reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

dzien dobry wszystkim :)Zobacz załącznik 504051
Naomi gratuluje II kreseczek :) :tak:Zobacz załącznik 504049
Pirahna super te rysunki i kaja jak slodko spi :)
u mnie Colin nie chce w tej hustawce siedziec;/ ma 3 pozycje oparcia ale mu nie pasuje i sprzedalam co sie oplacalo bo kupilam za 46 e a sprzedalam za 120 e :szok: i w polsce kupie mu tego kroliczka bo jest fajny licze ze mu sie spodoba;p
Ja jestem chora i malo zagladalam bo nie mam tez duzo czasu bo maz to sie nie bardzo do czegos garnie dobrze ze jest moja mama ...
Patrysia to trzymam kciuki za postęp w sprawie z Marcelkiem :)a ktorego pazdziernika jest synek urodzony to moze marcelek chce zrobic niespodzianke i w ten sam dzien ;d
cos mialam jeszcze pisac ale zapomnialam;/ musze isc bo trzeba obiad zrobic ajeszcze dzis jedziemy do koln po paszport :)
milego dnia dla wszystkich Zobacz załącznik 504053
bye.gif


a przypomnialo mi sie Magda sliczne maz kupil ciuszki dla synka :)
 
reklama
Madzia super ciuszki mąż kupił dla synka,
mama co u Ciebie????
Ewcik ja mam już 3 dzieci , najstarszy syn ma 17 lat, na razie musze odsapnac i może za jakis czas postaramy sie o jeszcze jedna dzidzie
 
Ostatnia edycja:
Ilaczek, tak piłam normalnie. Ja miałam wręcz obsesję z tymi testami, bo się uparłam, że musi być w którymś momencie pozytywny. I był w końcu. Nawet w nocy wstawałam:baffled: Na szczęście tylko 3 cykle tak było, więc dało się przeżyć:happy2:


Daria zdrówka Ci życzę i super, że masz mamę obok siebie. Zrobiłaś niezły interes z tą huśtawką:szok:
 
Kate ale śliczne zdjęcia. Twoi chłopcy, jak malowani, a Ty....kurcze, masz taki ciekawy typ urody. Ślicznie!


Ilaczek mąż mi kupił te ciuszki dla maluszka po ostatnich akcjach, jak okazało się,że nie za bardzo będę mogła szaleć po sklepach, tylko siedzieć na pupce. Sama byłam w szoku i jestem do teraz. Ale wiesz, jak Wam się uda ustrzelić chłopca, to mąż w podskokach pogoni po wyprawkę dla małego i wszystko będzie wiedział. Zobaczysz:-)
 
Kinga: przykra sprawa z tatą;( włączyłam sobie twój blog, ale od g. 8 jeszcze nie miałam kiedy poczytać ;-)
ilaczek, kinga: ja z Olsztyna mam męża:) tez tam bywam u teściowej na Nagórkach :-D
ilaczek: ja teraz sobie kupiłam te One Step Ovulation 30 czułość - jak dla mnie lepiej, bo przynajmniej widzę jak ten LH przyrasta, ale robię 2 razy dziennie te testy i sobie porównuję - co 2h to nawet jakbym chciała to się nie wysikam, bo az tyle nie pijam;)):rofl2:
Magda: oj jak ty piszesz o Nelci to identyko jakby słuchała i widziała swoją z tymi tekstami, tylko moja mniej mówi, ale sens podobny, a do tego mówisz, że i loki podobne - może te lokowane to takie urwisy???:) My z m. się śmiejemy, że ten plemnik Misi to był jakiś chłopczykowaty - krył się po prostu:rofl2::-D
Piranha: u mnie coś kiepsko to obniżanie ph po przytulankach idzie:zawstydzona/y:może jak spróbuje już przed to będzie dobrze, o ile nie wytępię wszystkich bojowników, o u mnie ta żurawina cuda działa w try migi, tylko nie bardzo mam kontrolę do ilu mi obniży :rofl2:
 
Ja zawiozlam chlopcow i pojechalam po ostatnie zakupy.Troche kasy zostawilam.Ale Jedrulek jyz ma wszystko.I ja do szpitala.
Troche kasy zostawilam ale juz mam wszystko.
Maz zniesie lozeczko po 37 tyg. I zostanie czekanie.A ze chlopcy maja teraz mase nauki to czas leci szybko.Magda z imieniem problem mega.A ze mielismy tylko dwa to tu czwarte potrzebne to problem.
Neomi gratuluje. Ja o ciazy dowiedzialam sie w 7 tyg wiec u lekarza bylam w 10 ,
Zostal mi lezaczek do kupienia i mysle ze mam wszystko
 
