reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

witam się po pracy ...
dzis było tak :confused2:
nie,nie ..przepraszam tak---> :confused2::confused2::confused2:

nuuuda...deszczowo ...sennie......


zrobiłam sobie woskowanie bikini a kumpela jak przyszła na popołudnie to zrobiła mi kwas migdałowy ..choć tyle z tego dnia ..
potem juz tylko :confused2:



Magda z uk
dziękuję :):* mam nadzieje ,że certyfikaty sie przydadzą ..


Pirania
dobrze ,że już jesteś ;)


Kinga
&&&&


Nullka
cześć i uważaj z sexami ...&&& za 11.10 !


Natusia
???????????


Marzycielka
zrób badanie i będzie wiadomo co i jak -równiez &&&


Truskaffcia
no to teraz sobie doopką wygodnie siedzisz :)

Daria
???????????


Tasha
super ,że wychodzicie :)



pozdrawiam i siadam z Zu do lekcji ..
 
reklama
ooo jak mojej dupce wygodnie w pracy hehehe :-p

Kasia &&&&&&&&&& za spontana i bez stresu ;)
Mama nie lubię jak tak dni się ciągną... więc rozumiem i współczuję, oby jutro było lepiej ;)
Magda haha jaka Nela fajna, mądra i rozrywkowa :p strasznie mnie ciągnie do takich łobuziar:-p:-D
Ewcik ja cię też będę zadręczać pytaniami przy porodzie, po porodzie ujć...
Marzycielka zobaczymy co przyniesie ten cykl
Piranha ale w sumie dzień świstaka z takimi dwoma rozrywkowymi szkrabami też fajna rzecz ;)
 
tak Magda mieszkamy w UK :tak: i sama wiesz z doswiadczenia jak czasami wyglada tutaj leczenie :-D

Truskafffka no widzisz szef wiedzal kiedy ci wymienic fotel na nowy :-) w tym stanie to wiem jak wazne jest wygodne miejsce do siedzenia ;-)
 
potrzebuje kopa w d...ę , mam wrażenie że znów się nie udało:-( tempka byle jaka

dziś miałam usg piersi , wszystko ok , żadnych guzków itp
 
Dziewczyny ja tylko na chwilkę bo M kompa potrzebuje...jutro robię rano pink test ale o czułości 25 tylko taki dostałam. Mam nadzieję, ze jakiś bladzioch wyjdzie od razu:-) (.)(.) bolą i jak coś zjem to takie dziwne uczucie niby niedobbrze niby nie...

Piranha kiedy obstawiasz owulkę skoro zagnieżdżenie najprawdopodobniej było 10 dc to może jednak owulka była 17 dc ??
 
Czarodziejko, śliczne kurteczki, szkoda, że jedna za mała a druga za duża na Krzysia :-)
.
Piranho Jeszcze w zeszłym roku Maksio nosil tę kurteczke dorywczo. ja nie wiem jak oni mierzą te 86 cm..macius w zeszlym roku endo mial 110, te ich rozmiary są wieksze niz normalnie innych firm,.
No ale nie zebym namawiała...jak sie nie sprzeda to oddam w dobre rece, Chcę sie wyzbywac powoli zabawek i ubranek

Teraz dopiero zaczailam ze Ty dla krzysia...nie wiem czemu o Niunce pomyslalam ale przeciez ona pewnie w kombinezonku bedzie:)))))))
Oj widac ze pogoda na łeb mi sie rzuciła:-D


Jesooo ale dzis sennie, banialuka mnie boli...
Ide zaraz dzieci wrzucac do wanny...
7_3_204.gif


Mama
widze ze ty dzis na zjezdzie tak jak i ja

Patrysiu
Mocno zaciskam graby za szczesliwych i szybki poród
 
Ostatnia edycja:
ufff, ale zmęczona jestem... plecy mi wysiadają.. jak tylko wróciłam od koleżanki /niestety robi się zapalenie piersi :-(/ , usiadłam z synkiem i zaczęliśmy robić ślimaki z masy Fimo, bo mu obiecałam. Ale miał frajdę niesamowitą, jak mu ulepiłam te ślimaki, już nawet się z nimi kąpał:-D

kinguś na pewno poczytam

pirania już na teście owu widać drugą krechę, ale póki co blada

noemi ale wspaniała wiadomość, od początku mówiłam, ze czuję, iż ten cykl zakończą II:-D&&&&&&&&&& nieustannie

czarodziejka super te kurteczki, strasznie podoba mi się ta zielona, niestety za duża

marzycielka pozostaje wierzyć, ze kolejny cykl będzie piękny!

