻ Z MALUSZKA :D
Piranha WOW artystka z Ciebie :D i śpiący nieśpioszek rozbraja :D
Noemi :D :D :D nie mogło być inaczej :D :D :D GRATULUJĘ!!!!!! I KCIUKI ZACISKAM, NIECH NIUNIA ZDROWO ROŚNIE!!
Kasia buziak dla Ciebie i męża :D kolejnych pięknych pełnych miłości lat
Patrysia a my cierpliwie czekamy na Twojego syneczka :)
Kinga Kciuki trzymam za wyjaśnienie problemów z tatą
Aga haha też czasem nie nadążam z czasem :p
Ilaczek Aga Kinga &&&&&&&&&&&&& za piękną owulkę !!! Niech będą z tego dzieci!!!
Tusia siłą chłopa bierz :p
Daria łał nieźle wyszłaś na sprzedaży ;)
Kate piękne zdjęcie brzuchatki :D i Ty kwitnąco wyglądałaś :D i nadal wyglądasz :D
a chłopaki do schrupania, w tym wózku tak fajnie wyglądają. Alan kochany pucuś, mój Mati też taki był :p
Andziak no proszę, zwarci i gotowi czekamy na synusia Twojego :D
Axa słodki śpioszek :) :) :)
 
No tak jadłam sobie jabłko i mnie naszlo żeby zmienić avatarka :-)

Patrysia czyli jeszcze nie ten czas na wyjście Marcelka z domku? Pewnie juz niedługo sie zobaczycie ;-)

Mama a co tam u ciebie słychać? Tęsknimy....

Kinga powodzenia w rozwiązaniu problemów z tata ;-)

A ja pytam sie dzisiaj mojego młodszego synusia czy chciałby mieć jeszcze takiego malutkiego braciszka czy siostrzyczkę, a on co? Braciszka :-) Więc ja mu mówię ze braciszka juz ma i ze może siostrzyczkę, na to on odpowiada: "to siostrzyczkę chce" :-)
Kochane te nasze dzieciaczki ;-)
 
Nasz Filip wczoraj uczyl sie na przyrode.I zamiast czytac dzial pierwszy to wszedl na str 137 i koniecznie mialam mu wszystko tlumaczyc.A tam uklad rozrodczy kobiety i mezszczyzny.
No i zamiast na test to bylo sto pytan do.
Na koniec stwierdzil ze jakby teraz w koncu byla ta siostra to by mogl na zywo zobaczyc.Jak wyglada mala dziewczynka.A tak same siusiaczki.
No i na test sie nie nauczyl.
Maz skwitowal ze prawdziwy facet.

Potem zamiast spac to zaczal temat.A ciocia Asia tez bedzie miala dziecko.Ja mowie tak w marcu.A on ze czemu tak dlugo bo przeciez ciocia juz w maju byla w ciazy.Ja mu tlumacze ze tamto dzieciatko umarlo a teraz jest znowu w ciazy.Z innym dzieckiem.A on ale jak .
No a potem a co sie stalo z tym niezywym dzieckiem czy je urodzila.A czemu nie mialo pogrzebu i grobu.
No i na koniec a jak takie duze dziecko wyjdzie przez taka mala dziurke...
 
Ostatnia edycja:
Truskafffka, za 1,5 miesiąca już połówkowe :-)

Andziak, dzieci mają zaskakujące pytania i chyba aż ciężko się na nie przygotować bo mogą być tak zadziwiające, że nie przyszłyby nam do głowy ;-)

Ewcik, czekam na super wieści z monitu!

Mama, jak Ty to mówisz "tu się tęskni"!
 
Pirania ja juz mu wiele razy tlumaczylam.I jak w ciaze zaszlam to tez bylo sto pytan.Ale on stwierdzil ze on nie rozumie na zdjeciach i jak teraz urodzilabym Zosie to by widzial /Fakt nie widzial malej nagiej dziewczynki bo gdzie.W domu sami chlopcy.
Mam zamiar poszukac na allegro lezaczka i zabrac sie za zakup.Jaki polecacie?
 
Ostatnia edycja:
Hej Dziewczyny ja po pracy padnięta jestem obiad szybko zrobiłam najadłam sie i siedze...
Do lekarza się zarejestrowałam na 24 października to bedzie ok 8 tc, mam plan jeszcze bete zrobić i do ginka jutro zadzwonić bo ja bromka biorę codziennie 1/4 tabletki i czy mam brać dalej...

Dziewczyny dzięki za gratki wiem że wszytko będzie dobrze innej myśli nie dopuszczam do siebie.Kurcze (.)(.) już mnie bolą i mi urosły ale w pierwszej ciąży też tak miałam...cieszę się, że już diety nie muszę trzymać dzisiaj myślałam że cały słoiczek koncentratu zjem...tak mi smakują ziemniczki:-)

Chciałam Wam wszystkim podziękować za wsparcie każdego dnia szczególnie Pirani i Truskafci która pozytywnie mnie nastawiała do staranek:-)

Piranha mogłabyś zerknąć na mój wykresik i zobaczyć jakie szanse na córcie są??Kurcze mnie ta owulka 17 dc męczy, zagnieżdżenie było późno jak na owulkę 15dc a tempka kształtowała się w okolicach linii pomocniczej a potem był skok po zagnieżdzeniu...
 
reklama
Do góry