Ostatnia edycja:
Aga może coś w tych loczkach jest. Nikusia ma też kręcone włoski i mój mąż ciągle mówi, że ona miała być facetem:-D Ale autentycznie charakterek ma typowo męski. Nawet, jak ją w sukienkę ubiorę, to jakoś dziwnie wygląda.:-p Nela, jak była młodsza, to nawet autkami się bawiła, a nie lalkami. Chwilami, to aż dziwne było:baffled::-)


Andzia jak patrzę na Twój suwaczek, to normalnie jestem przerażona, jak ten czas biegnie. Po swoim jeszcze tak tego nie widzę. Może dlatego, że dopiero 2 z przodu? Oj, chciałabym mieć wyprawkę już tak skompletowaną:sorry2: A tu nawet nie mam siły przebrać ubranek po dziewczynkach i zobaczyć, co się z tego nada dla synka. Burza mózgów o imię trwa i dalej z marnymi efektami:baffled: Trzymaj się.
 
Hallo Kochane!!!!
Noemi trzymam&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&!!!!!
Daria
jeszcze trochę i My też jedziemy po paszport. Doczytałam, że jako pierwszy paszporty dla dziecka wystawiają tymczasowy na rok, bez PSL. Co prawda dzwoniłam do PL, czy mój Tato może iść małą zgłosić do urzędu, i może, ale nie będę mu tyłka zawracać, i jak na Święta pojedziemy to załatwię sama. Teraz pojedziemy do ambasady po ten tymczasowy.
Ilaczek , ja już do Andziak mówiłam, że 4 dziecko to już z urzędu innej płci się należy! Więc życzę tego Chłopca!
Magda śliczne ciuszki! M się cieszy:-) Mój M też zachwycony córeczką, tym bardziej, że jeszcze żadnej nocy nie płakała, budzi się raz na mleko:-D
Piranha Kajeczka Słodziaczek! I widzę, że uwielbia spać w leżaczku:-) Ciekawe co będzie jak leżaczek zrobi się za mały:-p
Ewcik Kochana, nie bojamy się, nie przegrzeje:-) Ja już mam nauczkę po Kacperku, tak go przegrzałam w szpitalu, bo kazali i czapeczkę i rękawiczki i skarpetki, i rożek! Był tak wysypany potówkami, że jak przyszła położna, to aż zaczęła się zastanawiać, czy to na pewno potówki:-), a nie jakaś tropikalna choroba!
A to 3 tygodniowa Ada Zobacz załącznik 504092Zobacz załącznik 504093
Buziaczki dla Wszystkich!!!
 
Hej Dziewczyny!!!!!
Dawno mnie nie było bo mam bieganinę straszną ale pobieżnie was podglądam i ...
Noemi &&&&&&& Gratki ogromne!!!
Nullka super bardzo się cieszę że dzidziuś rośnie i że serduszko bije zaciskam &&&& żeby nadal wszystko się dobrze układało !
Axsaria Ada przesłodka!!
Pozdrawiam Gorąco Wszystkie i zaciskam &&&& za was wszystkie :-)
 
reklama
Kate, ależ masz przystojniaków w domu, Alanek jest prześliczny!!! Na tym zdjęciu w wózku bracia wydają się bardzo podobni do siebie :-) Ale Ci ślicznie z brzuszkiem było!

Axarai, Adusia jak zwykle prześliczna i do zacałowania! Ano czytasz mi w myślach bo ja już się stresuję tym co zrobię jak Kaja z leżaczka wyrośnie :-D, trzeba będzie jakoś nauczyć ją spania w łóżeczku w osobnym pokoju, już się boję na samą myśl bo ja z tych co nie potrafią nawet minutę słuchać płaczu dzieci.

Daria, wklej jakieś fotki małego słodziaka!

Madzia
, ciekawe na czym stanie z imieniem, mi się już jakoś do głowy Marcelek wbił :-D Wklej jeszcze kiedyś fotki swoich ślicznych córeczek.
 
Do góry