magdzia odpoczywaj... współczuję bólu głowy, pewno Wasza angielska pogoda dodatkowo wpływa na obniżenie Twojego nastroju-niech smutki idą precz!

natusia ślicznego masz synka, ojjj będzie łamaczem kobiecych serc w przyszłości:-D

patrysiu kochana, mocno trzymam &&&&&&&&&& za szybki i jak najmniej bolesny poród!

truskaffciu a pytaj, ile wlezie, jeśli tylko będę w stanie, zawsze pomogę!! a co do szefa, to Cię rozpieszcza, naprawde!

mama ale Ty masz fajnie w tej pracy, nie dość, że Ci płacą, to jeszcze wszystkie zabiegi możesz sobie za free robić:-D

nullcia trzymam mocno &&&&&& za wizytkę, czekam z niecierpliwością na wieści

kate a Wy kiedy zaczynacie staranka o trzeciego bejbika?:-D

martaco tam u Cię?
 
Marzycielko niestety wiem, jak tu wszystko wygląda...Ja po wielu próbach trafiłam w końcu do GP, który nie potraktował mnie jak rozhisteryzowanej Polki i skierował na badania. Fakt, faktem, że musiałam trochę ukierunkować lekarza i jeszcze dać dobre argumenty, dlaczego uważam, że te badania są mi potrzebne, ale w końcu wywalczyłam. Powodzenia Ci życzę z całego serca. Obyś trafiła na kogoś, kto zrozumie Twój problem. Swoją drogą, to aż jestem zaskoczona, że jesteś z Uk. Jak ja mogłam to przegapić?:szok::-)


Czarna boli Cię doooopsko? Bo właśnie posłałam Ci kopniaka...Dopóki @ nie ma , piłka w grze. Nawet jeśli się nie uda, to co? Przecież świat nie kończy się dziś. Wiem, że człowiek po czasie już ma dość tego czekania, ale pamiętaj, że nawet jeśli wszystko jest ok, to nie ma pewności, że się uda. Cudownie by było, gdyby to był TEN cykl, czego z całego serca Ci życzę. Wiem jednak z doświadczenia, że czasem trzeba poczekać. Przecież u mnie było ok. Piękna owulka, oboje zdrowi,dwa cykle monitorowane z potwierdzoną owulacją, a i tak ustrzeliliśmy jajko za 7 razem dopiero, więc nie wpadaj w dołek, bo być może przyjdzie poczekać dłużej. Wiem, że pewnie nie takiego pocieszenia oczekiwałaś, ale w tych sprawach lepiej być realistką, niż nie potrzebnie się nakręcać, a potem znowu się załamywać. Nie wiem...ja jakoś w pierwszym cyklu byłam taka pełna nadziei, a zaraz potem w kolejnym cyklu już odpuściłam. Po prostu dawałam sobie rok. Jeśli by mi nie wyszło, zaczęłabym szukać pomocy u lekarzy. Zaszłam w cyklu spisanym na straty ze względu na choróbsko swoje i męża. To było na prawdę mega zaskoczenie. Jedynie co bym zrobiła na Twoim miejscu, gdyby się teraz nie udało, to poszła bym jeden cykl na monitoring,żeby w razie co nie tracić czasu próbując kolejne cykle. Tak, czy siak trzymam kciuki, bo przecież wciąż szanse są w tym cyklu &&&&&&&&&&&:-)
 
reklama
Natusiu juz wiele osób mi mówiło, że synuś będzie mamusi, ale mój mąż oczywiście twierdzi, że absolutnie nie. Z drugiej strony pewnie racja, bo tak długo czeka już na syna, że pewnie będzie jego oczkiem w głowie:happy:
Powiem Ci, że moja Nela nauczyła dzielić się zabawkami dopiero, jak Nikusia podrosła i też chciała się bawić. Wcześniej było ciężko i też mi wstyd bywało. Z drugiej strony sporo dzieci tak ma i inne mamy to rozumieją. Teraz Nela jest na etapie dokazywania i powiem Ci, że ciężko mi w niej to wytępić. Myślę, że ona już tak dobrze rozumie, że musi słuchać się nas i nie może się z tym pogodzić, że w ten sposób pokazuje swój bunt. Zobaczysz, że to minie. Życzę Ci, żebyś mogła częściej znaleźć chwilkę dla siebie:tak:


Ewcik
powiesz mi jak to jest z ta masą fimo? Chodzi mi o to, czy po uklejeniu trzeba coś z tym robić, czy zostawić do wyschnięcia? Mój mąż umie świetne rzeczy kleić i właśnie chciałam to kupić, tylko jeszcze nie doczytałam,jak się tym obsłużyć:-p
 
Do góry